Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Rooms & Apartments Villa Town Gate

Hvar Tarihi Şehir Merkezi, Hvar

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Rooms & Apartments Villa Town Gate — 2
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 3

Galeri (52)

Rooms & Apartments Villa Town Gate
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 2
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 3
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 4
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 5
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 6
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 7
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 8
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 9
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 10
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 10
Rooms & Apartments Villa Town Gate
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 2
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 3
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 4
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 5
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 6
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 7
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 8
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 9
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 10
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 10
Rooms & Apartments Villa Town Gate
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 2
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 3
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 4
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 5
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 6
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 7
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 8
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 9
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 10
Rooms & Apartments Villa Town Gate — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Rooms & Apartments Villa Town Gate

Hvar Tarihi Şehir Merkezi, Hvar

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Stari Grad Ovası - 0,1 km / 0,1 mi
Benedik Manastırı - 0,1 km / 0,1 mi
St Stephen's Meydanı - 0,1 km / 0,1 mi
Piskopos Sarayı - 0,2 km / 0,1 mi
Fransiskan Manastırı ve Kültür Mirası Müzesi - 0,3 km / 0,2 mi
St Stephen's Katedrali - 0,3 km / 0,2 mi
Hvar Loggia - 0,3 km / 0,2 mi
Hvar Halk Tiyatrosu - 0,4 km / 0,2 mi
Hvar Town Arsenal ve Tiyatro - 0,4 km / 0,2 mi
Scedro - 0,6 km / 0,4 mi
Hvar Limanı - 0,6 km / 0,4 mi
Momo Plajı - 0,8 km / 0,5 mi
Hvar Kalesi - 0,9 km / 0,6 mi
President Plajı - 1,3 km / 0,8 mi
Pokonji Dol Plajı - 1,8 km / 1,1 mi

En yakın havaalanları:
Brac Adası (BWK) - 104,6 km / 65 mi
Split (SPU) - 82,7 km / 51,4 mi

Daha Fazla

Cabana

map-image

Piskopos Sarayı

0.1 km

Mostar (OMO-Mostar Uluslararası)

113.7 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Piskopos Sarayı 0.1 km

Mostar (OMO-Mostar Uluslararası) 113.7 km

Benedik Manastırı 0.0 km

Çevredekiler

  • Pantan Gölü 41.9 km

  • Biokovo National Park 48.5 km

  • Yeşil Pazar 37.3 km

Ulaşım

  • Mostar (OMO-Mostar Uluslararası) 113.7 km

  • Saraybosna (SJJ-Saraybosna Uluslararası) 169.2 km

Tarihi Yerler

  • Piskopos Sarayı 0.1 km

  • Fransiskan Manastırı ve Kültür Mirası Müzesi 0.2 km

  • Stari Grad Müzesi 12.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Stari Grad Ovası - 0,1 km / 0,1 mi
Benedik Manastırı - 0,1 km / 0,1 mi
St Stephen's Meydanı - 0,1 km / 0,1 mi
Piskopos Sarayı - 0,2 km / 0,1 mi
Fransiskan Manastırı ve Kültür Mirası Müzesi - 0,3 km / 0,2 mi
St Stephen's Katedrali - 0,3 km / 0,2 mi
Hvar Loggia - 0,3 km / 0,2 mi
Hvar Halk Tiyatrosu - 0,4 km / 0,2 mi
Hvar Town Arsenal ve Tiyatro - 0,4 km / 0,2 mi
Scedro - 0,6 km / 0,4 mi
Hvar Limanı - 0,6 km / 0,4 mi
Momo Plajı - 0,8 km / 0,5 mi
Hvar Kalesi - 0,9 km / 0,6 mi
President Plajı - 1,3 km / 0,8 mi
Pokonji Dol Plajı - 1,8 km / 1,1 mi

En yakın havaalanları:
Brac Adası (BWK) - 104,6 km / 65 mi
Split (SPU) - 82,7 km / 51,4 mi

Cabana

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

10

Konaklama yerine giriş sırasında sağlık raporu sunulması gerekmemektedir / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Özel ev sahibi konaklama yeri / Yakında plaj / Resepsiyon yok / Çocuklara izin verilmez / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 24 saat / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Konaklama yerinde COVID-19 testi yapılmamaktadır / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin portatif/ilave yatak rezervasyonu için bu konaklama yeriyle önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında ilk yardım çantası yer almaktadır

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Misafirlerden varıştan önce konaklama yerine fotoğraflı resmi kimlik fotokopisi sunmaları istenecektir. Misafirlere, giriş talimatları varışlarından önceki 24 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Misafirler özel girişi kullanarak konaklama yerine ulaşabilir. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir tarafından vergi alınmaktadır ve bu vergi konaklama yerinde ödenmektedir. Vergi sezonluk olarak değişmektedir ve tüm yıl boyunca uygulanmayabilir. Başka muafiyet durumları veya indirimler olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon sonrasında alınan rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeri ile irtibat kurun.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Ekim - 31 Mart döneminde, yetişkinler için kişi başı, gecelik 1.50 EUR; 12-17 yaş yaş arasındaki misafirler için gecelik 0.75 EUR. Bu vergi 12 yaş yaşından küçük çocuklardan alınmaz.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Nisan - 30 Eylül döneminde, yetişkinler için kişi başı, gecelik 2.00 EUR; 12-17 yaş yaş arasındaki misafirler için gecelik 1.00 EUR. Bu vergi 12 yaş yaşından küçük çocuklardan alınmaz.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerinde 5 yaşında ve daha küçük çocuklara izin verilmez.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Rooms & Apartments Villa Town Gate Kroz Grodu 12 adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Rooms & Apartments Villa Town Gate fiyatları gecelik en ucuz 8.760,04 TL’dir

Rooms & Apartments Villa Town Gate, Mostar (OMO-Mostar Uluslararası) 'na 113.7 km uzaklıktadır.

Rooms & Apartments Villa Town Gate, oda içerisinde
- Çay / Kahve Seti
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Çalışma Masası
- Duş
- Ütü Ekipmanı
- Mini Buzdolabı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Rooms & Apartments Villa Town Gate otoparka sahip değildir.

Hayır, Rooms & Apartments Villa Town Gate evcil hayvan kabul etmemektedir.

Rooms & Apartments Villa Town Gate check in saati 14, Rooms & Apartments Villa Town Gate check out saati 10.

Rooms & Apartments Villa Town Gate yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Piskopos Sarayı
- Fransiskan Manastırı ve Kültür Mirası Müzesi
- Stari Grad Müzesi
- Tvrdalj Kalesi
- St. Peter Kilisesi
- Blaca Desert
- Galerija Branislav Dešković
- Gradski Müzesi
- Brač Adası Müzesi
- Zeytinyağı Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Hvar Loggia
- St Stephen's Katedrali
- Hvar Kalesi
- Scedro
- Purkin Kuk
- Blaca Manastırı
- Vidova Hora
- Dragon’s Cave
- Dominican Manastırı
- Petrinovic Mozolesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.