Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Santa Maria Cruises Halong Bay

Bai Chay, Ha Long

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Santa Maria Cruises Halong Bay — 2
Santa Maria Cruises Halong Bay — 3

Galeri (54)

Santa Maria Cruises Halong Bay
Santa Maria Cruises Halong Bay — 2
Santa Maria Cruises Halong Bay — 3
Santa Maria Cruises Halong Bay — 4
Santa Maria Cruises Halong Bay — 5
Santa Maria Cruises Halong Bay — 6
Santa Maria Cruises Halong Bay — 7
Santa Maria Cruises Halong Bay — 8
Santa Maria Cruises Halong Bay — 9
Santa Maria Cruises Halong Bay — 10
Santa Maria Cruises Halong Bay — 10
Santa Maria Cruises Halong Bay
Santa Maria Cruises Halong Bay — 2
Santa Maria Cruises Halong Bay — 3
Santa Maria Cruises Halong Bay — 4
Santa Maria Cruises Halong Bay — 5
Santa Maria Cruises Halong Bay — 6
Santa Maria Cruises Halong Bay — 7
Santa Maria Cruises Halong Bay — 8
Santa Maria Cruises Halong Bay — 9
Santa Maria Cruises Halong Bay — 10
Santa Maria Cruises Halong Bay — 10
Santa Maria Cruises Halong Bay
Santa Maria Cruises Halong Bay — 2
Santa Maria Cruises Halong Bay — 3
Santa Maria Cruises Halong Bay — 4
Santa Maria Cruises Halong Bay — 5
Santa Maria Cruises Halong Bay — 6
Santa Maria Cruises Halong Bay — 7
Santa Maria Cruises Halong Bay — 8
Santa Maria Cruises Halong Bay — 9
Santa Maria Cruises Halong Bay — 10
Santa Maria Cruises Halong Bay — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Santa Maria Cruises Halong Bay

Bai Chay, Ha Long

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ha Long Koyu - 0,1 km / 0,1 mi
Ha Long Uluslararası Yolcu Gemisi Limanı - 0,2 km / 0,1 mi
Bai Chay Plajı - 0,6 km / 0,4 mi
Ejderha Parkı - 0,7 km / 0,5 mi
Typhoon Su Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
Queen Teleferik Okyanus Terminali - 0,9 km / 0,6 mi
Bai Chay Pazarı - 1,1 km / 0,7 mi
Cua Luc Körfezi - 1,4 km / 0,9 mi
Güneş Meydanı - 1,4 km / 0,9 mi
Bai Chay Köprüsü - 2,7 km / 1,7 mi
Cái Dăm Pazarı - 4,6 km / 2,8 mi
Queen Teleferik Sun Terminali - 4,6 km / 2,8 mi
Ha Long Güneş Çarkı - 4,6 km / 2,8 mi
Ha Long Gece Pazarı - 5,5 km / 3,4 mi
Şiir Dağı - 6 km / 3,8 mi

En yakın havaalanları:
Haiphong (HPH-Cat Bi) - 46,7 km / 29 mi
Van Don Uluslararası Havalimanı (VDO) - 53,3 km / 33,1 mi
Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası) - 185,7 km / 115,4 mi

Santa Maria Cruises Halong Bay için önerilen havaalanı Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası).

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Misafirlerimiz için kruvaziyer terminali gidiş geliş servisi ücretlidir.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Yoga Kursu

map-image

Haiphong (HPH-Cat Bi)

37.1 km

Typhoon Su Parkı

0.5 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Haiphong (HPH-Cat Bi) 37.1 km

Typhoon Su Parkı 0.5 km

Quang Ninh Müzesi 4.4 km

Tarihi Yerler

  • Quang Ninh Müzesi 4.4 km

  • Cannon Hisarı 25.6 km

  • Ba Vang Pagoda Tapınağı 32.7 km

Ulaşım

  • Haiphong (HPH-Cat Bi) 37.1 km

  • Thanh Hoa (THD-Tho Xuan) 202.8 km

  • Cang Cai Lan Station 1.8 km

Çevredekiler

  • Bai Chay Pazarı 0.7 km

  • Güneş Meydanı 1.3 km

  • Queen of the Rosary Cathedral 40.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ha Long Koyu - 0,1 km / 0,1 mi
Ha Long Uluslararası Yolcu Gemisi Limanı - 0,2 km / 0,1 mi
Bai Chay Plajı - 0,6 km / 0,4 mi
Ejderha Parkı - 0,7 km / 0,5 mi
Typhoon Su Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
Queen Teleferik Okyanus Terminali - 0,9 km / 0,6 mi
Bai Chay Pazarı - 1,1 km / 0,7 mi
Cua Luc Körfezi - 1,4 km / 0,9 mi
Güneş Meydanı - 1,4 km / 0,9 mi
Bai Chay Köprüsü - 2,7 km / 1,7 mi
Cái Dăm Pazarı - 4,6 km / 2,8 mi
Queen Teleferik Sun Terminali - 4,6 km / 2,8 mi
Ha Long Güneş Çarkı - 4,6 km / 2,8 mi
Ha Long Gece Pazarı - 5,5 km / 3,4 mi
Şiir Dağı - 6 km / 3,8 mi

