Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

The Resort at Pelican Hill

Newport Coast, Newport Beach

maximum karta özel fırsatları kaçırma

The Resort at Pelican Hill — 2
The Resort at Pelican Hill — 3

Galeri (212)

The Resort at Pelican Hill
The Resort at Pelican Hill — 2
The Resort at Pelican Hill — 3
The Resort at Pelican Hill — 4
The Resort at Pelican Hill — 5
The Resort at Pelican Hill — 6
The Resort at Pelican Hill — 7
The Resort at Pelican Hill — 8
The Resort at Pelican Hill — 9
The Resort at Pelican Hill — 10
The Resort at Pelican Hill — 10
The Resort at Pelican Hill
The Resort at Pelican Hill — 2
The Resort at Pelican Hill — 3
The Resort at Pelican Hill — 4
The Resort at Pelican Hill — 5
The Resort at Pelican Hill — 6
The Resort at Pelican Hill — 7
The Resort at Pelican Hill — 8
The Resort at Pelican Hill — 9
The Resort at Pelican Hill — 10
The Resort at Pelican Hill — 10
The Resort at Pelican Hill
The Resort at Pelican Hill — 2
The Resort at Pelican Hill — 3
The Resort at Pelican Hill — 4
The Resort at Pelican Hill — 5
The Resort at Pelican Hill — 6
The Resort at Pelican Hill — 7
The Resort at Pelican Hill — 8
The Resort at Pelican Hill — 9
The Resort at Pelican Hill — 10
The Resort at Pelican Hill — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


The Resort at Pelican Hill

Newport Coast, Newport Beach

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Pelican Hill Golf Sahası - 0,7 km / 0,4 mi
Crystal Cove Beach - 1,8 km / 1,1 mi
Crystal Cove State Park - 2,6 km / 1,6 mi
Crystal Cove Eyalet Parkı - 2,6 km / 1,6 mi
Little Corona Plajı - 3,9 km / 2,4 mi
Corona del Mar Eyalet Plajı - 4,3 km / 2,6 mi
Fashion Island - 5,1 km / 3,2 mi
Newport Dune Plajı - 6,7 km / 4,2 mi
Crescent Bay Point Park - 7,3 km / 4,6 mi
Crescent Bay Beach - 7,6 km / 4,7 mi
Shaws Cove Beach - 7,6 km / 4,8 mi
California Üniversitesi, Irvina - 8 km / 5 mi
Heisler Parkı - 8,3 km / 5,2 mi
Main Plajı - 8,6 km / 5,3 mi
Newport Limanı Denizcilik Müzesi - 8,6 km / 5,3 mi

En yakın havaalanları:
Orange County, Kaliforniya (SNA-John Wayne) - 19 km / 11,8 mi
Fullerton, Kaliforniya (FUL-Fullerton İdari Bölge) - 46,7 km / 29 mi
Long Plajı, Kaliforniya (LGB-Long Beach İdari Bölge) - 46,1 km / 28,7 mi

The Resort at Pelican Hill için önerilen havaalanı Orange County, Kaliforniya (SNA-John Wayne).

/ Misafirler için ofis, limuzin hizmeti ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Şehre Ulaşım Servisi

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Asansör

Balo Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Konferans Salonu

Bankamatik

Golf Ekipmanları

Özel Fitness Dersleri

Parasailing

Fitness

Tekne Turu

Yoga Kursu

Golf Sahası

Kano

Golf Dersi

Plaj Şemsiyesi

Plaj Servisi

Çocuk Bakıcısı

SPA Merkezi

map-image

Pelican Hill Golf Sahası

1.2 km

Orange County Sanat Müzesi

4.9 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Pelican Hill Golf Sahası 1.2 km

Orange County Sanat Müzesi 4.9 km

Fullerton, Kaliforniya (FUL-Fullerton İdari Bölge) 33.8 km

Ulaşım

  • Fullerton, Kaliforniya (FUL-Fullerton İdari Bölge) 33.8 km

  • San Pedro Havalimanı, CA (SPQ) 44.9 km

Tarihi Yerler

  • Orange County Sanat Müzesi 4.9 km

  • Balboa Köşkü 5.5 km

  • ExplorOcean 5.6 km

Çevredekiler

  • Santa Ana Hayvanat Bahçesi 17.2 km

  • Orange County Fuar Alanı 10.0 km

  • Tenaja Falls 45.7 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Şehre Ulaşım Servisi

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Asansör

Balo Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Konferans Salonu

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Pelican Hill Golf Sahası - 0,7 km / 0,4 mi
Crystal Cove Beach - 1,8 km / 1,1 mi
Crystal Cove State Park - 2,6 km / 1,6 mi
Crystal Cove Eyalet Parkı - 2,6 km / 1,6 mi
Little Corona Plajı - 3,9 km / 2,4 mi
Corona del Mar Eyalet Plajı - 4,3 km / 2,6 mi
Fashion Island - 5,1 km / 3,2 mi
Newport Dune Plajı - 6,7 km / 4,2 mi
Crescent Bay Point Park - 7,3 km / 4,6 mi
Crescent Bay Beach - 7,6 km / 4,7 mi
Shaws Cove Beach - 7,6 km / 4,8 mi
California Üniversitesi, Irvina - 8 km / 5 mi
Heisler Parkı - 8,3 km / 5,2 mi
Main Plajı - 8,6 km / 5,3 mi
Newport Limanı Denizcilik Müzesi - 8,6 km / 5,3 mi

