Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Istanbul Marriott Hotel Pendik

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Istanbul Marriott Hotel Pendik — 2
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 3

Galeri (19)

Istanbul Marriott Hotel Pendik

9.4 Mükemmel

Istanbul Marriott Hotel Pendik — 2
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 3
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 4
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 5
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 6
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 7
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 8
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 9
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 10
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 10
Istanbul Marriott Hotel Pendik

9.4 Mükemmel

Istanbul Marriott Hotel Pendik — 2
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 3
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 4
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 5
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 6
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 7
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 8
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 9
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 10
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 10
Istanbul Marriott Hotel Pendik

9.4 Mükemmel

Istanbul Marriott Hotel Pendik — 2
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 3
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 4
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 5
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 6
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 7
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 8
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 9
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 10
Istanbul Marriott Hotel Pendik — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Istanbul Marriott Hotel Pendik

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul

İstanbul Marriott Hotel Pendik, İstanbul'un Anadolu yakasındaki oteller arasında en ayrıcalıklı konaklama deneyimini sunuyor. Merkezi konumu ile otel, tüm ana ulaşım yollarına ve SAW havaalanına kolay ulaşıma sahiptir.

Daha Fazla

Aile Oteli

İş-Kongre Oteli

Well-being

9.4

Mükemmel

74 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Turizm İşletme Belgesi: 11756

9.4

Mükemmel

74 Otelpuan Yorumu

map-image

Sabiha Gökçen Havalimanı

13.3 km

Pendik Hard Core Pilates

0.8 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %8 ek indirim!

Tüm Kartlara Sepette ek %3 indirim!

%10 erken rezervasyon indirimi!

Saatlik %5 indirim fırsatı!

Özel fırsat %15 indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Oda Resmi
Deluxe King Oda, Şehir Manzaralı,

  • King Bed
  • 29 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Deluxe İki Tek Yataklı Oda, Şehir Manzaralı,

  • King Bed
  • 29 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
M Club Junior Suit Sea View, Deniz Manzaralı, Lounge Kullanımlı

  • King Bed
  • 48 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

9.4

Mükemmel

74 Otelpuan Yorumu

9.4

Mükemmel

74 Otelpuan Yorumu

%97

Tavsiye Etme

%83

Fiyat Performans

9.1

Oda

10

Yüzme

9.6

Hizmet

8.7

Yemek

Son Yorumlar

9.0 Çok iyi

H***** A*****

Marriott pendik çalışanlarının güler yüzlü ve yardımsever tutumları nedeniyle çok keyifli bir konaklama geçirdik. Geç check-out veya gün içerisindeki bireysel taleplerimiz gibi ihtiyaçlarımıza anında dönüş yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çaba gösteren tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Televizyonda yaşadığımız probleme de hemen müdahale ederek oda değişikliğimizi gerçekleştirdiler ve odamızı upgrade ettiler. Odalar çok geniş ve temizdi. Yataklar çok rahattı. Hem küvet hem duşu olan geniş banyo imkanı ve banyodaki şampuan, krem, diş ve tıraş kiti, bornoz gibi imkanlar oldukça yeterliydi. Açık havuz ve spadan tüm konaklamamız boyunca faydalandık, özellikle spa alanı çok büyük, temiz ve imkanları çok fazlaydı. Eğlenceli bir konaklama geçirmemizi sağladı. Otel sabiha gökçen havalimanı ve yht garına çok yakın olması sebebiyle ulaşım açısından çok iyi bir konuma sahip. Yalnızca yeme içme imkanları iyileştirilebilir diye düşünüyoruz. Kahvaltı ve room service menüleri çok çeşitli değil, açık havuz başında yeme içme imkanı çok kısıtlı. Spada içecek imkanı olabilir, roof bar ve akşam restoranı da daha çeşitli olabilirdi. Havuz alanı ve kahvaltı alanı açık alanlardaki metal masa ve sandalyelerde paslanmalar nedeniyle yenilenebilirse çok daha güzel olacaktır. Tüm marriott pendik ekibine ve özellikle ihtiyaçlarımızla birebir ilgilenen ercan bingöl bey'e çok teşekkür ederiz.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

M***** K*****

Oteli tavsiye ederim. Otel güzeldi. Ben oteli çok seviyorum, geniş, ferah ve temiz, sessiz sakin. Otele ulaşım kolay. Odanın genişliği benim için çok önemli gittiğim yerlerde ve mobilyalarının gerçekten eski değil yeni olması, duşu çok güzel çok seviyorum. Odaya girişte rengi genellikle beyaz ve krem ağırlıklı olduğu için ben çok seviyorum, çok ferah geliyor bana orada huzurlu vakit geçiriyorum.

Konaklama Tarihi: 2026 Nisan

Tavsiye Ediyor

8.7 Çok iyi

A***** A*****

Otel güzeldi, kahvaltıyı zayıf buldum çeşitli değildi, antalyadaki otellere göre kıyaslayınca biraz düşüktü, konsept olarak butik gibiydi. Wyndhama gittim daha iyiydi oranın kahvaltısı. Havuz sauna güzeldi.

Konaklama Tarihi: 2025 Aralık

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

S***** Ö*****

Lokasyon açısından ve konfor açısından ayrıca temizlik açısından iyiydi. Lokasyonu benim için ulaşılabilir yerlere yakındı. Tuttuğum odada lounch hizmeti de dahildi otelde bununla alakalı sormadığınızda bilgilendirme yapılmıyor. Bilgilendirme yapılmasını isterdim.