En yakın havaalanları:
Haiphong (HPH-Cat Bi) - 46,7 km / 29 mi
Van Don Uluslararası Havalimanı (VDO) - 53,3 km / 33,1 mi
Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası) - 185,7 km / 115,4 mi

Santa Maria Cruises Halong Bay için önerilen havaalanı Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası).

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Misafirlerimiz için kruvaziyer terminali gidiş geliş servisi ücretlidir.

Yoga Kursu

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

öğlen

Çıkış Saati

11:30

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Yakında plaj / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Bu konaklama yeri misafirlere gemi terminali transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler rezervasyon onayının üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 24 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir. Bu kruvaziyerin 1 gece, 2 günlük seyahat programı şunları içerir: 1. gün: Saat 12.00'de gemiye binilir ve misafirlere gemide öğle yemeği servis edilir. Pearl Farm ve Titov Adası ziyaret edilir. İndirimli içki saati veya aşçılık dersleri için gemiye geri dönülür ve daha sonra akşam yemeği ve akşam aktivitelerine geçilir. 2. gün: Sabah Tai Chi dersinden sonra gemide hafif bir kahvaltı servis edilir. Sung Sot Mağarası ziyaret edilir. Misafirler, öğle yemeğinden sonra öğle saatlerinde karaya çıkar. Bu kruvaziyerin 3 gün, 2 gecelik seyahat programı yukarıda belirtilen 1. ve 3. Günlerin yanı sıra 2. Gün için şunları içerir: Sabah Tai Chi seansı yapılır ve hafif bir kahvaltı servis edilir. Ho Dong Tien Mağarası'nda kanoyla gezinti yapılır. Drum Cave (Hang Trong) ve Labirent Mağarası ziyaret edilir. Öğleden sonra indirimli içki saati veya aşçılık dersleri için gemiye geri dönülür ve daha sonra akşam yemeği ve akşam aktivitelerine geçilir. Kruvaziyer seyahat programı ve planı; hava durumu, gelgit seviyesi ve çalışma koşullarına göre önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Misafirlerin, arabayla 2 saatlik mesafede olan Ha Noi'deki otellerinden Ha Long, Quang Ninh'deki Sun World Bai Chay Limanı'na ulaşım ayarlaması yapmak 3 gün önceden bu kruvaziyer ile iletişime geçmesi gerekir. Misafirler saat 8.45'te alınır. Kruvaziyer yolculuğundan sonra misafirleri tekrar Ha Noi'ye bir minibüs getirmektedir.
Bilmeniz Gerekenler
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Santa Maria Cruises Halong Bay Sun World International Cruise Terminal Main Building 1, Bai Chay adresinde bulunmaktadır.

Santa Maria Cruises Halong Bay, Haiphong (HPH-Cat Bi) 'na 37.1 km uzaklıktadır.

Santa Maria Cruises Halong Bay,
- Kuru Temizleme
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Barbekü gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Santa Maria Cruises Halong Bay, oda içerisinde
- Kasa
- Balkon
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Duş
- Terlik
- Ütü Ekipmanı
- Bide
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Santa Maria Cruises Halong Bay otoparka sahip değildir.

Hayır, Santa Maria Cruises Halong Bay evcil hayvan kabul etmemektedir.

Santa Maria Cruises Halong Bay check in saati öğlen, Santa Maria Cruises Halong Bay check out saati 11:30.

Santa Maria Cruises Halong Bay yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Quang Ninh Müzesi
- Cannon Hisarı
- Ba Vang Pagoda Tapınağı
- Navy Müzesi
- Hai Phong Müzesi
- Du Hang Pagodası
- Yen Tu Harabeleri

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Thien Cung Mağarası
- Dau Go Mağarası
- Ti Top Adası
- Soi Sim Adası
- Luon Mağarası
- Hang Sang Mağarası
- Ba Trai Dao Adası
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.