Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Palacio Manco Capac by Ananay Hotels

San Sebastián, Cusco Tarihi Merkezi

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 2
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 3

Galeri (90)

Palacio Manco Capac by Ananay Hotels
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 2
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 3
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 4
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 5
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 6
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 7
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 8
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 9
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 10
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 10
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 2
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 3
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 4
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 5
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 6
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 7
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 8
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 9
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 10
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 10
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 2
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 3
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 4
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 5
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 6
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 7
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 8
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 9
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 10
Palacio Manco Capac by Ananay Hotels — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Palacio Manco Capac by Ananay Hotels

San Sebastián, Cusco Tarihi Merkezi

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Plaza Sán Cristobal - 0,1 km / 0,1 mi
Siete Borreguitos Caddesi - 0,1 km / 0,1 mi
Sapantiana Su Kemeri - 0,2 km / 0,1 mi
Pre-Columbian Sanat Müzesi - 0,4 km / 0,3 mi
Inca Müzesi - 0,4 km / 0,3 mi
Prekolomb Öncesi Sanat Müzesi - 0,5 km / 0,3 mi
Plaza de las Nazarenas Meydanı - 0,5 km / 0,3 mi
Cusco Katedrali - 0,5 km / 0,3 mi
Plaza de Armas meydanı - 0,5 km / 0,3 mi
Dini Sanatlar Müzesi - 0,6 km / 0,4 mi
Sacsayhuaman - 0,6 km / 0,4 mi
Hatunrumiyoc - 0,6 km / 0,4 mi
Onikigen Taş - 0,6 km / 0,4 mi
Company of Jesus Kilisesi - 0,7 km / 0,4 mi
Peru'da Kuş Gözlemciliği - 0,7 km / 0,4 mi

En yakın havaalanı Cusco (CUZ-Alejandro Velasco Astete Uluslararası) - 6,3 km / 3,9 mi

/ Misafirler için bilgisayar istasyonu, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.

Daha Fazla

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Barbekü

Kuru Temizleme

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kütüphane

SPA Merkezi

map-image

Sapantiana Aqueduct

0.1 km

Plaza Sán Cristobal

0.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Sapantiana Aqueduct 0.1 km

Plaza Sán Cristobal 0.1 km

Tarihi Yerler

  • Sapantiana Aqueduct 0.1 km

  • Museo de Arte Precolombino 0.3 km

  • Pre-Columbian Sanat Müzesi 0.4 km

Ulaşım

    Çevredekiler

    • Cochahuasi Hayvan Koruma Alanı 10.7 km

    • Perolniyoc Waterfall 38.0 km

    • San Pedro Pazarı 1.1 km

    Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

    Tesis Bilgileri

    Tur Danışma

    Ücretli Havalimanı Transferi

    Barbekü

    Kuru Temizleme

    Bahçe

    24 Saat Resepsiyon Hizmeti

    Kütüphane

    Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

    Plaza Sán Cristobal - 0,1 km / 0,1 mi
    Siete Borreguitos Caddesi - 0,1 km / 0,1 mi
    Sapantiana Su Kemeri - 0,2 km / 0,1 mi
    Pre-Columbian Sanat Müzesi - 0,4 km / 0,3 mi
    Inca Müzesi - 0,4 km / 0,3 mi
    Prekolomb Öncesi Sanat Müzesi - 0,5 km / 0,3 mi
    Plaza de las Nazarenas Meydanı - 0,5 km / 0,3 mi
    Cusco Katedrali - 0,5 km / 0,3 mi
    Plaza de Armas meydanı - 0,5 km / 0,3 mi
    Dini Sanatlar Müzesi - 0,6 km / 0,4 mi
    Sacsayhuaman - 0,6 km / 0,4 mi
    Hatunrumiyoc - 0,6 km / 0,4 mi
    Onikigen Taş - 0,6 km / 0,4 mi
    Company of Jesus Kilisesi - 0,7 km / 0,4 mi
    Peru'da Kuş Gözlemciliği - 0,7 km / 0,4 mi

    En yakın havaalanı Cusco (CUZ-Alejandro Velasco Astete Uluslararası) - 6,3 km / 3,9 mi

    / Misafirler için bilgisayar istasyonu, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.

