Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Gracefield Hall B&B

Virginia, Providence Forge

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Gracefield Hall B&B — 2
Gracefield Hall B&B — 3

Galeri (30)

Gracefield Hall B&B
Gracefield Hall B&B — 2
Gracefield Hall B&B — 3
Gracefield Hall B&B — 4
Gracefield Hall B&B — 5
Gracefield Hall B&B — 6
Gracefield Hall B&B — 7
Gracefield Hall B&B — 8
Gracefield Hall B&B — 9
Gracefield Hall B&B — 10
Gracefield Hall B&B — 10
Gracefield Hall B&B
Gracefield Hall B&B — 2
Gracefield Hall B&B — 3
Gracefield Hall B&B — 4
Gracefield Hall B&B — 5
Gracefield Hall B&B — 6
Gracefield Hall B&B — 7
Gracefield Hall B&B — 8
Gracefield Hall B&B — 9
Gracefield Hall B&B — 10
Gracefield Hall B&B — 10
Gracefield Hall B&B
Gracefield Hall B&B — 2
Gracefield Hall B&B — 3
Gracefield Hall B&B — 4
Gracefield Hall B&B — 5
Gracefield Hall B&B — 6
Gracefield Hall B&B — 7
Gracefield Hall B&B — 8
Gracefield Hall B&B — 9
Gracefield Hall B&B — 10
Gracefield Hall B&B — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Gracefield Hall B&B

Virginia, Providence Forge

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Royal New Kent Golf Sahası - 7,7 km / 4,8 mi
Old Forge Sporting Clays - 10,1 km / 6,3 mi
Colonial Downs - 14,8 km / 9,2 mi
Heritage Public Library - 17,1 km / 10,6 mi
Stonehouse Golf Club - 17,3 km / 10,8 mi
New Kent Winery - 17,6 km / 11 mi
Cumberland Marsh Natural Area Preserve - 17,7 km / 11 mi
New Kennt Park - 17,9 km / 11,1 mi
Little Creek Reservoir Recreation Area - 18,8 km / 11,7 mi
George W Watkins Elementary School - 19,3 km / 12 mi
Cumberland Hospital for Children and Adolescents - 20 km / 12,5 mi
Saude Creek Vineyard - 20,1 km / 12,5 mi
Jolene Family Winery - 21,1 km / 13,1 mi
The Brookwoods Golf Club - 21,5 km / 13,4 mi
The Vineyard Estate at New Kent Winery - 22,4 km / 13,9 mi

En yakın havaalanı Richmond, Virginia (RIC-Richmond Uluslararası) - 39,9 km / 24,8 mi

/ Bu oda ve kahvaltı sunan otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

map-image

Royal New Kent Golf Sahası

5.2 km

Petersburg, VA (PTB-Dinwiddie İlçesi)

54.2 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Royal New Kent Golf Sahası 5.2 km

Petersburg, VA (PTB-Dinwiddie İlçesi) 54.2 km

Piney Grove at Southalls Plantation 7.4 km

Tarihi Yerler

  • Piney Grove at Southalls Plantation 7.4 km

  • Sherwood Forest Plantasyonu 12.1 km

  • Kittiewan Plantation 16.1 km

Ulaşım

  • Petersburg, VA (PTB-Dinwiddie İlçesi) 54.2 km

  • Newport News, Virginia (PHF-Newport News - Williamsburg Uluslararası) 54.8 km

Çevredekiler

  • Williamsburg Premium Outlets 24.9 km

  • Williamsburg Pavilion Shops Shopping Center 22.3 km

  • Bruton Cemaati Kilisesi 30.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Royal New Kent Golf Sahası - 7,7 km / 4,8 mi
Old Forge Sporting Clays - 10,1 km / 6,3 mi
Colonial Downs - 14,8 km / 9,2 mi
Heritage Public Library - 17,1 km / 10,6 mi
Stonehouse Golf Club - 17,3 km / 10,8 mi
New Kent Winery - 17,6 km / 11 mi
Cumberland Marsh Natural Area Preserve - 17,7 km / 11 mi
New Kennt Park - 17,9 km / 11,1 mi
Little Creek Reservoir Recreation Area - 18,8 km / 11,7 mi
George W Watkins Elementary School - 19,3 km / 12 mi
Cumberland Hospital for Children and Adolescents - 20 km / 12,5 mi
Saude Creek Vineyard - 20,1 km / 12,5 mi
Jolene Family Winery - 21,1 km / 13,1 mi
The Brookwoods Golf Club - 21,5 km / 13,4 mi
The Vineyard Estate at New Kent Winery - 22,4 km / 13,9 mi

En yakın havaalanı Richmond, Virginia (RIC-Richmond Uluslararası) - 39,9 km / 24,8 mi

/ Bu oda ve kahvaltı sunan otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Konaklama yerine giriş sırasında sağlık raporu sunulması gerekmemektedir / Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Gürültüsüz oda garanti edilmez / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Resepsiyon yok / Çocuklara izin verilmez / Temazsız giriş imkânı bulunur / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Konaklama yerinde COVID-19 testi yapılmamaktadır / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Gürültüsüz misafir odaları garanti edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve dış mekan ışıklandırması yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.
  • Odalara ziyaretçi veya kayıtsız misafir alınmamaktadır.

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Konaklama yerine saat 20 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Konaklama yeri sahibi varışta misafirleri karşılayacaktır. Lütfen bu konaklama yerinde köpekler olduğunu göz önünde bulundurun.Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • İlave yatak ücreti: gecelik 38.0 USD.
  • Tesis tarafından sunulan akşam yemeği: 38 USD

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerinde 9 yaşında ve daha küçük çocuklara izin verilmez.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Gracefield Hall B&B 3351 Mt. Pleasant Road adresinde bulunmaktadır.

Gracefield Hall B&B, Petersburg, VA (PTB-Dinwiddie İlçesi) 'na 54.2 km uzaklıktadır.

Gracefield Hall B&B,
- Otopark gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Gracefield Hall B&B, oda içerisinde
- Ütü Ekipmanı
- Yemek Masası
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Gracefield Hall B&B tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Gracefield Hall B&B evcil hayvan kabul etmemektedir.

Gracefield Hall B&B check in saati 16, Gracefield Hall B&B check out saati 11.

Gracefield Hall B&B yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Piney Grove at Southalls Plantation
- Sherwood Forest Plantasyonu
- Kittiewan Plantation
- Evelynton Plantation
- Westover Plantation
- Chelsea Plantasyonu
- Glendale/Malvern Hill Battlefields Turizm Danışma Merkezi
- Shirley Plantation
- General Grant's HQ at City Point
- Muscarelle Sanat Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Williamsburg Botanik Bahçesi
- Edgewood Plantation
- Berkeley Plantation
- Wren Building
- Queens Lake
- Gaines' Mill Savaş Meydanı
- Virginia Governor's Mansion
- Virginia Civil Rights Memorial
- City Hall Observation Deck
- Bill "Bojangles" Robinson Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.