En yakın havaalanları:
Orange County, Kaliforniya (SNA-John Wayne) - 19 km / 11,8 mi
Fullerton, Kaliforniya (FUL-Fullerton İdari Bölge) - 46,7 km / 29 mi
Long Plajı, Kaliforniya (LGB-Long Beach İdari Bölge) - 46,1 km / 28,7 mi

The Resort at Pelican Hill için önerilen havaalanı Orange County, Kaliforniya (SNA-John Wayne).

/ Misafirler için ofis, limuzin hizmeti ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur.

Golf Ekipmanları

Özel Fitness Dersleri

Parasailing

Fitness

Tekne Turu

Yoga Kursu

Golf Sahası

Kano

Golf Dersi

Plaj Şemsiyesi

Plaj Servisi

Çocuk Bakıcısı

SPA Merkezi

Misafirler için 332 odada şömine ve düz ekran televizyon vardır. Odalarda özel veranda bulunur. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları ve DVD oynatıcı vardır. Ayrı küvet ve duş olan banyolarda derin küvetler ve ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri vardır.

Spada misafirlerimize masaj, vücut bakımı ve yüz bakımı hizmeti sunulmaktadır. Golf sahasında antrenman yaptıktan sonra 3 açık yüzme havuzu keyfi sürebilirsiniz. Bu resort otelde misafirler için ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve bebek bakımı (ücretli) vardır. Ücretsiz plaj servisi sörfe ve kumsala ulaşımı kolaylaştırıyor.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Okyanus kıyısında / Yakında plaj / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 1 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 50 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 23 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Giriş işlemleri konaklama yerinden ayrı bir yerde yapılmaktadır. Giriş yapmak için lütfen şuraya gidin: [Villa Clubhouse for Villa Stays only.].Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Rezervasyon yapmak için kullanılan kredi kartının giriş sırasında kart sahibi tarafından fotoğraflı kimlikle birlikte gösterilmesi gerekmektedir. Diğer ayarlamalar, varıştan önce konaklama yeriyle görüşülerek gerçekleştirilmelidir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • 2.5 yüzde tatil merkezi ücreti alınır
  • Tatil merkezi (resort) ücreti: konaklama yeri başına, gecelik 95 USD.
Tatil köyü (resort) ücretine dâhil olanlar:
  • Ilaveler
  • Plaj girişi
  • Şezlonglar
  • Plaj havluları
  • Otel danışma/oda görevlisi hizmeti
  • Fitness merkezi girişi
  • Fitness/yoga dersleri
  • Kat hizmetleri
  • Odada şişe su
  • Odada kahve servisi
  • Odada emanet kasası
  • Ödünç kitap hizmeti
  • Otopark
  • Telefon görüşmeleri (sınırlı olabilir)
  • Havuz kullanımı
  • Valesiz otopark

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, konaklama başına 350 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • İlave yatak ücreti: gecelik 100 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Havuz 9 ve 19 arasında açıktır.
  • Misafirlerin golf tee süresi ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak resort otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).

Sıkça Sorulan Sorular

The Resort at Pelican Hill 22701 Pelican Hill Road S Newport Coast adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde The Resort at Pelican Hill fiyatları gecelik en ucuz 75.720,64 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) The Resort at Pelican Hill fiyatları gecelik en ucuz 52.258,5 TL’dir

The Resort at Pelican Hill, Fullerton, Kaliforniya (FUL-Fullerton İdari Bölge) 'na 33.8 km uzaklıktadır.

The Resort at Pelican Hill,
- Kuru Temizleme
- Şehre Ulaşım Servisi
- Açık Yüzme Havuzu
- Tur Danışma
- Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
- Asansör
- Balo Salonu
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Konferans Salonu
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

The Resort at Pelican Hill, oda içerisinde
- Kasa
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Pay TV
- Terlik
- Telefon
- Genel Gazete Servisi
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, The Resort at Pelican Hill tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, The Resort at Pelican Hill otoparka sahip değildir.

Hayır, The Resort at Pelican Hill evcil hayvan kabul etmemektedir.

The Resort at Pelican Hill check in saati 16, The Resort at Pelican Hill check out saati 11.

The Resort at Pelican Hill yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Orange County Sanat Müzesi
- Balboa Köşkü
- ExplorOcean
- Newport Limanı Denizcilik Müzesi
- Museum of the First People
- Laguna Art Museum (Laguna Sanat Müzesi)
- Environmental Nature Center
- Murphy-Smith Historical Bungalow
- Muth Interpretive Center
- Irvine Tarih Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Inspiration Point
- Linda Island
- Hortense Miller Garden
- Sunbrite Pools
- Massage Envy Spa
- Massage Envy Spa
- Euro Day Spa
- StressBusters Lifestyle Day Spa
- Massage Envy Spa
- Massage Envy Spa
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.