Konaklama Tarihi: 2025 Aralık

Tavsiye Ediyor

9.0 Çok iyi

A***** A*****

Otel çalışan hizmetinden memnun kaldım ve temizlik güzeldi.

Konaklama Tarihi: 2026 Ağustos

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Sabiha Gökçen Havalimanı 13.3 km

Pendik Hard Core Pilates 0.8 km

İlkfer Denizcilik Müzesi 2.7 km

Çevredekiler

  • Jolly Joker Arena 19.0 km

  • Tuzla Termal Tesisleri Mini Hayvanat Bahçesi 5.1 km

  • Pendik Hard Core Pilates 0.8 km

Tarihi Yerler

  • İlkfer Denizcilik Müzesi 2.7 km

  • Doğa Bilim Müzesi 2.8 km

  • Özel Ahmet Hamza Doğa Bilim Müzesi 3.0 km

Ulaşım

  • Sabiha Gökçen Havalimanı 13.3 km

  • İstanbul Havalimanı 84.3 km

  • Güzelyalı Terminali 2.8 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Günlük Temizlik

Havaalanı Servisi

Ütü Servisi

Tur Danışma

Vale Servisi

Emanet Kasası

Teras

Çamaşırhane

Toplantı Salonu

Lobi

Bagaj Odası

Klima

Asansör

İstanbul Marriott Hotel Pendik, İstanbul'un Anadolu yakasındaki oteller arasında en ayrıcalıklı konaklama deneyimini sunuyor. Merkezi konumu ile otel, tüm ana ulaşım yollarına ve SAW havaalanına kolay ulaşıma sahiptir.

Kahvaltı Salonu

Lobi Bar

Restoran

Spor Salonu

Soyunma Odası / Fitness

Fitness

Kapalı Yüzme Havuzu

Açık Havuz

SPA Merkezi

Masaj

Sauna

SPA Lounge / Dinlenme Alanı

SPA Olanakları

Buhar Odası

Hamam

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15:00

Çıkış Saati

12:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Istanbul Marriott Hotel Pendik Sadece Oda, Oda Kahvaltı konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Istanbul Marriott Hotel Pendik Çamçeşme Mahallesi Tevfik İleri Caddesi No:209 adresinde bulunmaktadır.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Istanbul Marriott Hotel Pendik oda fiyatı toplam 9.947,32 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Hafta içi Istanbul Marriott Hotel Pendik fiyatı en ucuz 4.869,46 TL’ ile Cumartesi gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Istanbul Marriott Hotel Pendik tesisinde en yüksek indirim oranı %15’tir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Istanbul Marriott Hotel Pendik fiyatları gecelik en ucuz 4.867,55 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Istanbul Marriott Hotel Pendik fiyatları gecelik en ucuz 5.330,62 TL’dir

Kış döneminde (Kasım - Mart) Istanbul Marriott Hotel Pendik tesisinde en yüksek indirim oranı %15’tir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Istanbul Marriott Hotel Pendik fiyatları gecelik en ucuz 4.748,14 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Istanbul Marriott Hotel Pendik tesisinde en yüksek indirim oranı %15’tir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Istanbul Marriott Hotel Pendik için ortalama 10 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Istanbul Marriott Hotel Pendik için ortalama 9,5 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Istanbul Marriott Hotel Pendik için ortalama 9,4 puan vermiştir.

Istanbul Marriott Hotel Pendik, Sabiha Gökçen Havalimanı 'na 13.3 km uzaklıktadır.
Istanbul Marriott Hotel Pendik, Güzelyalı Terminali 'na 2.8 km uzaklıktadır.

Istanbul Marriott Hotel Pendik,
- Otopark
- Günlük Temizlik
- Havaalanı Servisi
- Ütü Servisi
- Tur Danışma
- Vale Servisi
- Emanet Kasası
- Teras
- Çamaşırhane
- Toplantı Salonu
- Lobi
- Bagaj Odası
- Klima
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Istanbul Marriott Hotel Pendik, oda içerisinde
- Ahşap / Parke Kaplı Zemin
- Su Isıtıcısı
- Gardırop
- Duman Dedektörü
- Sigara İçilmez
- Kasa
- Oturma Alanı
- Klima
- Oda Servisi
- LCD / Plazma TV
- Küvet
- Makyaj Aynası
- Televizyon
- Ütü Ekipmanı
- Saç Kurutma Makinesi
- Kablosuz İnternet
- Elektronik Anahtar Sistemi
- Isıtma
- Laptop Kasası
- Sigara İçilir gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Istanbul Marriott Hotel Pendik tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Havuz.

Evet, Istanbul Marriott Hotel Pendik tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Istanbul Marriott Hotel Pendik evcil hayvan kabul etmemektedir.

Istanbul Marriott Hotel Pendik check in saati 15:00, Istanbul Marriott Hotel Pendik check out saati 12:00.

Istanbul Marriott Hotel Pendik yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- İlkfer Denizcilik Müzesi
- Doğa Bilim Müzesi
- Özel Ahmet Hamza Doğa Bilim Müzesi
- Kartal Belediyesi Masal Müzesi
- Aydos Castle
- Kent Müzesi
- Tuzla Kent Ve Mübadele Evi
- Hamidiye Camii
- Adalar Müzesi
- Reşat Nuri Güntekin Evi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Heykeli
- Atatürk Anıtı
- Tuzla Termal Tesisleri Mini Hayvanat Bahçesi
- Tuzla İçmeler Termal Tesisleri
- Atatürk Anıtı
- İstanbul Medikal Termal
- Atatürk Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.