    SPA Merkezi

    Önemli Bilgiler

    Önemli Bilgiler

    Giriş Saati

    14

    Çıkış Saati

    öğlen

    Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Temazsız giriş imkânı bulunur / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

    Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

    Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

    Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
    Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
    Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

    Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

    Checkin Talimatları
    • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
    • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
    • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
    • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
    • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
    • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

    Özel Durumlar
    Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı ve tren istasyonu transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır.
    Zorunlu Ücretler

    Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

    • Konaklama yerinde sizden Peru katma değer vergisi (%18) alınabilir. Peru'da yerleşik olmayan ve geçerli bir pasaport ile turist vizesi/göçmen kartı ibraz eden misafirler katma değer vergisinden (%18) muaf tutulabilir.

    Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


    Opsiyonel Ücretler
    • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: oda başına (tek yön) 20 USD.

    Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


    Bilmeniz Gerekenler
    • 18 yaşından küçük çocukların genelde yanlarında ebeveynleri, yasal vasileri veya tam yetkili sorumlu kişiler olmadan Peru'daki konaklama yerlerinde konaklamalarına izin verilmez. Eşlik eden yetişkinlerden kendilerinin ve çocuğun kimliğine ek olarak destekleyici, noter tarafından uygun şekilde tasdik edilmiş belgeler istenebilir. Çocuklarla seyahat etmeyi planlayan ziyaretçiler, seyahate çıkmadan önce daha fazla bilgi için bir Peru konsolosluğuna başvurmalıdır.
    • Peru yasaları uyarınca 2.000 Peru nuevo solü veya 500 ABD doları üzerindeki ödemeler için nakit kabul edilmemektedir. Bu tutarlardan yüksek ödemeler kredi kartı veya konaklama yeri ve yerel yasalarca onaylanan diğer yöntemlerle yapılmalıdır. Ödemeler, para birimleri arasında bölünemez.
    • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
    • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.
    • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
    • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Palacio Manco Capac by Ananay Hotels Quinta Qolqampata s/n San Cristobal adresinde bulunmaktadır.

    Palacio Manco Capac by Ananay Hotels,
    - Tur Danışma
    - Ücretli Havalimanı Transferi
    - Barbekü
    - Kuru Temizleme
    - Bahçe
    - 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
    - Kütüphane gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

    Palacio Manco Capac by Ananay Hotels, oda içerisinde
    - Balkon veya Teras
    - Çalışma Masası
    - Duş
    - Terlik
    - Telefon
    - Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

    Hayır, Palacio Manco Capac by Ananay Hotels otoparka sahip değildir.

    Hayır, Palacio Manco Capac by Ananay Hotels evcil hayvan kabul etmemektedir.

    Palacio Manco Capac by Ananay Hotels check in saati 14, Palacio Manco Capac by Ananay Hotels check out saati öğlen.

    Palacio Manco Capac by Ananay Hotels yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

    - Sapantiana Aqueduct
    - Museo de Arte Precolombino
    - Pre-Columbian Sanat Müzesi
    - Inca Müzesi
    - Cusco Katedrali
    - Museo de Plantas Sagradas Magicas y Medicinales
    - Çağdaş Sanat Müzesi
    - Dini Sanatlar Müzesi
    - Onikigen Taş
    - Hatunrumiyoc

    Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

    - San Blas Viewpoint
    - Santa Catalina Kongre Merkezi
    - Iglesia y Convento de Santa Clara
    - Statue of Christ
    - Arco-punco
    - Cerro Rocacancha
    - Cerro Huarahuaylla
    - Cerro Rupasca
    - Cochahuasi Hayvan Koruma Alanı
    - Cerro Quepan
    ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
    appstoreplayStore
    paymentImage
    ets-logo

    Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

    Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

    Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

    Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

    Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

    Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

    ...Devamını Oku

    appstoreplayStore
    paymentImage
    carbonetbistursab

    Fiyatlar için tarih giriniz.