Isparta Otelleri
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir
Sonuçları filtrele
14 / 14
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin

Isparta Otelleri

Sırala

Bir parça Ege, bir parça Akdeniz, bir parça da İç Anadolu… Üç farklı coğrafyanın kesişim noktasında, dağların ve göllerin huzurlu gölgesinde, gül kokulu şehir Isparta…

Romalılar döneminde bir piskoposluk merkezi olan şehir, tarihte kendi adına basılmış paralara sahip.

Gölcük Krater Gölü Milli Parkı

İster iş seyahati ister turistik seyahat, Isparta Otelleri'ne geliş sebebiniz ne olursa olsun mutlaka doğanın bir mucizesi olan Gölcük Krater Gölü Milli Parkı'nı ziyaret edin. Gölün çevresinde trekking, piknik ya da jogging yapabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Davraz Kayak Merkezi

Isparta'ya yılın herhangi bir mevsiminde gitmek ve mümkün. Davraz Kayak Merkezi ise Isparta'ya kışın yapacağınız seyahatinizde mutlaka gitmeniz gereken yerlerden biri. Isparta'da konaklamanızı amatör ve profesyonel kayakçılar için farklı seçenekler sunan Davraz'ın konforlu otellerinde de yapabilirsiniz.

Mağaralar

Mağaralar konusunda oldukça zengin olan Isparta'da mutlaka görülmesi gereken başlıca mağaralar: İnönü Mağarası, Kuz Mağarası ve Zindan Mağarası'dır.

Damak Zevki

Isparta mutfağı, ortasında bulunduğu üç farklı coğrafyanın da izlerini taşıyan zengin bir mutfak... Isparta'da mutlaka denemeniz gereken lezzetler: Yalvaç güllacı, bakla boranisi, taseti, kabune ve nokuldur.

Faydalı Bilgiler

  • Isparta'dan dönerken getirebileceğiniz ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel şey, yöreye özgü gül reçelleridir.
  • Mağara gezilerine katılacaksanız, mevsim ne olursa olsun yanınıza kalın kıyafetler almanızda fayda var.

Gece Hayatı

Isparta'nın şansı, bünyesinde bir üniversite barındırıyor olması. Üniversite gençliğinin gittiği BarCelona Pub, Huni Cafe & Bar ve nargile salonları, geceleri vakit geçirebileceğiniz yerler arasında.