Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection

New Orleans Merkezî İş Bölgesi, New Orleans

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 2
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 3

Galeri (39)

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 2
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 3
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 4
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 5
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 6
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 7
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 8
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 9
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 10
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 10
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 2
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 3
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 4
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 5
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 6
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 7
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 8
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 9
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 10
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 10
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 2
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 3
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 4
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 5
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 6
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 7
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 8
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 9
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 10
Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection

New Orleans Merkezî İş Bölgesi, New Orleans

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Lafayette Square - 0,2 km / 0,1 mi
Canal Street - 0,3 km / 0,2 mi
The Sazerac House - 0,3 km / 0,2 mi
Decatur Street - 0,4 km / 0,2 mi
Royal Street (Royal Caddesi) - 0,4 km / 0,3 mi
Audubon Insectarium - 0,5 km / 0,3 mi
The Shops at Canal Place - 0,6 km / 0,3 mi
Bourbon Caddesi - 0,6 km / 0,4 mi
Immaculate Conception Church - 0,6 km / 0,4 mi
Caesars New Orleans Casino - 0,7 km / 0,4 mi
New Orleans Müzik Efsanaleri Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
New Orleans Jazz Museum - 0,8 km / 0,5 mi
Audubon Aquarium - 0,8 km / 0,5 mi
French Quarter Turizm Danışma Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Riverwalk Outlets - 0,8 km / 0,5 mi

Tercih edilen havaalanı Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection New Orleans, Louisiana (MSY-Louis Armstrong New Orleans Uluslararası) - 26,1 km / 16,2 mi mesafede

/ Misafirler için hızlı çıkış, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark

Tur Danışma

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kütüphane

Bankamatik

Fitness

map-image

Bergeron Studio & Gallery

0.1 km

New Orleans, Louisiana (NEW-Lakefront)

10.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Bergeron Studio & Gallery 0.1 km

New Orleans, Louisiana (NEW-Lakefront) 10.4 km

Lafayette Square 0.2 km

Çevredekiler

  • Audubon Hayvanat Bahçesi 6.7 km

  • Lovejoy Day Spa & Shop 6.5 km

  • The Shops at Canal Place 0.4 km

Ulaşım

  • New Orleans, Louisiana (NEW-Lakefront) 10.4 km

  • New Orleans, Louisiana (MSY-Louis Armstrong New Orleans Uluslararası) 18.6 km

  • St. Charles at Poydras Stop 0.1 km

Tarihi Yerler

  • Bergeron Studio & Gallery 0.1 km

  • The Sazerac House 0.3 km

  • Audubon Insectarium 0.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark

Tur Danışma

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kütüphane

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Lafayette Square - 0,2 km / 0,1 mi
Canal Street - 0,3 km / 0,2 mi
The Sazerac House - 0,3 km / 0,2 mi
Decatur Street - 0,4 km / 0,2 mi
Royal Street (Royal Caddesi) - 0,4 km / 0,3 mi
Audubon Insectarium - 0,5 km / 0,3 mi
The Shops at Canal Place - 0,6 km / 0,3 mi
Bourbon Caddesi - 0,6 km / 0,4 mi
Immaculate Conception Church - 0,6 km / 0,4 mi
Caesars New Orleans Casino - 0,7 km / 0,4 mi
New Orleans Müzik Efsanaleri Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
New Orleans Jazz Museum - 0,8 km / 0,5 mi
Audubon Aquarium - 0,8 km / 0,5 mi
French Quarter Turizm Danışma Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Riverwalk Outlets - 0,8 km / 0,5 mi

Tercih edilen havaalanı Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection New Orleans, Louisiana (MSY-Louis Armstrong New Orleans Uluslararası) - 26,1 km / 16,2 mi mesafede

/ Misafirler için hızlı çıkış, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Temazsız giriş imkânı bulunur / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 80 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 36 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve pencere korkulukları yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Valeli otopark ücreti: günlük 55 USD (giriş/çıkış ayrıcalıkları).
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, konaklama başına 75 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bazı olanaklara ve hizmetlere sınırlı erişim olabilir. Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak ayrıntıları öğrenmek için konaklama yeriyle bağlantı kurabilir.
  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara alınır ve evcil hayvanlara yönelik başka kısıtlamalar vardır (ek ücretler uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek üzere ayarlama yapabilir.
  • Bu konaklama yerine ulaşım için otomobil gerekli değildir.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur ve misafirler odalarına mobil cihaz ile erişebilir.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection 344 Camp St adresinde bulunmaktadır.

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection, New Orleans, Louisiana (NEW-Lakefront) 'na 10.4 km uzaklıktadır.

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection,
- Kuru Temizleme
- Otopark
- Tur Danışma
- Asansör
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kütüphane
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection evcil hayvan kabul etmemektedir.

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection check in saati 16, Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection check out saati 11.

Q&C Hotel and Bar, New Orleans, Autograph Collection yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Bergeron Studio & Gallery
- The Sazerac House
- Audubon Insectarium
- Louisiana Maritime Museum
- Bourbon Caddesi
- A Gallery for Fine Photography
- Callan Contemporary
- George Schmidt Gallery
- Michalopoulos Gallery
- Soren Christensen Gallery

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Henry Clay Heykeli
- McDonogh Anıtı
- Upstairs Lounge Arson Memorial Plaque
- Ignatius J. Reilly Statue
- Court of Two Lions
- K&B Plaza
- Avart-­Peretti House
- Lemonnier Mansion
- Saint Louis Katedrali
- Margaret Heykeli
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.