Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

First Hotel

Ho Şi Min Şehri (ve civarı), Tan Binh

maximum karta özel fırsatları kaçırma

First Hotel — 2
First Hotel — 3

Galeri (100)

First Hotel
First Hotel — 2
First Hotel — 3
First Hotel — 4
First Hotel — 5
First Hotel — 6
First Hotel — 7
First Hotel — 8
First Hotel — 9
First Hotel — 10
First Hotel — 10
First Hotel
First Hotel — 2
First Hotel — 3
First Hotel — 4
First Hotel — 5
First Hotel — 6
First Hotel — 7
First Hotel — 8
First Hotel — 9
First Hotel — 10
First Hotel — 10
First Hotel
First Hotel — 2
First Hotel — 3
First Hotel — 4
First Hotel — 5
First Hotel — 6
First Hotel — 7
First Hotel — 8
First Hotel — 9
First Hotel — 10
First Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


First Hotel

Ho Şi Min Şehri (ve civarı), Tan Binh

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Tân Bình Sergi ve Kongre Merkezi - 0,6 km / 0,4 mi
HIECC Ho Chi Minh Uluslararası Sergi ve Konferans Merkezi - 0,7 km / 0,4 mi
Hoang Van Thu Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
Pico Plaza Alışveriş Merkezi - 1,1 km / 0,7 mi
Vietnamlı Hava Kuvvetleri Müzesi - 1,2 km / 0,8 mi
Tam Anh Genel Hastanesi - 1,4 km / 0,9 mi
Pho Quang Pagoda Tapınağı - 1,8 km / 1,1 mi
Parkson CT Plaza - 2,3 km / 1,4 mi
Güney Saigon - 2,5 km / 1,5 mi
Giac Lam Pagodası - 2,9 km / 1,8 mi
Ho Chi Minh Şehri Pedagoji Üniversitesi - Kampüs 2 - 3,3 km / 2 mi
Gia Dinh Parkı - 3,3 km / 2 mi
Geleneksel Vietnam Tıbbı Müzesi - 3,4 km / 2,1 mi
Ho Şi Min Şehri Ulusal Üniversitesi - 3,5 km / 2,2 mi
Saygon Yüce Mesih Kilisesi - 3,6 km / 2,2 mi

Tercih edilen havaalanı First Hotel Tan Binh - Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanı (SGN) - 3,4 km / 2,1 mi mesafede

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, ofis ve hızlı giriş mevcuttur. Otelde konferans alanı ve toplantı odaları vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Doktor

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Konferans Salonu

Bankamatik

Atari Salonu

Fitness

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

map-image

Ho Chi Minh City (SGN-Tan Son Nhat Uluslararası)

2.0 km

Güney Doğu Silahlı Kuvvetler Müzesi

0.9 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Ho Chi Minh City (SGN-Tan Son Nhat Uluslararası) 2.0 km

Güney Doğu Silahlı Kuvvetler Müzesi 0.9 km

HIECC Ho Chi Minh International Exhibition Conference Center 0.5 km

Çevredekiler

  • Saygon Hayvanat Bahçesi ve Botanik Bahçesi 5.1 km

  • Monkey Island Eco Forest Park 49.7 km

  • Pico Plaza Alışveriş Merkezi 0.9 km

Ulaşım

  • Ho Chi Minh City (SGN-Tan Son Nhat Uluslararası) 2.0 km

  • Vung Tau (VTG) 66.7 km

  • Ga Tau Go Vap Station 3.5 km

Tarihi Yerler

  • Güney Doğu Silahlı Kuvvetler Müzesi 0.9 km

  • Vietnamlı Hava Kuvvetleri Müzesi 1.0 km

  • Giac Lam Pagodası 2.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Doktor

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Konferans Salonu

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Tân Bình Sergi ve Kongre Merkezi - 0,6 km / 0,4 mi
HIECC Ho Chi Minh Uluslararası Sergi ve Konferans Merkezi - 0,7 km / 0,4 mi
Hoang Van Thu Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
Pico Plaza Alışveriş Merkezi - 1,1 km / 0,7 mi
Vietnamlı Hava Kuvvetleri Müzesi - 1,2 km / 0,8 mi
Tam Anh Genel Hastanesi - 1,4 km / 0,9 mi
Pho Quang Pagoda Tapınağı - 1,8 km / 1,1 mi
Parkson CT Plaza - 2,3 km / 1,4 mi
Güney Saigon - 2,5 km / 1,5 mi
Giac Lam Pagodası - 2,9 km / 1,8 mi
Ho Chi Minh Şehri Pedagoji Üniversitesi - Kampüs 2 - 3,3 km / 2 mi
Gia Dinh Parkı - 3,3 km / 2 mi
Geleneksel Vietnam Tıbbı Müzesi - 3,4 km / 2,1 mi
Ho Şi Min Şehri Ulusal Üniversitesi - 3,5 km / 2,2 mi
Saygon Yüce Mesih Kilisesi - 3,6 km / 2,2 mi

Tercih edilen havaalanı First Hotel Tan Binh - Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanı (SGN) - 3,4 km / 2,1 mi mesafede

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, ofis ve hızlı giriş mevcuttur. Otelde konferans alanı ve toplantı odaları vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Atari Salonu

Fitness

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve pencere korkulukları yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Erken giriş ücreti alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır).
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır).
  • İlave yatak ücreti: gecelik 36.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 10 yaş ve altındaki çocuklar için konaklama ücreti alınmaz. Ancak çocuklar ücretsiz kahvaltıdan yararlanamayabilir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

First Hotel 18 HOANG VIET STREET, TAN SON NHAT WARD, adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde First Hotel fiyatları gecelik en ucuz 2.428,88 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) First Hotel fiyatları gecelik en ucuz 2.219,92 TL’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) First Hotel fiyatları gecelik en ucuz 2.132,62 TL’dir

First Hotel, Ho Chi Minh City (SGN-Tan Son Nhat Uluslararası) 'na 2.0 km uzaklıktadır.

First Hotel,
- Kuru Temizleme
- Toplantı Salonu
- Doktor
- Bahçe
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Barbekü
- Asansör
- Konferans Salonu
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

First Hotel, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Terlik
- Ütü Ekipmanı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, First Hotel otoparka sahip değildir.

Hayır, First Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

First Hotel check in saati 14, First Hotel check out saati öğlen.

First Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Güney Doğu Silahlı Kuvvetler Müzesi
- Vietnamlı Hava Kuvvetleri Müzesi
- Giac Lam Pagodası
- Geleneksel Vietnam Tıbbı Müzesi
- Southern Vietnam Kadın Müzesi
- Duc Minh Özel Müzesi
- Savaş Kalıntıları Müzesi
- Military Museum
- Bağımsızlık Sarayı
- Saigon Notre-Dame Bazilikası

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Vinh Nghiem Pagodası
- Quoc Tu Pagodası
- Xa Loi Pagodası
- Jade Emperor Pagodası (Yeşim İmparator Pagodası)
- Turtle Lake
- Giac Vien Pagoda
- Khanh Van Nam Vien Pagoda
- Phung Son Pagoda
- Phuoc An Hoi Quan Pagodası
- Quan Am Pagoda
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.