Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Batch Country House

North Somerset, Lympsham

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Batch Country House — 2
Batch Country House — 3

Galeri (28)

Batch Country House
Batch Country House — 2
Batch Country House — 3
Batch Country House — 4
Batch Country House — 5
Batch Country House — 6
Batch Country House — 7
Batch Country House — 8
Batch Country House — 9
Batch Country House — 10
Batch Country House — 10
Batch Country House
Batch Country House — 2
Batch Country House — 3
Batch Country House — 4
Batch Country House — 5
Batch Country House — 6
Batch Country House — 7
Batch Country House — 8
Batch Country House — 9
Batch Country House — 10
Batch Country House — 10
Batch Country House
Batch Country House — 2
Batch Country House — 3
Batch Country House — 4
Batch Country House — 5
Batch Country House — 6
Batch Country House — 7
Batch Country House — 8
Batch Country House — 9
Batch Country House — 10
Batch Country House — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Batch Country House

North Somerset, Lympsham

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Animal Farm Macera Parkı - 3,2 km / 2 mi
Weston-Super-Mare Golf Club - 5,5 km / 3,4 mi
Brean Golf Club - 6,2 km / 3,8 mi
Weston-super-Mare Beach - 6,2 km / 3,9 mi
Bounce - 6,5 km / 4 mi
Berrow Sands - 6,9 km / 4,3 mi
Optima Stadium - 7 km / 4,4 mi
Brean Tema Parkı - 7,7 km / 4,8 mi
Brean Splash Su Parkı - 8 km / 4,9 mi
Weston super Mare Belediye Sarayı - 8,4 km / 5,2 mi
Büyük İskele - 8,5 km / 5,3 mi
Cineworld Weston-super-Mare - 8,5 km / 5,3 mi
Time Machine Museum - 8,6 km / 5,4 mi
Weston-Super-Mare Müzesi - 8,7 km / 5,4 mi
Burnham and Berrow Golf Club - 8,9 km / 5,5 mi

En yakın havaalanları:
Bristol Uluslararası Havalimanı (BRS) - 30,4 km / 18,9 mi
Cardiff Uluslararası Havalimanı (CWL) - 113,9 km / 70,8 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Bahçe

map-image

Animal Farm Macera Parkı

2.6 km

Exeter (EXT-Exeter Uluslararası)

70.2 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Animal Farm Macera Parkı 2.6 km

Exeter (EXT-Exeter Uluslararası) 70.2 km

Uluslararası Helikopter Müzesi 5.4 km

Ulaşım

  • Exeter (EXT-Exeter Uluslararası) 70.2 km

  • Gloucester (GLO-Gloucestershire) 77.7 km

  • Bristol (BPR-Bristol Parkway Tren İstasyonu) 38.0 km

Tarihi Yerler

  • Uluslararası Helikopter Müzesi 5.4 km

  • Time Machine Museum 6.1 km

  • Weston-Super-Mare Müzesi 6.1 km

Çevredekiler

  • Noah's Ark Zoo Farm 23.4 km

  • Royal Bath and West Showground tarım, hayvancılık ve ticaret fuarı 34.3 km

  • Thermae Bath Spa 42.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Bahçe

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Animal Farm Macera Parkı - 3,2 km / 2 mi
Weston-Super-Mare Golf Club - 5,5 km / 3,4 mi
Brean Golf Club - 6,2 km / 3,8 mi
Weston-super-Mare Beach - 6,2 km / 3,9 mi
Bounce - 6,5 km / 4 mi
Berrow Sands - 6,9 km / 4,3 mi
Optima Stadium - 7 km / 4,4 mi
Brean Tema Parkı - 7,7 km / 4,8 mi
Brean Splash Su Parkı - 8 km / 4,9 mi
Weston super Mare Belediye Sarayı - 8,4 km / 5,2 mi
Büyük İskele - 8,5 km / 5,3 mi
Cineworld Weston-super-Mare - 8,5 km / 5,3 mi
Time Machine Museum - 8,6 km / 5,4 mi
Weston-Super-Mare Müzesi - 8,7 km / 5,4 mi
Burnham and Berrow Golf Club - 8,9 km / 5,5 mi

En yakın havaalanları:
Bristol Uluslararası Havalimanı (BRS) - 30,4 km / 18,9 mi
Cardiff Uluslararası Havalimanı (CWL) - 113,9 km / 70,8 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

10:30

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Temazsız giriş imkânı bulunur / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 07.30 - 23 arasında açıktır. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Zengin kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 10 GBP, çocuklar için 5 GBP ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Batch Country House batch country house lympsham adresinde bulunmaktadır.

Batch Country House, Exeter (EXT-Exeter Uluslararası) 'na 70.2 km uzaklıktadır.

Batch Country House,
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde)
- Bahçe gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Batch Country House, oda içerisinde
- Çay / Kahve Seti
- Çalışma Masası
- Ütü Ekipmanı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Batch Country House otoparka sahip değildir.

Hayır, Batch Country House evcil hayvan kabul etmemektedir.

Batch Country House check in saati 15, Batch Country House check out saati 10:30.

Batch Country House yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Uluslararası Helikopter Müzesi
- Time Machine Museum
- Weston-Super-Mare Müzesi
- King John's Hunting Lodge
- Forde Abbey
- Clevedon Mahkemesi
- Amiral Blake Müzesi
- Penarth Pavilion
- Ffotogallery
- Frenchay Village Museum

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Devil's Hole
- Kingston Bridge
- Burrington Combe Boğazı
- Cannington Duvarlı Bahçeleri
- Coleridge Cottage kır evi
- Wookey Hole Mağaraları
- Cardiff Bay Waterfront
- Noah's Ark Zoo Farm
- Milton Lodge Gardens
- Cardiff Bay Water Feature
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.