Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Roaring River Resort

Cayo Bölgesi, Belmopan

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Roaring River Resort — 2
Roaring River Resort — 3

Galeri (40)

Roaring River Resort
Roaring River Resort — 2
Roaring River Resort — 3
Roaring River Resort — 4
Roaring River Resort — 5
Roaring River Resort — 6
Roaring River Resort — 7
Roaring River Resort — 8
Roaring River Resort — 9
Roaring River Resort — 10
Roaring River Resort — 10
Roaring River Resort
Roaring River Resort — 2
Roaring River Resort — 3
Roaring River Resort — 4
Roaring River Resort — 5
Roaring River Resort — 6
Roaring River Resort — 7
Roaring River Resort — 8
Roaring River Resort — 9
Roaring River Resort — 10
Roaring River Resort — 10
Roaring River Resort
Roaring River Resort — 2
Roaring River Resort — 3
Roaring River Resort — 4
Roaring River Resort — 5
Roaring River Resort — 6
Roaring River Resort — 7
Roaring River Resort — 8
Roaring River Resort — 9
Roaring River Resort — 10
Roaring River Resort — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Roaring River Resort

Cayo Bölgesi, Belmopan

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Belize River - 4,8 km / 3 mi
Isidoro Beaton Çok Amaçlı Stadı - 5,9 km / 3,7 mi
St. Herman's Cave - 6,2 km / 3,8 mi
The Art Box - 7 km / 4,3 mi
Jaguar Paw - 7,2 km / 4,5 mi
Aguacate Lagoon Reserve - 7,2 km / 4,5 mi
96 Orchid Garden - 8,6 km / 5,4 mi
Belize Arşiv ve Kayıt Binası - 8,7 km / 5,4 mi
George Price Barış ve Gelişme Merkezi - 9,1 km / 5,7 mi
Tapir Mountain Nature Reserve - 16,2 km / 10,1 mi
Lower Dover - 18,8 km / 11,7 mi
Actun Tunichil Muknal Arkeolojik Koruma Alanı - 20,6 km / 12,8 mi
Saint Herman Mağarası - 25 km / 15,5 mi
Guanacaste National Park - 27,6 km / 17,2 mi
Blue Hole Ulusal Parkı - 28,5 km / 17,7 mi

En yakın havaalanları:
Belmopan (BCV-Hector Silva) - 6,6 km / 4,1 mi
San Ignacio (CYD-Kent Uçuş Pisti) - 46,7 km / 29 mi
Belize City (BZE-Philip S. W. Goldson Uluslararası) - 78,1 km / 48,5 mi
Belize City (TZA-Belize City İdari Bölge) - 83,9 km / 52,1 mi

/ Misafirler için valiz dolabı ve lobide kahve servisi vardır. Belmopan bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 500 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Toplantı Salonu

Bahçe

Tur Danışma

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Konferans Salonu

Golf Ekipmanları

Golf Dersi

map-image

Belize Arşiv ve Kayıt Binası

3.7 km

Belize City (BZE-Philip S. W. Goldson Uluslararası)

61.9 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Belize Arşiv ve Kayıt Binası 3.7 km

Belize City (BZE-Philip S. W. Goldson Uluslararası) 61.9 km

Belize Kuş Kurtarma Merkezi 1.5 km

Çevredekiler

  • Belize Kuş Kurtarma Merkezi 1.5 km

  • Butterfly Falls and Pool 20.3 km

  • Guanacaste National Park 15.5 km

Ulaşım

  • Belize City (BZE-Philip S. W. Goldson Uluslararası) 61.9 km

  • Dangriga (DGA) 66.6 km

Tarihi Yerler

  • Belize Arşiv ve Kayıt Binası 3.7 km

  • George Price Barış ve Gelişme Merkezi 4.1 km

  • Actun Tunichil Muknal Arkeolojik Koruma Alanı 13.0 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Toplantı Salonu

Bahçe

Tur Danışma

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Konferans Salonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Belize River - 4,8 km / 3 mi
Isidoro Beaton Çok Amaçlı Stadı - 5,9 km / 3,7 mi
St. Herman's Cave - 6,2 km / 3,8 mi
The Art Box - 7 km / 4,3 mi
Jaguar Paw - 7,2 km / 4,5 mi
Aguacate Lagoon Reserve - 7,2 km / 4,5 mi
96 Orchid Garden - 8,6 km / 5,4 mi
Belize Arşiv ve Kayıt Binası - 8,7 km / 5,4 mi
George Price Barış ve Gelişme Merkezi - 9,1 km / 5,7 mi
Tapir Mountain Nature Reserve - 16,2 km / 10,1 mi
Lower Dover - 18,8 km / 11,7 mi
Actun Tunichil Muknal Arkeolojik Koruma Alanı - 20,6 km / 12,8 mi
Saint Herman Mağarası - 25 km / 15,5 mi
Guanacaste National Park - 27,6 km / 17,2 mi
Blue Hole Ulusal Parkı - 28,5 km / 17,7 mi

En yakın havaalanları:
Belmopan (BCV-Hector Silva) - 6,6 km / 4,1 mi
San Ignacio (CYD-Kent Uçuş Pisti) - 46,7 km / 29 mi
Belize City (BZE-Philip S. W. Goldson Uluslararası) - 78,1 km / 48,5 mi
Belize City (TZA-Belize City İdari Bölge) - 83,9 km / 52,1 mi

/ Misafirler için valiz dolabı ve lobide kahve servisi vardır. Belmopan bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 500 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır.

Golf Ekipmanları

Golf Dersi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

7

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 7 gün / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 7 - 20 arasında açıktır. Misafirlere, giriş talimatları varışlarından önceki 7 gün içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Zengin kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 1-50 USD, çocuklar için 1-50 USD ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Roaring River Resort Roaring River Drive adresinde bulunmaktadır.

Roaring River Resort, Belize City (BZE-Philip S. W. Goldson Uluslararası) 'na 61.9 km uzaklıktadır.

Roaring River Resort,
- Toplantı Salonu
- Bahçe
- Tur Danışma
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde)
- Konferans Salonu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Roaring River Resort, oda içerisinde
- Ayrı Yemek Alanı
- Çalışma Masası
- Mini Buzdolabı
- Kablosuz İnternet
- Dış Alan Mobilyası
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Roaring River Resort otoparka sahip değildir.

Hayır, Roaring River Resort evcil hayvan kabul etmemektedir.

Roaring River Resort check in saati 7, Roaring River Resort check out saati 11.

Roaring River Resort yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Belize Arşiv ve Kayıt Binası
- George Price Barış ve Gelişme Merkezi
- Actun Tunichil Muknal Arkeolojik Koruma Alanı
- Bol's Cave Müzesi
- Sa'c Tunich
- García Sisters' Place
- San Ignacio & Santa Elena House of Culture
- Cahal Pech Maya Harabeleri
- El Pilar
- Xunantunich Maya Harabeleri

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Belize Kuş Kurtarma Merkezi
- St. Herman's Cave
- 96 Orchid Garden
- Jaguar Paw
- Saint Herman Mağarası
- Nohoch Che'en
- Barton Creek Mağarası Koruma Alanı
- Green Hills Butterfly Ranch
- Upe Nai - Living Maya Immersion
- Monkey Bay Wildlife Sanctuary
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.