Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Magnuson Grand Rushmore View

Güney Dakota, Keystone

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Magnuson Grand Rushmore View — 2
Magnuson Grand Rushmore View — 3

Galeri (12)

Magnuson Grand Rushmore View
Magnuson Grand Rushmore View — 2
Magnuson Grand Rushmore View — 3
Magnuson Grand Rushmore View — 4
Magnuson Grand Rushmore View — 5
Magnuson Grand Rushmore View — 6
Magnuson Grand Rushmore View — 7
Magnuson Grand Rushmore View — 8
Magnuson Grand Rushmore View — 9
Magnuson Grand Rushmore View — 10
Magnuson Grand Rushmore View — 10
Magnuson Grand Rushmore View
Magnuson Grand Rushmore View — 2
Magnuson Grand Rushmore View — 3
Magnuson Grand Rushmore View — 4
Magnuson Grand Rushmore View — 5
Magnuson Grand Rushmore View — 6
Magnuson Grand Rushmore View — 7
Magnuson Grand Rushmore View — 8
Magnuson Grand Rushmore View — 9
Magnuson Grand Rushmore View — 10
Magnuson Grand Rushmore View — 10
Magnuson Grand Rushmore View
Magnuson Grand Rushmore View — 2
Magnuson Grand Rushmore View — 3
Magnuson Grand Rushmore View — 4
Magnuson Grand Rushmore View — 5
Magnuson Grand Rushmore View — 6
Magnuson Grand Rushmore View — 7
Magnuson Grand Rushmore View — 8
Magnuson Grand Rushmore View — 9
Magnuson Grand Rushmore View — 10
Magnuson Grand Rushmore View — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Magnuson Grand Rushmore View

Güney Dakota, Keystone

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ulusal Başkanlık Bal Mumu Müzesi - 0,1 km / 0,1 mi
Holy Terror Mini Golf - 0,2 km / 0,1 mi
Rushmore Dağı (ve civarı) - 0,4 km / 0,3 mi
Gutzon Borglum Tarih Merkezi - 0,4 km / 0,3 mi
Rushmore Tramway Adventures - 0,8 km / 0,5 mi
Big Thunder Altın Madeni - 1,4 km / 0,9 mi
Presidents Park - 2,5 km / 1,6 mi
Mount Rushmore - 4,6 km / 2,8 mi
Presidential Trail - 6,7 km / 4,2 mi
Cosmos Mystery Area - 6,8 km / 4,2 mi
Horse Thief Gölü - 7,8 km / 4,8 mi
Rushmore Mağarası - 10,2 km / 6,3 mi
Naked Winery - 14,6 km / 9,1 mi
Putz n Glo - Black Light Mini Golf - 15,7 km / 9,8 mi
Stone Faces Winery - 15,8 km / 9,8 mi

Tercih edilen havaalanı Magnuson Grand Rushmore View Rapid City, Güney Dakota (RAP-Rapid City Bölge) - 46,5 km / 28,9 mi mesafede

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

map-image

Rushmore Tramway Adventures

0.2 km

Ulusal Başkanlık Bal Mumu Müzesi

0.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Rushmore Tramway Adventures 0.2 km

Ulusal Başkanlık Bal Mumu Müzesi 0.1 km

Spearfish, Güney Dakota (SPF-Black Hills) 72.0 km

Ulaşım

  • Spearfish, Güney Dakota (SPF-Black Hills) 72.0 km

  • Pine Ridge, Güney Dakota (XPR) 120.6 km

Çevredekiler

  • Bear Country USA 13.8 km

  • Central States Fuar Alanı 27.4 km

  • Thunderhead Falls 19.6 km

Tarihi Yerler

  • Ulusal Başkanlık Bal Mumu Müzesi 0.1 km

  • Gutzon Borglum Tarih Merkezi 0.3 km

  • Big Thunder Altın Madeni 0.8 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ulusal Başkanlık Bal Mumu Müzesi - 0,1 km / 0,1 mi
Holy Terror Mini Golf - 0,2 km / 0,1 mi
Rushmore Dağı (ve civarı) - 0,4 km / 0,3 mi
Gutzon Borglum Tarih Merkezi - 0,4 km / 0,3 mi
Rushmore Tramway Adventures - 0,8 km / 0,5 mi
Big Thunder Altın Madeni - 1,4 km / 0,9 mi
Presidents Park - 2,5 km / 1,6 mi
Mount Rushmore - 4,6 km / 2,8 mi
Presidential Trail - 6,7 km / 4,2 mi
Cosmos Mystery Area - 6,8 km / 4,2 mi
Horse Thief Gölü - 7,8 km / 4,8 mi
Rushmore Mağarası - 10,2 km / 6,3 mi
Naked Winery - 14,6 km / 9,1 mi
Putz n Glo - Black Light Mini Golf - 15,7 km / 9,8 mi
Stone Faces Winery - 15,8 km / 9,8 mi

Tercih edilen havaalanı Magnuson Grand Rushmore View Rapid City, Güney Dakota (RAP-Rapid City Bölge) - 46,5 km / 28,9 mi mesafede

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Temazsız giriş imkânı bulunur / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez / Konaklama yeri, 22 Eylül ile 31 Mayıs tarihleri arasında kapalıdır.

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü ve ilk yardım çantası yer almaktadır

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 7 - 22 arasında açıktır. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Rezervasyon yapmak için kullanılan kredi kartının giriş sırasında kart sahibi tarafından fotoğraflı kimlikle birlikte gösterilmesi gerekmektedir. Diğer ayarlamalar, varıştan önce konaklama yeriyle görüşülerek gerçekleştirilmelidir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • İlave yatak ücreti: konaklama başına 10.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasileriyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Magnuson Grand Rushmore View 522 South Highway 16A adresinde bulunmaktadır.

Magnuson Grand Rushmore View, Spearfish, Güney Dakota (SPF-Black Hills) 'na 72.0 km uzaklıktadır.

Magnuson Grand Rushmore View,
- Otopark
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde) gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Magnuson Grand Rushmore View, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Magnuson Grand Rushmore View tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Magnuson Grand Rushmore View evcil hayvan kabul etmemektedir.

Magnuson Grand Rushmore View check in saati 15, Magnuson Grand Rushmore View check out saati 11.

Magnuson Grand Rushmore View yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Ulusal Başkanlık Bal Mumu Müzesi
- Gutzon Borglum Tarih Merkezi
- Big Thunder Altın Madeni
- Güney Dakota Eyalet Demiryolu Müzesi
- Museum @ Black Hills Institute
- Teddy Bear Town
- Wade's Gold Mill
- Indian Museum of North America
- 1880 Train
- 1881 Courthouse Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Mount Rushmore
- Horse Thief Gölü
- Rushmore Mağarası
- Black Elk Peak
- Legion Lake
- Center Lake
- Sheridan Gölü
- Needles Eye
- Sylvan Gölü
- Bear Country USA
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.