Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi: 25602

Ramada by Wyndham Şile Hotel

Şile, İstanbul

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Ramada by Wyndham Şile Hotel — 2
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 3

Galeri (29)

Ramada by Wyndham Şile Hotel

6.5 Ortalama

Ramada by Wyndham Şile Hotel — 2
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 3
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 4
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 5
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 6
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 7
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 8
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 9
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 10
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 10
Ramada by Wyndham Şile Hotel

6.5 Ortalama

Ramada by Wyndham Şile Hotel — 2
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 3
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 4
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 5
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 6
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 7
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 8
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 9
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 10
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 10
Ramada by Wyndham Şile Hotel

6.5 Ortalama

Ramada by Wyndham Şile Hotel — 2
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 3
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 4
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 5
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 6
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 7
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 8
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 9
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 10
Ramada by Wyndham Şile Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Ramada by Wyndham Şile Hotel

Şile, İstanbul

Ramada by Wyndham İstanbul Şile: Doğayla İç İçe, Konforlu Bir Konaklama İstanbul’un doğa ile iç içe, huzur dolu köylerinden biri olan Şile’de, Ramada by Wyndham İstanbul Şile, eşsiz manzarası ve modern olanaklarıyla konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Kumbaba’nın nehir kenarında, 12 dönüm arazide konumlanan otelimiz, 76 şık ve modern odasıyla misafirlerini ağırlıyor. 1 Haziran 2021’den itibaren 12 ay boyunca hizmet veren otelimiz, hem doğa severler hem de dinlenmek isteyen konuklar için ideal bir tercih. Oda Seçenekleriyle Konfor ve Şıklık Ramada by Wyndham İstanbul Şile, farklı ihtiyaçlara hitap eden 5 ayrı oda kategorisi sunmaktadır: 2 Suit, 2 Executive Suit, 22 Balkonlu Deluxe, 26 Balkonsuz Deluxe ve 24 Superior Oda. Her odada çay-kahve set-up’ı, ütü, saç kurutma makinesi, LCD TV, telefon, mini bar ve çalışma masası gibi modern donanımlar yer alırken, ücretsiz Wi-Fi ile internet erişimi de sağlanmaktadır. Öne Çıkan Özellikler: 12 dönüm arazi içinde doğa ile iç içe konaklama 76 modern ve şık oda seçeneği Spa, sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri Yıl boyu kapalı yüzme havuzu, sezonluk açık yüzme havuzu Canlı müzik ve eğlence etkinlikleri Aile odaları ve çocuk dostu olanaklar Toplantı ve etkinlik alanları Doğayla iç içe, modern konforla donatılmış Ramada by Wyndham İstanbul Şile, dinlenmek, eğlenmek veya iş seyahatinizi keyifli hale getirmek için sizleri bekliyor.

Daha Fazla

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bagaj Odası

Emanet Kasası

Havuz Havlusu

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Oda Servisi

Sigara İçme Alanı

Havuz

Toplantı Odası

Toplantı Salonu

Sigara İçilmeyen Odalar

Asansör

Klima

Kablosuz İnternet

Otopark

Açık Yüzme Havuzu

Konferans Salonu

Açık Otopark

Faks / Fotokopi

Yemek Alanı

Restoran (Açık Büfe)

Kahvaltı Salonu

Bar

Havuz Bar

Açık Restoran

Restoran

Türk Kahvesi

A la Carte Restoran

Çocuk Oyun Alanı

Çocuk Oyun Parkı

Hamam

Sauna

SPA Olanakları

SPA Merkezi

Cilt Bakımı Tedavisi

Masaj

Masaj, Kese ve Cilt Bakımları

6.5

Ortalama

300 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Turizm İşletme Belgesi: 25602

6.5

Ortalama

300 Otelpuan Yorumu

map-image

Şile Kalesi

2.4 km

Sabiha Gökçen Havalimanı

59.9 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

Mobil Uygulamaya Özel 3.500 TL’ye varan indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi

Family Oda - Balkonlu, Havuz veya Bahçe Manzaralı, Balkonlu,


  • Tek Kişilik Yatak
  • 30 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi

Deluxe Oda, Balkonsuz


  • Tek Kişilik Yatak
  • 22 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi

Deluxe Oda Balkonlu, Balkonlu,


  • İki Ayrı Yatak
  • 24 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Superior Oda,


