Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Itacuruçá Plaza Hotel

Rio de Janeiro (eyaleti), Itacuruca

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Itacuruçá Plaza Hotel — 2
Itacuruçá Plaza Hotel — 3

Galeri (171)

Itacuruçá Plaza Hotel
Itacuruçá Plaza Hotel — 2
Itacuruçá Plaza Hotel — 3
Itacuruçá Plaza Hotel — 4
Itacuruçá Plaza Hotel — 5
Itacuruçá Plaza Hotel — 6
Itacuruçá Plaza Hotel — 7
Itacuruçá Plaza Hotel — 8
Itacuruçá Plaza Hotel — 9
Itacuruçá Plaza Hotel — 10
Itacuruçá Plaza Hotel — 10
Itacuruçá Plaza Hotel
Itacuruçá Plaza Hotel — 2
Itacuruçá Plaza Hotel — 3
Itacuruçá Plaza Hotel — 4
Itacuruçá Plaza Hotel — 5
Itacuruçá Plaza Hotel — 6
Itacuruçá Plaza Hotel — 7
Itacuruçá Plaza Hotel — 8
Itacuruçá Plaza Hotel — 9
Itacuruçá Plaza Hotel — 10
Itacuruçá Plaza Hotel — 10
Itacuruçá Plaza Hotel
Itacuruçá Plaza Hotel — 2
Itacuruçá Plaza Hotel — 3
Itacuruçá Plaza Hotel — 4
Itacuruçá Plaza Hotel — 5
Itacuruçá Plaza Hotel — 6
Itacuruçá Plaza Hotel — 7
Itacuruçá Plaza Hotel — 8
Itacuruçá Plaza Hotel — 9
Itacuruçá Plaza Hotel — 10
Itacuruçá Plaza Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Itacuruçá Plaza Hotel

Rio de Janeiro (eyaleti), Itacuruca

Daha Fazla

Otopark

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

map-image

Itacuruca Demiryolu Kültür Merkezi

0.9 km

Rio de Janeiro (RRJ-Jacarepaguá-Roberto Marinho)

55.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Itacuruca Demiryolu Kültür Merkezi 0.9 km

Rio de Janeiro (RRJ-Jacarepaguá-Roberto Marinho) 55.4 km

Itaguai Kültür Evi 14.3 km

Tarihi Yerler

  • Itaguai Kültür Evi 14.3 km

  • Locomotiva 35.0 km

  • Imperial ruins of Povoado do Saco 35.5 km

Ulaşım

  • Rio de Janeiro (RRJ-Jacarepaguá-Roberto Marinho) 55.4 km

  • Galeão - Antonio Carlos Jobim Uluslararası Havalimanı (GIG), Rio de Janeiro 68.5 km

Çevredekiler

  • Bridal Veil Şelalesi 5.1 km

  • Espaco Zen, Ilha Grande 36.2 km

  • Parque do Marapendi 47.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

13

Çıkış Saati

öğlen

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları varışta misafirleri karşılayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Itacuruçá Plaza Hotel Av. do Canal, 2 Itacuruçá adresinde bulunmaktadır.

Itacuruçá Plaza Hotel, Rio de Janeiro (RRJ-Jacarepaguá-Roberto Marinho) 'na 55.4 km uzaklıktadır.

Itacuruçá Plaza Hotel, oda içerisinde
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Itacuruçá Plaza Hotel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Itacuruçá Plaza Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Itacuruçá Plaza Hotel check in saati 13, Itacuruçá Plaza Hotel check out saati öğlen.

Itacuruçá Plaza Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Itaguai Kültür Evi
- Locomotiva
- Imperial ruins of Povoado do Saco
- Sitio Roberto Burle Marx
- Hapishane Müzesi
- Ekoloji Müzesi
- Casa do Pontal Müzesi
- Cais Turistico de Santa Luzia
- Brezilya Ozanları Kültür Evi
- Nossa Senhora da Lapa e Boa Morte Kilisesi (Kutsal Sanat Müzesi)

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Ilha de Itacuruçá
- Ilha do Martins
- Sao Joaoa Batista
- Praia do Sino
- Serra de Sao Tome
- Pedra do Sino
- Pedra da Tocaia
- Praca Sofia Moreira
- Prateleiras Peak
- Ilha do Cavaco
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.