Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Sonesta Select Detroit Auburn Hills

Detroit (ve civarı), Auburn Hills

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 2
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 3

Galeri (47)

Sonesta Select Detroit Auburn Hills
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 2
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 3
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 4
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 5
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 6
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 7
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 8
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 9
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 10
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 10
Sonesta Select Detroit Auburn Hills
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 2
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 3
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 4
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 5
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 6
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 7
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 8
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 9
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 10
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 10
Sonesta Select Detroit Auburn Hills
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 2
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 3
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 4
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 5
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 6
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 7
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 8
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 9
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 10
Sonesta Select Detroit Auburn Hills — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Sonesta Select Detroit Auburn Hills

Detroit (ve civarı), Auburn Hills

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Oakland Üniversitesi - 3,7 km / 2,3 mi
Meadow Brook Theatre - 3,8 km / 2,3 mi
Chrysler LLC Genel Merkezi - 3,9 km / 2,4 mi
Meadow Brook Hall - 4 km / 2,5 mi
Fieldstone Golf Club of Auburn Hills - 4,7 km / 2,9 mi
McLaren Oakland Hospital - 6 km / 3,7 mi
Mclaren Oakland - 6,1 km / 3,8 mi
The Crofoot - 6,3 km / 3,9 mi
Meadow Brook Music Festival - 6,8 km / 4,2 mi
The Village Of Rochester Hills - 7 km / 4,4 mi
Meadow Brook Amphitheatre - 7,6 km / 4,7 mi
Pontiac General Hospital - 7,7 km / 4,8 mi
Crystal Lake - 8,4 km / 5,2 mi
Topgolf - 8,7 km / 5,4 mi
Bald Mountain State Recreation Area - 9,4 km / 5,8 mi

En yakın havaalanları:
Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) - 18,6 km / 11,6 mi
Detroit, MI (DET-Coleman A. Young Belediye) - 50,9 km / 31,7 mi
Windsor, ON (YQG) - 66,8 km / 41,5 mi
Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County) - 74,8 km / 46,5 mi

Sonesta Select Detroit Auburn Hills için önerilen havaalanı Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County).

/ Misafirler için bilgisayar istasyonu, hızlı çıkış ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

map-image

Meadow Brook Hall

2.8 km

Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası)

15.5 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Meadow Brook Hall 2.8 km

Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) 15.5 km

Meadow Brook Theatre 2.7 km

Çevredekiler

  • Detroit Hayvanat Bahçesi 21.2 km

  • Massage Green Spa Dearborn 39.8 km

  • Somerset Collection 11.7 km

Ulaşım

  • Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) 15.5 km

  • Detroit, MI (DET-Coleman A. Young Belediye) 33.9 km

  • People Mover 40.1 km

Tarihi Yerler

  • Meadow Brook Hall 2.8 km

  • Cranbrook Bilim Enstitüsü 9.5 km

  • Cranbrook Sanat Müzesi 9.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Oakland Üniversitesi - 3,7 km / 2,3 mi
Meadow Brook Theatre - 3,8 km / 2,3 mi
Chrysler LLC Genel Merkezi - 3,9 km / 2,4 mi
Meadow Brook Hall - 4 km / 2,5 mi
Fieldstone Golf Club of Auburn Hills - 4,7 km / 2,9 mi
McLaren Oakland Hospital - 6 km / 3,7 mi
Mclaren Oakland - 6,1 km / 3,8 mi
The Crofoot - 6,3 km / 3,9 mi
Meadow Brook Music Festival - 6,8 km / 4,2 mi
The Village Of Rochester Hills - 7 km / 4,4 mi
Meadow Brook Amphitheatre - 7,6 km / 4,7 mi
Pontiac General Hospital - 7,7 km / 4,8 mi
Crystal Lake - 8,4 km / 5,2 mi
Topgolf - 8,7 km / 5,4 mi
Bald Mountain State Recreation Area - 9,4 km / 5,8 mi

En yakın havaalanları:
Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) - 18,6 km / 11,6 mi
Detroit, MI (DET-Coleman A. Young Belediye) - 50,9 km / 31,7 mi
Windsor, ON (YQG) - 66,8 km / 41,5 mi
Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County) - 74,8 km / 46,5 mi

Sonesta Select Detroit Auburn Hills için önerilen havaalanı Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County).

/ Misafirler için bilgisayar istasyonu, hızlı çıkış ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Paket kahvaltı kişi başına yaklaşık olarak 5-15 USD ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, konaklama başına 75.00 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Çamaşırhane ücreti: günlük 3 USD

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 17 yaş veya altındaki çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara alınır ve evcil hayvanlara yönelik başka kısıtlamalar vardır (ek ücretler uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek üzere ayarlama yapabilir.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sonesta Select Detroit Auburn Hills Oda Kahvaltı, Kontinental Kahvaltı konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Sonesta Select Detroit Auburn Hills 2550 Aimee Lane adresinde bulunmaktadır.

Sonesta Select Detroit Auburn Hills, Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) 'na 15.5 km uzaklıktadır.
Sonesta Select Detroit Auburn Hills, People Mover 'na 40.1 km uzaklıktadır.

Sonesta Select Detroit Auburn Hills,
- Kuru Temizleme
- Toplantı Salonu
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Sonesta Select Detroit Auburn Hills, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Sonesta Select Detroit Auburn Hills tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Kapalı Yüzme Havuzu.

Hayır, Sonesta Select Detroit Auburn Hills otoparka sahip değildir.

Hayır, Sonesta Select Detroit Auburn Hills evcil hayvan kabul etmemektedir.

Sonesta Select Detroit Auburn Hills check in saati 16, Sonesta Select Detroit Auburn Hills check out saati 11.

Sonesta Select Detroit Auburn Hills yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Meadow Brook Hall
- Cranbrook Bilim Enstitüsü
- Cranbrook Sanat Müzesi
- Cranbrook Evi ve Bahçeleri
- Troy Tarihi Köyü
- Franklin Cider Mill
- Marvin's Marvelous Mechanical Museum
- Zekelman Holokost Merkezi
- General Motors Global Technical Center
- Albert L Lorenzo Cultural Center

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Chrysler LLC Genel Merkezi
- Polar Bears Memorial
- Union Lake
- Detroit Hayvanat Bahçesi
- Big Fish Lake
- Kutsal Ayin Katedrali
- Bush Lake
- Michigan War Dog Memorial
- Massage Green Spa Dearborn
- GM World
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.