  • Tek Kişilik Yatak
  • 22 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

6.5

Ortalama

300 Otelpuan Yorumu

6.5

Ortalama

300 Otelpuan Yorumu

%58

Tavsiye Etme

%64

Fiyat Performans

6.8

Oda

6.5

Yüzme

6.6

Hizmet

6

Yemek

Son Yorumlar

10.0 Mükemmel

A***** G*****

Oteli tavsiye ederim çok güzeldi, havuzu çok güzel otel daha yeni yapılmış iki üç senelik ufak tefek eksikler var ama konumu temizliği havuzu konumu personellerin ilgi alakası güzel. Havuzu büyük dolayısıyla kalabalık imajı yoktu herkes rahat yüzebiliyor sadece derin bir havuzdu insan boyunu geçiyordu yüzme bilmeyenler için tedirgin ediciydi. Konum olarak şilede belirli mekanlara yakın şilenin girişindeydi. Plastik şezlonglar vardı şezlong arkasında sünger yoktu sünger eklenebilir.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

8.0 İyi

K***** G*****

Kahvaltı çok çeşitli değildi havlu bırakmamışlardı suıt odada 2 havlu vardı çift kişiye sadece 2 havlu vardı. Çok beklediğim gibi değil ama çokta kötü değil. Diyalog kuracak kimse yoktu danışacak kimse yoktu başı boştu girdik çıktık.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Kararsız

8.5 Çok iyi

E***** H*****

Gayet iyi ama kapali havuz cidden kotu gorunuyordu. . Girmedik tabi ki. . Resepsiyonda ki hanimefendi guler yuzlu ilgiliydi. . Zaten otel de 4 kisi gordum calisan bostu hafta ici oldugu icin. . Keyif aldik. . . Merkeze yakin temiz. . Halilar biraz kirli gibi okadar.

Konaklama Tarihi: 2026 Nisan

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

L***** S*****

Herşey den önce güleryüz ve temizlik dikkat çekici odalarımız gayet rahat büyük temiz çarşaflar en önemlisi bizim gibi 70 +yaşlardakiler için aşırı soğuk geçen bayramda odamızın ve otelin genelindeki ısınma konforuteşekkürler.

Konaklama Tarihi: 2026 Mart

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

Z***** N*****

Otel çok iyiydi, her şey güzeldi, tam istediğim gibiydi. Otelin lokasyonu çok iyi, odalar çok geniş, lobisi güzel, çok ferah odaları var bu benim için çok önemli daha rahat hissettiriyor sadece rahatsız olmadım ama geç saatte yemek siparişi vermek istedim benim istediğim şeyler yoktu mutfakta bunun haricinde her şey çok güzeldi. Kahvaltısına söyledikleri saat aralığında gittim çok bir şey kalmamıştı, sınırlı şeyler vardı.

Konaklama Tarihi: 2026 Mart

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Şile Kalesi 2.4 km

Sabiha Gökçen Havalimanı 59.9 km

Şile Plajı 0.3 km

Çevredekiler

  • Jolly Joker Arena 45.2 km

  • Polonezköy Country Club Polonezköy Hayvanat Bahçesi Ve Doğal Yaşam Parkı 45.9 km

  • Sardala Mağarası 56.7 km

Ulaşım

  • Sabiha Gökçen Havalimanı 59.9 km

  • Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı 63.9 km

  • Şile Belediyesi Otobüs Terminali 1.9 km

Tarihi Yerler

  • Rokethane (Müze) 3.4 km

  • Şile Kalesi 2.4 km

  • Şile Feneri 4.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bagaj Odası

Emanet Kasası

Havuz Havlusu

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Oda Servisi

Sigara İçme Alanı

Havuz

Toplantı Odası

Toplantı Salonu

Sigara İçilmeyen Odalar

Asansör

Klima

Kablosuz İnternet

Otopark

Açık Yüzme Havuzu

Konferans Salonu

Açık Otopark

Faks / Fotokopi

Ramada by Wyndham İstanbul Şile: Doğayla İç İçe, Konforlu Bir Konaklama İstanbul’un doğa ile iç içe, huzur dolu köylerinden biri olan Şile’de, Ramada by Wyndham İstanbul Şile, eşsiz manzarası ve modern olanaklarıyla konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Kumbaba’nın nehir kenarında, 12 dönüm arazide konumlanan otelimiz, 76 şık ve modern odasıyla misafirlerini ağırlıyor. 1 Haziran 2021’den itibaren 12 ay boyunca hizmet veren otelimiz, hem doğa severler hem de dinlenmek isteyen konuklar için ideal bir tercih. Oda Seçenekleriyle Konfor ve Şıklık Ramada by Wyndham İstanbul Şile, farklı ihtiyaçlara hitap eden 5 ayrı oda kategorisi sunmaktadır: 2 Suit, 2 Executive Suit, 22 Balkonlu Deluxe, 26 Balkonsuz Deluxe ve 24 Superior Oda. Her odada çay-kahve set-up’ı, ütü, saç kurutma makinesi, LCD TV, telefon, mini bar ve çalışma masası gibi modern donanımlar yer alırken, ücretsiz Wi-Fi ile internet erişimi de sağlanmaktadır. Öne Çıkan Özellikler: 12 dönüm arazi içinde doğa ile iç içe konaklama 76 modern ve şık oda seçeneği Spa, sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri Yıl boyu kapalı yüzme havuzu, sezonluk açık yüzme havuzu Canlı müzik ve eğlence etkinlikleri Aile odaları ve çocuk dostu olanaklar Toplantı ve etkinlik alanları Doğayla iç içe, modern konforla donatılmış Ramada by Wyndham İstanbul Şile, dinlenmek, eğlenmek veya iş seyahatinizi keyifli hale getirmek için sizleri bekliyor.

