• Tesis Bilgileri
 • Çevre ve Konum
  • Moxy Szczecin City misafirlere Szczecin (Srodmiescie) bölgesinde, Port Gate ve The Garrison Church yakınında. Bu otel "Pleciuga" Theatre ile 0,4 mi (0,6 km) ve Szczecin Ulusal Müzesi ile 0,6 mi (1 km) mesafede.

Oda Seç

Tesis, bu tarihler için fiyat belirlememiştir. Yine de bu veya benzer tesislerle ilgili bilgi almak isterseniz

Tesis Bilgileri

Tesis Bilgileri

Tesis Olanakları

Otel Olanakları

 • Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış
 • Asansör
 • Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
 • Konum

  Moxy Szczecin City misafirlere Szczecin (Srodmiescie) bölgesinde, Port Gate ve The Garrison Church yakınında. Bu otel "Pleciuga" Theatre ile 0,4 mi (0,6 km) ve Szczecin Ulusal Müzesi ile 0,6 mi (1 km) mesafede.
 • Genel Uyarılar

  Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /
 • Genel Tanıtım

  Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

  Port Gate - 0,1 km / 0,1 mi
  The Garrison Church - 0,2 km / 0,1 mi
  Pomeranian Kütüphanesi - 0,4 km / 0,2 mi
  Havari St. James Katedral Bazilikası - 0,4 km / 0,3 mi
  "Pleciuga" Theatre - 0,5 km / 0,3 mi
  Eagle Statue Fountain - 0,5 km / 0,3 mi
  Red Town Hall - 0,5 km / 0,3 mi
  Contemporary Art Museum - 0,6 km / 0,4 mi
  Szczecin Ulusal Müzesi - 0,6 km / 0,4 mi
  National Museum’s Department of Early Art - 0,6 km / 0,4 mi
  Loitzs Tenement - 0,7 km / 0,5 mi
  Old City Town Hall (Eski Belediye Sarayı) - 0,8 km / 0,5 mi
  Pomeranian Dukes Şatosu - 0,8 km / 0,5 mi
  Historical Museum of Szczecin - 0,8 km / 0,5 mi
  Maciejewicz Mast - 0,9 km / 0,5 mi

  En yakın havaalanı Szczecin (SZZ-Solidarnosc) - 48,4 km / 30,1 mi

  / Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve asansör mevcuttur.

Önemli Bilgiler

 • GİRİŞ SAATİ 12:00
 • ÇIKIŞ SAATİ 14:00
 • Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

  Vize detayları hakkında önemli bilgiler » T.C. vatandaşı olmayan misafirlerimizin yapacakları seyahatin vize gerektirip gerektirmediği hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir. Tüm yurt dişi seyahatleri için vize alınmış olması, o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez ve pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumdan Etstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Web sitesi üzerinden yapacağınız vize taleplerinde çağrı merkezi seyahat danışmanlarımız sizi arayarak gerekli belgelerle ilgili yönlendirme yapacaktır. Dünya'nın birçok ülkesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Bu vize uygulaması her ülkenin kendi Büyükelçilik veya Konsoloslukları tarafından yürütülmekte ve bu işlemler sırasında her ülke kendi kanun ve yönetmeliklerden kaynaklanan bir takım kurallarını uygulamaktadır. Vize başvurunuzu olabildiğince erken bir tarihte seyahatinizin başlamasından en az bir ay önce yapmanız gerekmektedir. Vize ile ilgili www.vizedunyasi.com'dan destek almaktayız. Dileyen yolcularımız ise istedikleri vize firması ile çalışabilirler. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

  Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

Google Maps Konumu