Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG

Charlotte (ve civarı), Charlotte

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 3

Galeri (37)

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 3
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 4
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 5
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 6
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 7
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 8
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 9
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 3
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 4
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 5
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 6
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 7
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 8
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 9
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 3
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 4
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 5
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 6
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 7
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 8
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 9
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG

Charlotte (ve civarı), Charlotte

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Topgolf - 0,6 km / 0,4 mi
Charlotte Premium Outlets - 5 km / 3,1 mi
York Road Community Park - 5,6 km / 3,5 mi
Renaissance Parkı - 6,9 km / 4,3 mi
Wylie Gölü - 7,3 km / 4,5 mi
Sonesta Charlotte Lower South End - 8,1 km / 5 mi
The Olde Mecklenburg Brewery & Biergarten - 8,3 km / 5,1 mi
Lake Wylie Park - 9 km / 5,6 mi
Tyvola Square - 9 km / 5,6 mi
Charlotte Bölge Çiftçileri Pazarı - 9,2 km / 5,7 mi
Park Road Park - 9,7 km / 6 mi
Billy Graham Kütüphanesi - 9,8 km / 6,1 mi
Mecklenburg County Parks Driving Range - 10,2 km / 6,4 mi
NarroWay Theater - 10,3 km / 6,4 mi
Carowinds Temalı Park - 11,4 km / 7,1 mi

En yakın havaalanları:
Charlotte-Douglas International Havaalanı (CLT) - 15,5 km / 9,6 mi
Concord, NC (USA-Concord Bölge) - 44,6 km / 27,7 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı çıkış ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Charlotte bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 915 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odası sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Konferans Salonu

Fitness

map-image

Charlotte Post Newspaper

5.9 km

Charlotte, Kuzey Karolayna (CLT-Charlotte-Douglas Uluslararası)

7.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Charlotte Post Newspaper 5.9 km

Charlotte, Kuzey Karolayna (CLT-Charlotte-Douglas Uluslararası) 7.3 km

TopGolf 0.3 km

Çevredekiler

  • Karolayna Yırtıcı Kuş 21.8 km

  • Carolina Renaissance Festival 34.4 km

  • Charlotte Premium Outlets 3.0 km

Ulaşım

  • Charlotte, Kuzey Karolayna (CLT-Charlotte-Douglas Uluslararası) 7.3 km

  • Rock Hill, Güney Karolayna (RKH-Rock Hill-York County) 21.5 km

Tarihi Yerler

  • Charlotte Post Newspaper 5.9 km

  • Carolinas Havacılık Müzesi 7.3 km

  • Charlotte Doğa Müzesi 9.7 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Konferans Salonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Topgolf - 0,6 km / 0,4 mi
Charlotte Premium Outlets - 5 km / 3,1 mi
York Road Community Park - 5,6 km / 3,5 mi
Renaissance Parkı - 6,9 km / 4,3 mi
Wylie Gölü - 7,3 km / 4,5 mi
Sonesta Charlotte Lower South End - 8,1 km / 5 mi
The Olde Mecklenburg Brewery & Biergarten - 8,3 km / 5,1 mi
Lake Wylie Park - 9 km / 5,6 mi
Tyvola Square - 9 km / 5,6 mi
Charlotte Bölge Çiftçileri Pazarı - 9,2 km / 5,7 mi
Park Road Park - 9,7 km / 6 mi
Billy Graham Kütüphanesi - 9,8 km / 6,1 mi
Mecklenburg County Parks Driving Range - 10,2 km / 6,4 mi
NarroWay Theater - 10,3 km / 6,4 mi
Carowinds Temalı Park - 11,4 km / 7,1 mi

En yakın havaalanları:
Charlotte-Douglas International Havaalanı (CLT) - 15,5 km / 9,6 mi
Concord, NC (USA-Concord Bölge) - 44,6 km / 27,7 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı çıkış ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Charlotte bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 915 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odası sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Clean Promise (IHG) / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yeri, Clean Promise (IHG) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Bilmeniz Gerekenler
  • Sezonluk havuz Haziran ile Ekim arasında açık olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG 7808 Savoy Corporate Drive adresinde bulunmaktadır.

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG, Charlotte, Kuzey Karolayna (CLT-Charlotte-Douglas Uluslararası) 'na 7.3 km uzaklıktadır.

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG,
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
- Açık Yüzme Havuzu
- Asansör
- Konferans Salonu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG, oda içerisinde
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG otoparka sahip değildir.

Hayır, Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG evcil hayvan kabul etmemektedir.

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG check in saati 15, Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG check out saati 11.

Holiday Inn Express & Suites Charlotte Southwest by IHG yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Charlotte Post Newspaper
- Carolinas Havacılık Müzesi
- Charlotte Doğa Müzesi
- President James K. Polk State Tarihi Bölgesi
- Museum of Illusions - Charlotte
- Harvey B. Gantt Afrikalı Amerikalı Sanat + Kültür Merkezi
- Mint Museum Uptown
- Bechtler Çağdaş Sanat Müzesi
- NASCAR Hall of Fame
- Mecklenburg Investment Company

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Metalmorphosis
- Dowd House Tarihi Bölgesi
- Daniel Stowe Botanik Bahçesi
- Dr. Martin Luther King, Jr. Monument
- Wylie Gölü
- One of Four Sculptures at The Square
- Reclining Bulls Heykeli
- McAlpine Creek Greenway
- Slot Car Cave
- Karolayna Yırtıcı Kuş
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.