Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee

Baden-Württemberg, Steißlingen

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 2
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 3

Galeri (74)

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 2
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 3
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 4
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 5
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 6
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 7
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 8
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 9
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 10
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 10
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 2
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 3
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 4
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 5
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 6
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 7
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 8
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 9
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 10
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 10
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 2
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 3
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 4
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 5
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 6
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 7
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 8
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 9
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 10
Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee

Baden-Württemberg, Steißlingen

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Alemannenring Kart Pisti - 7,7 km / 4,8 mi
Radolfzell Meryem Ana Kilisesi - 9 km / 5,6 mi
Radolfzell Feribot İskelesi - 9 km / 5,6 mi
Lochmühle Eğlence Parkı - 9,1 km / 5,7 mi
Hegau Arkeoloji Müzesi - 9,7 km / 6 mi
Singen Kongre Merkezi - 10,1 km / 6,3 mi
Mindelsee Gölü - 11,2 km / 6,9 mi
Aach Kaynağı - 12,1 km / 7,5 mi
Hohenkrahen Kalesi Harabeleri - 15 km / 9,3 mi
Allensbach Vahşi Hayat ve Eğlence Parkı - 16,7 km / 10,4 mi
Hohentwiel Yanardağı - 16,9 km / 10,5 mi
Huguenot ve Waldensian Yolu - 16,9 km / 10,5 mi
Hesse Müzesi, Gaienhofen - 17,5 km / 10,9 mi
Tropilua - 18,1 km / 11,3 mi
Bibernhofgut - 18,9 km / 11,7 mi

En yakın havaalanları:
Zürih Havalimanı (ZRH) - 83,7 km / 52 mi
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Constance Gölü) - 78,7 km / 48,9 mi

/ Misafirler için birden fazla dil bilen personel ve Otomatik satış makinesi vardır. Bu otel etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

Toplantı Salonu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Bahçe

Golf Ekipmanları

Golf Dersi

Golf Sahası

map-image

Zürih Havalimanı (ZRH)

47.0 km

Hohenkrahen Kalesi Harabeleri

7.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Zürih Havalimanı (ZRH) 47.0 km

Hohenkrahen Kalesi Harabeleri 7.4 km

Aachquelle 7.0 km

Çevredekiler

  • Wildpark Bruderhaus 38.6 km

  • Ren Şelalesi 26.4 km

  • Bodensee-Therme Konstanz 26.3 km

Ulaşım

  • Zürih Havalimanı (ZRH) 47.0 km

  • Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Constance Gölü) 47.3 km

  • Bregenz (XGZ-Bregenz Tren İstasyonu) 69.8 km

Tarihi Yerler

  • Hohenkrahen Kalesi Harabeleri 7.4 km

  • Hegau Arkeoloji Müzesi 7.6 km

  • Hohentwiel Yanardağı 8.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Toplantı Salonu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Bahçe

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Alemannenring Kart Pisti - 7,7 km / 4,8 mi
Radolfzell Meryem Ana Kilisesi - 9 km / 5,6 mi
Radolfzell Feribot İskelesi - 9 km / 5,6 mi
Lochmühle Eğlence Parkı - 9,1 km / 5,7 mi
Hegau Arkeoloji Müzesi - 9,7 km / 6 mi
Singen Kongre Merkezi - 10,1 km / 6,3 mi
Mindelsee Gölü - 11,2 km / 6,9 mi
Aach Kaynağı - 12,1 km / 7,5 mi
Hohenkrahen Kalesi Harabeleri - 15 km / 9,3 mi
Allensbach Vahşi Hayat ve Eğlence Parkı - 16,7 km / 10,4 mi
Hohentwiel Yanardağı - 16,9 km / 10,5 mi
Huguenot ve Waldensian Yolu - 16,9 km / 10,5 mi
Hesse Müzesi, Gaienhofen - 17,5 km / 10,9 mi
Tropilua - 18,1 km / 11,3 mi
Bibernhofgut - 18,9 km / 11,7 mi

En yakın havaalanları:
Zürih Havalimanı (ZRH) - 83,7 km / 52 mi
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Constance Gölü) - 78,7 km / 48,9 mi

/ Misafirler için birden fazla dil bilen personel ve Otomatik satış makinesi vardır. Bu otel etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Golf Ekipmanları

Golf Dersi

Golf Sahası

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

14

Çıkış

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Asansör yok / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon şu saatlerde açıktır:
  • Pazartesi - Cuma: 06.30 - 14
  • Cumartesi - Cumartesi: 07.30 - 14
  • Pazar-Pazar: 07.30-öğlen
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, günlük 12.00 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee Kahvaltı Dahil konseptinde hizmet sunmaktadır.

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee Schillerstraße 9 adresinde bulunmaktadır.

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee, Zürih Havalimanı (ZRH) 'na 47.0 km uzaklıktadır.

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee, oda içerisinde
- Balkon
- Duş
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee check in saati 14, Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee check out saati 11.

Hotel Sättele, Im Hegau, nahe Singen und Radolfzell am Bodensee yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Hohenkrahen Kalesi Harabeleri
- Hegau Arkeoloji Müzesi
- Hohentwiel Yanardağı
- Grosser fruehkeltischer Grabhuegel
- Hesse Müzesi, Gaienhofen
- Hohenklingen Kalesi
- Bibernhofgut
- Rathausplatz
- Museum Lindwurm
- Arenenberg Kalesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Aachquelle
- Marienschlucht
- Evanjelist Petruskirche Kilisesi
- St. George's Manastır Kilisesi
- Mainau Adası
- Basilika Birnau Kilisesi
- Munot
- Pulverturm Kulesi
- Rheintorturm Kulesi
- Domprobstei
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.