Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Praia Da Oura - Boutique Resort

Salcete, Majorda

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Praia Da Oura - Boutique Resort — 2
Praia Da Oura - Boutique Resort — 3

Galeri (71)

Praia Da Oura - Boutique Resort
Praia Da Oura - Boutique Resort — 2
Praia Da Oura - Boutique Resort — 3
Praia Da Oura - Boutique Resort — 4
Praia Da Oura - Boutique Resort — 5
Praia Da Oura - Boutique Resort — 6
Praia Da Oura - Boutique Resort — 7
Praia Da Oura - Boutique Resort — 8
Praia Da Oura - Boutique Resort — 9
Praia Da Oura - Boutique Resort — 10
Praia Da Oura - Boutique Resort — 10
Praia Da Oura - Boutique Resort
Praia Da Oura - Boutique Resort — 2
Praia Da Oura - Boutique Resort — 3
Praia Da Oura - Boutique Resort — 4
Praia Da Oura - Boutique Resort — 5
Praia Da Oura - Boutique Resort — 6
Praia Da Oura - Boutique Resort — 7
Praia Da Oura - Boutique Resort — 8
Praia Da Oura - Boutique Resort — 9
Praia Da Oura - Boutique Resort — 10
Praia Da Oura - Boutique Resort — 10
Praia Da Oura - Boutique Resort
Praia Da Oura - Boutique Resort — 2
Praia Da Oura - Boutique Resort — 3
Praia Da Oura - Boutique Resort — 4
Praia Da Oura - Boutique Resort — 5
Praia Da Oura - Boutique Resort — 6
Praia Da Oura - Boutique Resort — 7
Praia Da Oura - Boutique Resort — 8
Praia Da Oura - Boutique Resort — 9
Praia Da Oura - Boutique Resort — 10
Praia Da Oura - Boutique Resort — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Praia Da Oura - Boutique Resort

Salcete, Majorda

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Majorda Plajı - 0,3 km / 0,2 mi
Mãe de Deus Kilisesi - 2 km / 1,2 mi
Gün Batımı Plajı - 2,9 km / 1,8 mi
Utorda Beach - 3,1 km / 1,9 mi
Arossim Plajı - 3,6 km / 2,2 mi
Go-Kart Racing - 5,1 km / 3,1 mi
Merces Hz. Meryem Kilisesi - 5,6 km / 3,5 mi
Cansaulim Plajı - 5,7 km / 3,5 mi
Colva Plajı - 6,1 km / 3,8 mi
Sernabatim Plajı - 6,2 km / 3,9 mi
Vaftizci Yahya Kilisesi - 6,7 km / 4,2 mi
Goa Chitra - 7,3 km / 4,6 mi
Pandit Jawaharlal Nehru Stadyumu - 8,5 km / 5,3 mi
Church of the Holy Spirit - 8,7 km / 5,4 mi
Fatorda Stadyumu - 8,9 km / 5,6 mi

En yakın havaalanları:
Dabolim Havalimanı (GOI) - 16,6 km / 10,3 mi
New Goa Uluslararası Havalimanı (GOX), Goa - 59,7 km / 37,1 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Bu resort otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi istek üzerine ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Barbekü

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kütüphane

Parasailing

Bisiklet Kiralama

Tekne Turu

Yoga Kursu

Dalış

Plaj Şemsiyesi

Çocuk Bakıcısı

Çocuk Havuzu

map-image

Mãe de Deus Kilisesi

1.7 km

Goa (GOI-Dabolim)

10.8 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Mãe de Deus Kilisesi 1.7 km

