Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-48-1865

Karia Apart Pansiyon

Datça, Mesudiye, Muğla

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Karia Apart Pansiyon — 2
Karia Apart Pansiyon — 3

Galeri (44)

Karia Apart Pansiyon

9.0 Çok iyi

Karia Apart Pansiyon — 2
Karia Apart Pansiyon — 3
Karia Apart Pansiyon — 4
Karia Apart Pansiyon — 5
Karia Apart Pansiyon — 6
Karia Apart Pansiyon — 7
Karia Apart Pansiyon — 8
Karia Apart Pansiyon — 9
Karia Apart Pansiyon — 10
Karia Apart Pansiyon — 10
Karia Apart Pansiyon

9.0 Çok iyi

Karia Apart Pansiyon — 2
Karia Apart Pansiyon — 3
Karia Apart Pansiyon — 4
Karia Apart Pansiyon — 5
Karia Apart Pansiyon — 6
Karia Apart Pansiyon — 7
Karia Apart Pansiyon — 8
Karia Apart Pansiyon — 9
Karia Apart Pansiyon — 10
Karia Apart Pansiyon — 10
Karia Apart Pansiyon

9.0 Çok iyi

Karia Apart Pansiyon — 2
Karia Apart Pansiyon — 3
Karia Apart Pansiyon — 4
Karia Apart Pansiyon — 5
Karia Apart Pansiyon — 6
Karia Apart Pansiyon — 7
Karia Apart Pansiyon — 8
Karia Apart Pansiyon — 9
Karia Apart Pansiyon — 10
Karia Apart Pansiyon — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Karia Apart Pansiyon

Datça, Mesudiye, Muğla

Birbirinden güzel koyları ve doğal güzellikleri ile huzur veren tatil beldelerinden olan Datça’nın Mesudiye Köyü’nde yer alan Karia Apart Pansiyon, Ovabükü mevkiinde misafirlerini ağırlıyor. Yeşillikler ile iç içe olma imkanı sunan bahçesi ile huzurlu bir tatilin kapılarını aralayan tesis, sakin ve dingin bir atmosferde tatil yapmak isteyen misafirlerini mutlu edecek bir konuma sahip. Ovabükü Plajı’na yürüme mesafesinde hizmet veren Karia Apart Pansiyon, Datça’nın en popüler koylarından Palamutbükü’ne yaklaşık 7 km uzaklıkta yer alıyor. Kalabalıktan ve stresten uzakta olma şansı sunan 16 oda ile misafirlerini ağırlayan tesis, sade şekilde dekore edilmiş odalarında ev konforunda konaklama imkanı sunuyor. Odalardan bahçenin iç açıcı manzarası görülebiliyor. Misafirler Karia Apart Pansiyon’da gün boyu bahçenin keyfini çıkarabilir, Ovabükü’nde denize girebilir, tesisin restoranında servis edilen lezzetlerin tadına bakabilir. Sabahları güne tesisin bahçesinde servis edilen lezzetli kahvaltı ile başlamak oldukça güzel… Kültürel ve tarihi mirasları keşfetmek isteyen misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunan Karia Apart Pansiyon, doğal güzellikler eşliğinde unutulmaz bir tatil vadediyor.

Daha Fazla

Denize Yürüme Mesafesi

9

Çok iyi

14 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-48-1865

9

Çok iyi

14 Otelpuan Yorumu

map-image

Ovabükü Plajı

0.2 km

Archaeological & Folklore Museum

11.9 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %8 ek indirim!

