Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Sonesta Simply Suites Detroit Novi

Detroit (ve civarı), Novi

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 2
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 3

Galeri (53)

Sonesta Simply Suites Detroit Novi
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 2
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 3
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 4
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 5
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 6
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 7
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 8
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 9
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 10
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 10
Sonesta Simply Suites Detroit Novi
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 2
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 3
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 4
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 5
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 6
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 7
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 8
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 9
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 10
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 10
Sonesta Simply Suites Detroit Novi
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 2
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 3
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 4
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 5
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 6
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 7
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 8
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 9
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 10
Sonesta Simply Suites Detroit Novi — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Sonesta Simply Suites Detroit Novi

Detroit (ve civarı), Novi

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Sakura Novi - 0,4 km / 0,2 mi
West Oaks - 1,9 km / 1,2 mi
Twelve Oaks Alışveriş Merkezi - 2,4 km / 1,5 mi
Twelve Mile Crossing at Fountain Walk Alışveriş Merkezi - 2,5 km / 1,6 mi
Lucky Strike Novi Bovling Salonu - 2,6 km / 1,6 mi
JDKarting - 2,6 km / 1,6 mi
Putting Edge Novi - 2,8 km / 1,7 mi
Paradise Park - 2,9 km / 1,8 mi
Vibe Credit Union Showplace - 3,3 km / 2,1 mi
Suburban Collection Showplace - 3,4 km / 2,1 mi
Novi Buz Pisti - 3,4 km / 2,1 mi
Novi Dog Park - 3,6 km / 2,3 mi
Henry Ford Medical Center - Columbus - 4,2 km / 2,6 mi
Providence - Park Hospital - 4,8 km / 3 mi
Suburban Ice-Farmington Hills - 5,1 km / 3,2 mi

En yakın havaalanları:
Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) - 26,2 km / 16,3 mi
Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County) - 43,9 km / 27,3 mi
Ann Arbor, Michigan (ARB-Ann Arbor İdari Bölge) - 56,5 km / 35,1 mi
Detroit, MI (DET-Coleman A. Young Belediye) - 51 km / 31,7 mi
Windsor, ON (YQG) - 64,7 km / 40,2 mi

Sonesta Simply Suites Detroit Novi için önerilen havaalanı Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County).

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Fitness

map-image

Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası)

20.2 km

Twelve Oaks Alışveriş Merkezi

1.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) 20.2 km

Twelve Oaks Alışveriş Merkezi 1.1 km

Mill Race Historical Village 5.5 km

Tarihi Yerler

  • Mill Race Historical Village 5.5 km

  • Zekelman Holokost Merkezi 9.1 km

  • Marvin's Marvelous Mechanical Museum 10.1 km

Ulaşım

  • Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) 20.2 km

  • Detroit, Michigan (YIP-Willow Run) 28.0 km

  • People Mover 38.3 km

Çevredekiler

  • Detroit Hayvanat Bahçesi 25.1 km

  • Massage Green Spa Dearborn 26.0 km

  • Twelve Oaks Alışveriş Merkezi 1.1 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Sakura Novi - 0,4 km / 0,2 mi
West Oaks - 1,9 km / 1,2 mi
Twelve Oaks Alışveriş Merkezi - 2,4 km / 1,5 mi
Twelve Mile Crossing at Fountain Walk Alışveriş Merkezi - 2,5 km / 1,6 mi
Lucky Strike Novi Bovling Salonu - 2,6 km / 1,6 mi
JDKarting - 2,6 km / 1,6 mi
Putting Edge Novi - 2,8 km / 1,7 mi
Paradise Park - 2,9 km / 1,8 mi
Vibe Credit Union Showplace - 3,3 km / 2,1 mi
Suburban Collection Showplace - 3,4 km / 2,1 mi
Novi Buz Pisti - 3,4 km / 2,1 mi
Novi Dog Park - 3,6 km / 2,3 mi
Henry Ford Medical Center - Columbus - 4,2 km / 2,6 mi
Providence - Park Hospital - 4,8 km / 3 mi
Suburban Ice-Farmington Hills - 5,1 km / 3,2 mi

En yakın havaalanları:
Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) - 26,2 km / 16,3 mi
Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County) - 43,9 km / 27,3 mi
Ann Arbor, Michigan (ARB-Ann Arbor İdari Bölge) - 56,5 km / 35,1 mi
Detroit, MI (DET-Coleman A. Young Belediye) - 51 km / 31,7 mi
Windsor, ON (YQG) - 64,7 km / 40,2 mi

Sonesta Simply Suites Detroit Novi için önerilen havaalanı Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County).

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Tekerlekli/ilave yatak yok / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına konaklama yeri başına 150.00 USD

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Valesiz otopark ücreti: günlük 5 USD.
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına haftalık 75 USD (konaklama başı maksimum 150 USD.)
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Çamaşırhane ücreti: günlük 3 USD

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara alınır ve evcil hayvanlara yönelik başka kısıtlamalar vardır (ek ücretler uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek üzere ayarlama yapabilir.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sonesta Simply Suites Detroit Novi 42600 W 11 Mile Rd adresinde bulunmaktadır.

Sonesta Simply Suites Detroit Novi, Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) 'na 20.2 km uzaklıktadır.
Sonesta Simply Suites Detroit Novi, People Mover 'na 38.3 km uzaklıktadır.

Sonesta Simply Suites Detroit Novi,
- Kuru Temizleme
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Sonesta Simply Suites Detroit Novi, oda içerisinde
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Sonesta Simply Suites Detroit Novi otoparka sahip değildir.

Hayır, Sonesta Simply Suites Detroit Novi evcil hayvan kabul etmemektedir.

Sonesta Simply Suites Detroit Novi check in saati 16, Sonesta Simply Suites Detroit Novi check out saati 11.

Sonesta Simply Suites Detroit Novi yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Mill Race Historical Village
- Zekelman Holokost Merkezi
- Marvin's Marvelous Mechanical Museum
- Plymouth Historical Museum
- Franklin Cider Mill
- Cranbrook Sanat Müzesi
- Cranbrook Bilim Enstitüsü
- Cranbrook Evi ve Bahçeleri
- Gospel Music Hall of Fame and Museum
- Wayne Historical Museum

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Michigan War Dog Memorial
- Union Lake
- Detroit Hayvanat Bahçesi
- Massage Green Spa Dearborn
- Matthaei Botanik Bahçeleri
- Chrysler LLC Genel Merkezi
- Polar Bears Memorial
- Ypsilanti Su Kulesi
- Kutsal Ayin Katedrali
- Heritage Park Petting Farm
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.