Goa (GOI-Dabolim) 10.8 km

Majorda Plajı 0.4 km

Ulaşım

  • Goa (GOI-Dabolim) 10.8 km

  • Kolhapur (KLH) 155.9 km

  • Majorda İstasyonu 1.8 km

Tarihi Yerler

  • Mãe de Deus Kilisesi 1.7 km

  • Merces Hz. Meryem Kilisesi 4.0 km

  • Goa Chitra 5.6 km

Çevredekiler

  • Bondla Doğal Yaşamı Koruma Alanı 25.6 km

  • Harvalem Şelalesi 29.7 km

  • Margao Market 7.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Barbekü

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kütüphane

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Majorda Plajı - 0,3 km / 0,2 mi
Mãe de Deus Kilisesi - 2 km / 1,2 mi
Gün Batımı Plajı - 2,9 km / 1,8 mi
Utorda Beach - 3,1 km / 1,9 mi
Arossim Plajı - 3,6 km / 2,2 mi
Go-Kart Racing - 5,1 km / 3,1 mi
Merces Hz. Meryem Kilisesi - 5,6 km / 3,5 mi
Cansaulim Plajı - 5,7 km / 3,5 mi
Colva Plajı - 6,1 km / 3,8 mi
Sernabatim Plajı - 6,2 km / 3,9 mi
Vaftizci Yahya Kilisesi - 6,7 km / 4,2 mi
Goa Chitra - 7,3 km / 4,6 mi
Pandit Jawaharlal Nehru Stadyumu - 8,5 km / 5,3 mi
Church of the Holy Spirit - 8,7 km / 5,4 mi
Fatorda Stadyumu - 8,9 km / 5,6 mi

En yakın havaalanları:
Dabolim Havalimanı (GOI) - 16,6 km / 10,3 mi
New Goa Uluslararası Havalimanı (GOX), Goa - 59,7 km / 37,1 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Bu resort otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi istek üzerine ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.

Parasailing

Bisiklet Kiralama

Tekne Turu

Yoga Kursu

Dalış

Plaj Şemsiyesi

Çocuk Bakıcısı

Çocuk Havuzu

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Temazsız giriş imkânı bulunur / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler rezervasyon onayının üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 48 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: günlük 1000.0 INR.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • İlave yatak ücreti: gecelik 2500.0 INR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Havuz 07.30 ve 18.30 arasında açıktır.
  • Misafirlerin masaj hizmeti için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak resort otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Çocuklar ücretsiz kahvaltıdan yararlanamayabilir.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Praia Da Oura - Boutique Resort Majorda Beach adresinde bulunmaktadır.

Praia Da Oura - Boutique Resort, Goa (GOI-Dabolim) 'na 10.8 km uzaklıktadır.

Praia Da Oura - Boutique Resort,
- Kuru Temizleme
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde)
- Açık Yüzme Havuzu
- Tur Danışma
- Ücretli Havalimanı Transferi
- Barbekü
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kütüphane gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Praia Da Oura - Boutique Resort, oda içerisinde
- Kasa
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Duş
- Terlik
- Telefon
- Bide
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Praia Da Oura - Boutique Resort tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Praia Da Oura - Boutique Resort otoparka sahip değildir.

Hayır, Praia Da Oura - Boutique Resort evcil hayvan kabul etmemektedir.

Praia Da Oura - Boutique Resort check in saati 15, Praia Da Oura - Boutique Resort check out saati öğlen.

Praia Da Oura - Boutique Resort yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Mãe de Deus Kilisesi
- Merces Hz. Meryem Kilisesi
- Goa Chitra
- Our Lady of Grace Church
- Casa Araujo Alvares
- Ancestral Goa
- Gloria Hz. Meryem Kilisesi
- Naval Aviation Museum
- Hint Deniz Havacılığı Müzesi
- Pilar Hz. Meryem Manastırı

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Burnzam Ghor
- Kalp Şekilli Göl
- Dr. Jack Sequeira Heykeli
- St Augustine Kulesi
- St. Monica Manastırı
- Assisili St. Francis Manastırı
- Santa Catarina Katedrali
- Arch of the Viceroys (Genel Valiler Kemeri)
- Piskopos Sarayı
- Panaji Köprüsü
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.