Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace

Walloon Bölgesi, Burg-Reuland

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 2
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 3

Galeri (40)

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 2
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 3
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 4
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 5
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 6
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 7
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 8
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 9
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 10
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 10
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 2
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 3
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 4
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 5
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 6
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 7
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 8
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 9
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 10
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 10
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 2
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 3
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 4
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 5
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 6
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 7
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 8
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 9
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 10
Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace

Walloon Bölgesi, Burg-Reuland

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Hohes Venn – Eifel Doğa Parkı - 0,1 km / 0,1 mi
The Green House Golf Club - 8,1 km / 5 mi
Massen Alışveriş Merkezi - 11 km / 6,8 mi
Kuzey Eifel Doğa Parkı - 15,3 km / 9,5 mi
Salm Ülkesi Evi - 20 km / 12,4 mi
Alman-Lüksemburg Doğa Parkı - 21,1 km / 13,1 mi
Cube 521 - 23,6 km / 14,6 mi
Baugnez 44 Tarihi Merkezi - 24,2 km / 15,1 mi
İnsan Ailesi Müzesi - 24,9 km / 15,4 mi
Clervaux Şatosu - 24,9 km / 15,5 mi
Oyuncak Müzesi - 25,3 km / 15,7 mi
Clervaux Golf Club - 26 km / 16,2 mi
Saint-Maurice Manastır Kilisesi - 26,8 km / 16,7 mi
Ski Action Baraque de Fraiture - 29,3 km / 18,2 mi
Malmedy Katliam Anıtı - 29,9 km / 18,6 mi

En yakın havaalanları:
Findel Uluslararası Havalimanı (LUX) - 82,2 km / 51,1 mi
Charleroi (CRL-Brussels South Charleroi) - 170,1 km / 105,7 mi
Brüksel Havaalanı (BRU) - 170,4 km / 105,9 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Barbekü

Bahçe

Bisiklet

SPA Merkezi

map-image

Arlon (QON)

63.3 km

La Maison du Pays de Salm

14.0 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Arlon (QON) 63.3 km

La Maison du Pays de Salm 14.0 km

East Belgium Action 1.1 km

Tarihi Yerler

  • La Maison du Pays de Salm 14.0 km

  • Saint-Maurice Manastır Kilisesi 19.2 km

  • İnsan Ailesi Müzesi 19.4 km

Çevredekiler

  • Greifvogelstation-Wildfreigehege Hellenthal Vahşi Yaşam Parkı 38.9 km

  • Coo Şelalesi 24.0 km

  • Clervaux Şatosu 19.4 km

Ulaşım

  • Arlon (QON) 63.3 km

  • Lüksemburg (LUX-Findel) 66.4 km

  • Aachen (XHJ-Aachen Central Rail Station) 60.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Barbekü

Bahçe

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Hohes Venn – Eifel Doğa Parkı - 0,1 km / 0,1 mi
The Green House Golf Club - 8,1 km / 5 mi
Massen Alışveriş Merkezi - 11 km / 6,8 mi
Kuzey Eifel Doğa Parkı - 15,3 km / 9,5 mi
Salm Ülkesi Evi - 20 km / 12,4 mi
Alman-Lüksemburg Doğa Parkı - 21,1 km / 13,1 mi
Cube 521 - 23,6 km / 14,6 mi
Baugnez 44 Tarihi Merkezi - 24,2 km / 15,1 mi
İnsan Ailesi Müzesi - 24,9 km / 15,4 mi
Clervaux Şatosu - 24,9 km / 15,5 mi
Oyuncak Müzesi - 25,3 km / 15,7 mi
Clervaux Golf Club - 26 km / 16,2 mi
Saint-Maurice Manastır Kilisesi - 26,8 km / 16,7 mi
Ski Action Baraque de Fraiture - 29,3 km / 18,2 mi
Malmedy Katliam Anıtı - 29,9 km / 18,6 mi

En yakın havaalanları:
Findel Uluslararası Havalimanı (LUX) - 82,2 km / 51,1 mi
Charleroi (CRL-Brussels South Charleroi) - 170,1 km / 105,7 mi
Brüksel Havaalanı (BRU) - 170,4 km / 105,9 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Bisiklet

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

16

Çıkış

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Resepsiyon yok / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.
  • Talep üzerine çöp torbaları (ek ücrete tabi) temin edilebilir.

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirler özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alacaktır. Misafirlere yardımcı olması için bir sanal resepsiyon sistemi mevcutturKonaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Bilmeniz Gerekenler
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace In den Buchen, Grufflingen 9 adresinde bulunmaktadır.

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace, Arlon (QON) 'na 63.3 km uzaklıktadır.

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace, oda içerisinde
- Mutfak
- Duş
- Jakuzi
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace otoparka sahip değildir.

Hayır, Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace evcil hayvan kabul etmemektedir.

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace check in saati 16, Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace check out saati 10.

Home in Burg Reuland With Sauna, Terrace yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- La Maison du Pays de Salm
- Saint-Maurice Manastır Kilisesi
- İnsan Ailesi Müzesi
- Oyuncak Müzesi
- Baugnez 44 Historical Centre
- Abbaye de Stavelot
- Malmundarium
- Pruem Manastırı
- Reinhardstein Kalesi
- Naturpark Our

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Malmedy Massacre Memorial
- Kalvarienberg Anıtı
- St. Salvador Bazilikası
- Robertville Gölü
- RAVeL Spa - Francorchamps - Stavelot
- Thermes de Spa
- Amerika Hatıra Anıtı
- Mardasson American War Memorial
- Moulin de la Strument
- Le Ninglinspo Nehri
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.