Tüm Kartlara Sepette ek %3 indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Studio, Bahçe Manzaralı,

  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • 25 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Apartment, Bahçe Manzaralı,

  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • 40 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Standart Oda, Bahçe Manzaralı,

  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • 25 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

9

Çok iyi

14 Otelpuan Yorumu

9

Çok iyi

14 Otelpuan Yorumu

%100

Tavsiye Etme

%92

Fiyat Performans

9

Oda

9.5

Hizmet

8.5

Yemek

Son Yorumlar

8.0 İyi

K***** A*****

Bir pansiyondan beklentiniz neyse, onu karşılıyor. Ancak bazı sorunlar da var. Oda'nın banyosundaki duş kabininde su hep ters yönde birikiyor. Devamlı gidere süpürmek zorunda kaldık. Kahvaltı fena değil; yüksek beklentiye girmeyin. Bahçesi çok güzel. 2 salıncak ve 1 hamak da vardı; güzel vakit geçirdik. Ağustos böcekleri ve kuş sesleri ile keyifli bir tatil oldu. Ovabuku koyunda kendi şezlongları ve şemsiyeleri var. Onun dışında, diğer koylar için merkezi bir yer. Aksamları gece pazarı vs. gibi bir beklentiniz olmasın; onun için Palamutbükü'ne veya merkeze gitmeniz gerekir, ama bizim için sorun olmadı. Bahçede vakit geçirdik.

Konaklama Tarihi: 2026 Ağustos

Tavsiye Ediyor

8.7 Çok iyi

B***** M*****

Otel: ışınlanarak gitseydik o yolları çekmeseydik daha da memnun kalırdık. Sabah kahvaltısı az ama öz çeşit. Belki ilaveten patates veya omlet seçeneği koyabilirdiler. Otel sahiplerinin ilgilisi, otelin bahçesi ,havası gayet güzeldi. Denize yürüyerek 5-10 dk hemen ulaşım vardı. Kendi şezdonglsrı da.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

İ***** U*****

Karia apart ailesine ve çalışanlara çok teşekkür ederim. Kendilerinin samimiyeti ve temizliği odaların ve dış mekanların temizliği kusursuzdu. İşletmenin vermiş olduğu kahvaltıda bana göre gayet yeterliydi. Verilen bütün ürünler ve sebzeler tazeydi. Akşam yemekleri kendi talebinize kalmış bir durum ama fiyat ve lezzet olarak çevrede daha iyisini bulunabileceğini zannetmiyorum. Özellikle kabak çiçeği dolması mükemmel bir lezzet bağımlılık yapıyor. Çocuklu aileler için hayıtbükü yetişkin için ovabükü sahilleri kullanılabilir. Tekrar yolum düşerse hiç düşünmem karia apart olur. Karia ailesine tekrardan ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. Anlatmak ile olmaz o ortamı görmek ve yaşamak lazım.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

G***** O*****

Otelde çalışanlar misafirperverdi. Otel temizliği ve lokasyonuyla memnun kaldık. Fiyat performans oteliydi. Diğer koylara gitmek için tam orta bölgedeydi. İstediğimiz gibiydi. Su sıcaklığı yeterliydi, denize yakındı. Çalışanlar samimilerdi, rahat ettik. Çocuğumla çok ilgilendiler, aile oteliydi.

Konaklama Tarihi: 2025 Ağustos

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

A***** Y*****

Genel olarak memnun kaldık diğer koylara yakın olması avantaj oldu.

Konaklama Tarihi: 2026 Ağustos

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Ovabükü Plajı 0.2 km

Archaeological & Folklore Museum 11.9 km

Muğla Dalaman Havalimanı 178.2 km

Tarihi Yerler

  • Odtü Burgaz Kazı Evi 18.0 km

  • Archaeological & Folklore Museum 11.9 km

  • Yerel Tarih Evi 22.4 km

Çevredekiler

  • Tiyatro Ve Konser Yeri 246.1 km

  • Palaio Pyli Kalesi 37.4 km

  • İnbükü Tabiat Parkı 59.9 km

Ulaşım

  • Muğla Milas Bodrum Havalimanı 213.3 km

  • Muğla Dalaman Havalimanı 178.2 km

  • Datça Otogarı 19.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Klima

Kablosuz İnternet

Isıtma

Otopark

Bahçe

Kütüphane

Otopark (Tesis Harici)