Yemek Alanı

Restoran (Açık Büfe)

Kahvaltı Salonu

Bar

Havuz Bar

Açık Restoran

Restoran

Türk Kahvesi

Ücretli

A la Carte Restoran

Ücretli

Çocuk Oyun Alanı

Çocuk Oyun Parkı

Hamam

Sauna

SPA Olanakları

Ücretli

SPA Merkezi

Ücretli

Cilt Bakımı Tedavisi

Ücretli

Masaj

Ücretli

Masaj, Kese ve Cilt Bakımları

Ücretli

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Ramada by Wyndham Şile Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık ve kapalı alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı. Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste verilen Oda Kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.



Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ramada by Wyndham Şile Hotel Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Ramada by Wyndham Şile Hotel Turan Aziz Beler cad. no:43 Kumbaba Şile / İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Ramada by Wyndham Şile Hotel konaklama fiyatı en ucuz 5.378 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Hafta içi Ramada by Wyndham Şile Hotel fiyatı en ucuz 5.500 TL’ ile Cumartesi gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Ramada by Wyndham Şile Hotel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Ramada by Wyndham Şile Hotel fiyatları gecelik en ucuz 5.330,22 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Ramada by Wyndham Şile Hotel fiyatları gecelik en ucuz 5.330,22 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Ramada by Wyndham Şile Hotel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Ramada by Wyndham Şile Hotel için ortalama 5,9 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Ramada by Wyndham Şile Hotel için ortalama 6,6 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Ramada by Wyndham Şile Hotel için ortalama 6,5 puan vermiştir.

Ramada by Wyndham Şile Hotel, Sabiha Gökçen Havalimanı 'na 59.9 km uzaklıktadır.
Ramada by Wyndham Şile Hotel, Şile Belediyesi Otobüs Terminali 'na 1.9 km uzaklıktadır.

Ramada by Wyndham Şile Hotel,
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bagaj Odası
- Emanet Kasası
- Havuz Havlusu
- Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış
- Oda Servisi
- Sigara İçme Alanı
- Havuz
- Toplantı Odası
- Toplantı Salonu
- Sigara İçilmeyen Odalar
- Asansör
- Klima
- Kablosuz İnternet
- Otopark
- Açık Yüzme Havuzu
- Konferans Salonu
- Açık Otopark
- Faks / Fotokopi gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Ramada by Wyndham Şile Hotel, oda içerisinde
- Alarmlı Saat
- Ücretsiz Şişe Su
- Sigara İçilmez
- Çay / Kahve Seti
- Kasa
- Klima
- Oda Servisi
- Minibar
- LCD / Plazma TV
- Havlu
- Çalışma Masası
- Duş
- Jakuzi
- Küvet
- Uyandırma Servisi
- Makyaj Aynası
- Televizyon
- Terlik
- Banyo
- Uydu Yayını gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Ramada by Wyndham Şile Hotel tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Havuz, Açık Yüzme Havuzu.

Evet, Ramada by Wyndham Şile Hotel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark, Açık Otopark.

Evet, Ramada by Wyndham Şile Hotel evcil hayvan kabul etmektedir.

Ramada by Wyndham Şile Hotel check in saati 14:00, Ramada by Wyndham Şile Hotel check out saati 12:00.

Ramada by Wyndham Şile Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Rokethane (Müze)
- Şile Kalesi
- Şile Feneri
- Riva Kalesi
- Arıcılık Müzesi
- Zosia Teyzenin Anı Evi
- 1915 Çanakkale Panorama Müzesi
- Alay Kosku
- Aydos Castle
- Çağlar Boyu Aydınlatma Isıtma Ve Çeşitli Koleksiyonlar Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Şehitlik Anıtı
- Şile Deniz Şehitleri Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Şile Feneri
- Atatürk Büstü
- Saklıgöl
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.