Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 26)
Filtreyi Sıfırla
Filtreyi Sıfırla
Misafir Puanı
Konaklama Tipi
Fiyat Aralığı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Otel Tipi

Düzce Otelleri

 için toplam 26 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

  • Hayatın yorucu temposundan her bunaldığınızda doğaya sığınmak isteyenlerdenseniz, insana tatlı bir sarhoşluk veren tertemiz havasını solumaktan keyif alacağınız yemyeşil kent Düzce’yi rotanıza mutlaka ekleyin! Düzce, gür ormanları sayesinde Osmanlı’da donanmanın kereste gereksinimini karşılamada önemli bir rol oynamıştır.

Topuk Yaylası

  • Fenerbahçe Spor Kulübü tesisinin de yer aldığı 1300 m rakımlı muhteşem yaylada uzun yürüyüşler yapabilir, bölgede bulunan et lokantalarında mangal keyfi yapabilirsiniz.

Akçakoca

  • Düzce’ye bağlı bu şirin sahil beldesi, yeşil ile mavinin karıştığı betonlaşmamış bir merkez. Düzce Otelleri’ne de ev sahipliği yapan belde, mavi bayraklı plajlara sahip.

Güzeldere Şelalesi

  • Düzce merkeze 45 dakikalık bir sürüş mesafesinde yer alan bu güzel şelalenin düştüğü yeri görmek için yemyeşil bir parkuru yürümeniz gerekiyor. Ayrıca şelale girişinde yer alan park alanında piknik yapabilir, keyifli oyunlar da oynayabilirsiniz.

Aktiviteler

  • Türkiye’nin en önemli doğa sporları merkezi olan Düzce’de bulunan Melen Çayı’nda rafting yapabilir, yaylalara düzenlenen trekking ve kamping turlarına katılabilirsiniz. Anlayacağınız Düzce’de gezilecek yerler hep doğanın koynunda gizli!

Damak Zevki

  • Düzce mutfağı Çerkes, Tatar ve Türkmen toplulukların yemek kültürlerinin kaynaşması ile oluşmuş. En ünlü Düzce yemekleri haluj, ısırgan otlu gözleme, mezgit çorbası, mamursa, isli balık ve fındık makarnası.

Faydalı Bilgiler

  • Mevsim ne olursa olsun geceleri Düzce epey serin oluyor. Hazırlıklı olmanızda fayda var.#Kafkas kültürünü sonuna kadar yaşayan bir kent olan Düzce’de çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz.#

Gece Hayatı

  • Aktif bir gece hayatı olmayan Düzce’de, gece eğlenceleri için Akçakoca tarafına gitmeniz gerekiyor.
Karşılaştır
Haritada Gör
Filtrele