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Çamaşırhane

Ücretli

Birbirinden güzel koyları ve doğal güzellikleri ile huzur veren tatil beldelerinden olan Datça’nın Mesudiye Köyü’nde yer alan Karia Apart Pansiyon, Ovabükü mevkiinde misafirlerini ağırlıyor. Yeşillikler ile iç içe olma imkanı sunan bahçesi ile huzurlu bir tatilin kapılarını aralayan tesis, sakin ve dingin bir atmosferde tatil yapmak isteyen misafirlerini mutlu edecek bir konuma sahip. Ovabükü Plajı’na yürüme mesafesinde hizmet veren Karia Apart Pansiyon, Datça’nın en popüler koylarından Palamutbükü’ne yaklaşık 7 km uzaklıkta yer alıyor. Kalabalıktan ve stresten uzakta olma şansı sunan 16 oda ile misafirlerini ağırlayan tesis, sade şekilde dekore edilmiş odalarında ev konforunda konaklama imkanı sunuyor. Odalardan bahçenin iç açıcı manzarası görülebiliyor. Misafirler Karia Apart Pansiyon’da gün boyu bahçenin keyfini çıkarabilir, Ovabükü’nde denize girebilir, tesisin restoranında servis edilen lezzetlerin tadına bakabilir. Sabahları güne tesisin bahçesinde servis edilen lezzetli kahvaltı ile başlamak oldukça güzel… Kültürel ve tarihi mirasları keşfetmek isteyen misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunan Karia Apart Pansiyon, doğal güzellikler eşliğinde unutulmaz bir tatil vadediyor.

Yemek Alanı

Restoran

Tekne Turu

Ücretli

Şezlong

Plaj Şemsiyesi

Halk Plajı

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

11:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Karia Apart Pansiyon Sadece Oda, Kahvaltı Dahil konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Karia Apart Pansiyon Mesudiye Mah. Ovabuku sok. no 23 adresinde bulunmaktadır.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Karia Apart Pansiyon oda fiyatı toplam 10.077,22 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Hafta içi Karia Apart Pansiyon fiyatı en ucuz 5.038,61 TL’ ile Pazar gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Karia Apart Pansiyon fiyatları gecelik en ucuz 4.814,67 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Karia Apart Pansiyon fiyatları gecelik en ucuz 4.411,13 TL’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Karia Apart Pansiyon için ortalama 8,9 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Karia Apart Pansiyon için ortalama 9,1 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Karia Apart Pansiyon için ortalama 9 puan vermiştir.

Karia Apart Pansiyon, Muğla Milas Bodrum Havalimanı 'na 213.3 km uzaklıktadır.
Karia Apart Pansiyon, Datça Otogarı 'na 19.5 km uzaklıktadır.

Karia Apart Pansiyon, oda içerisinde
- Fayans / Mermer Kaplı Zemin
- DVD / CD Oynatıcı
- Sigara İçilmez
- Oturma Alanı
- Klima
- LCD / Plazma TV
- Bebek Karyolası
- Havlu
- Balkon veya Teras
- Duş
- Küvet
- Televizyon
- Banyo
- Telefon
- Saç Kurutma Makinesi
- Uydu Yayını
- Buzdolabı
- Kablosuz İnternet
- Mama Sandalyesi
- Mutfak Malzemesi gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Karia Apart Pansiyon tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark, Otopark (Tesis Harici).

Hayır, Karia Apart Pansiyon evcil hayvan kabul etmemektedir.

Karia Apart Pansiyon check in saati 14:00, Karia Apart Pansiyon check out saati 11:00.

Karia Apart Pansiyon yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Odtü Burgaz Kazı Evi
- Archaeological & Folklore Museum
- Yerel Tarih Evi
- Karyalılar Dönemine Ait Sütün
- Burgaz Örenyeri
- Tarihi Yel Değirmeni
- Yamaç Evleri
- Knidos Amfi Tiyatrosu
- Knidos
- Knidos Antik Kenti

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Büstü
- Atatürk Büstü
- Atatürk Büstü
- Atatürk Büstü
- Atatürk Heykeli
- Kazım Yılmaz Heykeli
- Anıt Ağaç
- Atatürk Büstü
- Anıt Ağaç
- Panormitis Baş Melek Michael Manastırı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.