Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Hochblauen Hotel

Baden-Württemberg, Schliengen

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hochblauen Hotel — 2
Hochblauen Hotel — 3

Galeri (41)

Hochblauen Hotel
Hochblauen Hotel — 2
Hochblauen Hotel — 3
Hochblauen Hotel — 4
Hochblauen Hotel — 5
Hochblauen Hotel — 6
Hochblauen Hotel — 7
Hochblauen Hotel — 8
Hochblauen Hotel — 9
Hochblauen Hotel — 10
Hochblauen Hotel — 10
Hochblauen Hotel
Hochblauen Hotel — 2
Hochblauen Hotel — 3
Hochblauen Hotel — 4
Hochblauen Hotel — 5
Hochblauen Hotel — 6
Hochblauen Hotel — 7
Hochblauen Hotel — 8
Hochblauen Hotel — 9
Hochblauen Hotel — 10
Hochblauen Hotel — 10
Hochblauen Hotel
Hochblauen Hotel — 2
Hochblauen Hotel — 3
Hochblauen Hotel — 4
Hochblauen Hotel — 5
Hochblauen Hotel — 6
Hochblauen Hotel — 7
Hochblauen Hotel — 8
Hochblauen Hotel — 9
Hochblauen Hotel — 10
Hochblauen Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hochblauen Hotel

Baden-Württemberg, Schliengen

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Güney Kara Orman Doğa Parkı - 0,1 km / 0,1 mi
Hochblauen Dağı - 0,1 km / 0,1 mi
Badenweiler Evangelische Pauluskirche - 8,8 km / 5,4 mi
Badenweiler Kalesi - 8,9 km / 5,5 mi
Badenweiler Roma Hamamı Harabeleri - 9,5 km / 5,9 mi
Kandertalbahn Müzesi - 17,4 km / 10,8 mi
Markgräflerland Golf Kulübü - 18,5 km / 11,5 mi
Weiherkopf - 21,2 km / 13,1 mi
Kurpark Bad Bellingen Kaplıca Merkezi - 21,2 km / 13,1 mi
Labirent - 21,5 km / 13,4 mi
Köhlgarten - 23 km / 14,3 mi
Drei Thermen Golfresort - 23,2 km / 14,4 mi
Vogelpark Steinen Yırtıcı Kuş ve Berberi Şebeği Merkezi - 24,7 km / 15,3 mi
Saint-Pierre-et-Saint-Paul Kilisesi - 25,4 km / 15,8 mi
Roma Çeşmesi - 25,8 km / 16 mi

En yakın havaalanları:
Mulhouse (MLH-EuroAirport) - 57,4 km / 35,6 mi
Basel (BSL-EuroAirport) - 57,4 km / 35,7 mi

/ Misafirler için valiz dolabı, çamaşırhane ve asansör mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Toplantı Salonu

Açık Yüzme Havuzu

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Kuru Temizleme

Asansör

SPA Merkezi

map-image

Badenweiler Roma Hamamı Harabeleri

3.5 km

Hochblauen Dağı

0.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Badenweiler Roma Hamamı Harabeleri 3.5 km

Hochblauen Dağı 0.1 km

Mulhouse (MLH-EuroAirport) 23.4 km

Çevredekiler

  • Basel Hayvanat Bahçesi 27.2 km

  • Parc Expo de Mulhouse 27.3 km

  • Todtnauer Wasserfall Şelalesi 19.3 km

Ulaşım

  • Mulhouse (MLH-EuroAirport) 23.4 km

  • Basel (BSL-EuroAirport) 23.4 km

  • Strasbourg (XER-Boulevard de Metz Otobüs Durağı) 89.6 km

Tarihi Yerler

  • Badenweiler Roma Hamamı Harabeleri 3.5 km

  • Badenweiler Kalesi 3.6 km

  • Kandertalbahn Müzesi 7.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Toplantı Salonu

Açık Yüzme Havuzu

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Kuru Temizleme

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Güney Kara Orman Doğa Parkı - 0,1 km / 0,1 mi
Hochblauen Dağı - 0,1 km / 0,1 mi
Badenweiler Evangelische Pauluskirche - 8,8 km / 5,4 mi
Badenweiler Kalesi - 8,9 km / 5,5 mi
Badenweiler Roma Hamamı Harabeleri - 9,5 km / 5,9 mi
Kandertalbahn Müzesi - 17,4 km / 10,8 mi
Markgräflerland Golf Kulübü - 18,5 km / 11,5 mi
Weiherkopf - 21,2 km / 13,1 mi
Kurpark Bad Bellingen Kaplıca Merkezi - 21,2 km / 13,1 mi
Labirent - 21,5 km / 13,4 mi
Köhlgarten - 23 km / 14,3 mi
Drei Thermen Golfresort - 23,2 km / 14,4 mi
Vogelpark Steinen Yırtıcı Kuş ve Berberi Şebeği Merkezi - 24,7 km / 15,3 mi
Saint-Pierre-et-Saint-Paul Kilisesi - 25,4 km / 15,8 mi
Roma Çeşmesi - 25,8 km / 16 mi

En yakın havaalanları:
Mulhouse (MLH-EuroAirport) - 57,4 km / 35,6 mi
Basel (BSL-EuroAirport) - 57,4 km / 35,7 mi

/ Misafirler için valiz dolabı, çamaşırhane ve asansör mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

14

Çıkış

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 77 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 35 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 8 - 20 arasında açıktır. Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 18 EUR, çocuklar için 18 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, günlük 15 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • İlave yatak ücreti: günlük 50.0 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Sezonluk havuz 01 Mayıs ile 30 Eylül arasında açık olacaktır.
  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Bu konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara kabul edilir (ek ücret uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçebilir ve bu odalardan birinde kalma talebinde bulunabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hochblauen Hotel Hochblauen 1 adresinde bulunmaktadır.

Hochblauen Hotel, Mulhouse (MLH-EuroAirport) 'na 23.4 km uzaklıktadır.
Hochblauen Hotel, Strasbourg (XER-Boulevard de Metz Otobüs Durağı) 'na 89.6 km uzaklıktadır.

Hochblauen Hotel, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Duş
- Terlik
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hochblauen Hotel tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Hochblauen Hotel otoparka sahip değildir.

Hayır, Hochblauen Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hochblauen Hotel check in saati 14, Hochblauen Hotel check out saati 11.

Hochblauen Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Badenweiler Roma Hamamı Harabeleri
- Badenweiler Kalesi
- Kandertalbahn Müzesi
- Roemischer Brunnen
- Rötteln Castle
- Fruehkeltisches Graeberfeld
- Roemischer Steinkeller
- Dreilandermuseum Lörrach (Lörrach Üç Ülke Müzesi)
- Vitra Tasarım Müzesi
- Beyeler Vakfı

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Hochblauen Dağı
- Belchen Tepesi
- St. Trudpert Manastırı
- Vita Classica Therme
- Isteiner Schwellen
- Belchen
- BlackForest Line Suspension Bridge
- Erdmannshoehle Mağarası
- Schauinsland
- Dreilaendereck
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.