Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kokomo Retreat

Uzak Kuzey Bölgesi, Russell

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Kokomo Retreat — 2
Kokomo Retreat — 3

Galeri (33)

Kokomo Retreat
Kokomo Retreat — 2
Kokomo Retreat — 3
Kokomo Retreat — 4
Kokomo Retreat — 5
Kokomo Retreat — 6
Kokomo Retreat — 7
Kokomo Retreat — 8
Kokomo Retreat — 9
Kokomo Retreat — 10
Kokomo Retreat — 10
Kokomo Retreat
Kokomo Retreat — 2
Kokomo Retreat — 3
Kokomo Retreat — 4
Kokomo Retreat — 5
Kokomo Retreat — 6
Kokomo Retreat — 7
Kokomo Retreat — 8
Kokomo Retreat — 9
Kokomo Retreat — 10
Kokomo Retreat — 10
Kokomo Retreat
Kokomo Retreat — 2
Kokomo Retreat — 3
Kokomo Retreat — 4
Kokomo Retreat — 5
Kokomo Retreat — 6
Kokomo Retreat — 7
Kokomo Retreat — 8
Kokomo Retreat — 9
Kokomo Retreat — 10
Kokomo Retreat — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Kokomo Retreat

Uzak Kuzey Bölgesi, Russell

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Tapeka Point - 0,1 km / 0,1 mi
Adalar Körfezi - 0,1 km / 0,1 mi
Tapeka Point Tarihi Bölgesi - 0,3 km / 0,2 mi
Flagstaff Tepesi - 1,3 km / 0,8 mi
Lookout - 1,4 km / 0,9 mi
Russell Plajı - 1,9 km / 1,2 mi
Pompalier House - 2,2 km / 1,4 mi
Russell Müzesi - 2,2 km / 1,4 mi
Russell Christ Kilisesi - 2,3 km / 1,4 mi
Pompallier Mission - 2,5 km / 1,6 mi
Long Beach - 2,9 km / 1,8 mi
Maiki - 6,3 km / 3,9 mi
Bay of Islands Marinası - 11,7 km / 7,2 mi
Makana Chocolate Boutique - 15,4 km / 9,6 mi
St Paul’s Church - 17,2 km / 10,7 mi

En yakın havaalanları:
Kerikeri (KKE-Adalar Körfezi) - 40,4 km / 25,1 mi
Auckland (AKL-Auckland Uluslararası) - 254,7 km / 158,3 mi

/ Ücretsiz otopark vardır. / Derecelendirme sistemimiz tarafından sağlanan konaklama yeri sınıfı; konaklama yeri türü, imkân ve özellikler ile hizmetlere dayanmaktadır.

Daha Fazla

Barbekü

Bahçe

Kuru Temizleme

Tur Danışma

Parasailing

Yelken

Dalış

Tekne Turu

Kano

SPA Merkezi

map-image

Tapeka Point Tarihi Bölgesi

0.3 km

Kerikeri (KKE-Adalar Körfezi)

19.2 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Tapeka Point Tarihi Bölgesi 0.3 km

Kerikeri (KKE-Adalar Körfezi) 19.2 km

Pompalier House 1.6 km

Ulaşım

  • Kerikeri (KKE-Adalar Körfezi) 19.2 km

  • Whangarei (WRE) 61.8 km

Tarihi Yerler

  • Pompalier House 1.6 km

  • Russell Müzesi 1.8 km

  • Pompallier Mission 1.9 km

Çevredekiler

  • Haruru Şelaleleri 7.2 km

  • Skindynamique Waxing & Skin Centre 15.8 km

  • Makana Chocolate Boutique 5.8 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Barbekü

Bahçe

Kuru Temizleme

Tur Danışma

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Tapeka Point - 0,1 km / 0,1 mi
Adalar Körfezi - 0,1 km / 0,1 mi
Tapeka Point Tarihi Bölgesi - 0,3 km / 0,2 mi
Flagstaff Tepesi - 1,3 km / 0,8 mi
Lookout - 1,4 km / 0,9 mi
Russell Plajı - 1,9 km / 1,2 mi
Pompalier House - 2,2 km / 1,4 mi
Russell Müzesi - 2,2 km / 1,4 mi
Russell Christ Kilisesi - 2,3 km / 1,4 mi
Pompallier Mission - 2,5 km / 1,6 mi
Long Beach - 2,9 km / 1,8 mi
Maiki - 6,3 km / 3,9 mi
Bay of Islands Marinası - 11,7 km / 7,2 mi
Makana Chocolate Boutique - 15,4 km / 9,6 mi
St Paul’s Church - 17,2 km / 10,7 mi

En yakın havaalanları:
Kerikeri (KKE-Adalar Körfezi) - 40,4 km / 25,1 mi
Auckland (AKL-Auckland Uluslararası) - 254,7 km / 158,3 mi

/ Ücretsiz otopark vardır. / Derecelendirme sistemimiz tarafından sağlanan konaklama yeri sınıfı; konaklama yeri türü, imkân ve özellikler ile hizmetlere dayanmaktadır.

Parasailing

Yelken

Dalış

Tekne Turu

Kano

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Tekerlekli/ilave yatak yok / Körfezde / Okyanus kıyısında / Resepsiyon yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Qualmark Sustainable Tourism Business Award / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Konaklama yeri sahibi varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına 100.0 NZD.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kokomo Retreat 30 Rewa Place adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Kokomo Retreat fiyatları gecelik en ucuz 4.925,31 TL’dir

Kokomo Retreat, Kerikeri (KKE-Adalar Körfezi) 'na 19.2 km uzaklıktadır.

Kokomo Retreat,
- Barbekü
- Bahçe
- Kuru Temizleme
- Tur Danışma gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Kokomo Retreat, oda içerisinde
- Kasa
- Mutfak
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Kokomo Retreat otoparka sahip değildir.

Hayır, Kokomo Retreat evcil hayvan kabul etmemektedir.

Kokomo Retreat check in saati 14, Kokomo Retreat check out saati 10.

Kokomo Retreat yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Pompalier House
- Russell Müzesi
- Pompallier Mission
- Maiki
- Waitangi Antlaşması Toprakları
- Treaty House
- Kororipo Pa
- Rewa’s Village
- Stone Store
- Kerikeri Mission House

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Tapeka Point
- Whare Runanga
- Opua Forest
- Manawaora Bay
- Adalar Körfezi
- Marsden Cross
- Doves Bay
- Crowles Bay
- The Parrot Place
- Skindynamique Waxing & Skin Centre
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.