Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield

Boulder, Broomfield

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 2
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 3

Galeri (24)

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 2
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 3
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 4
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 5
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 6
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 7
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 8
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 9
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 10
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 10
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 2
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 3
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 4
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 5
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 6
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 7
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 8
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 9
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 10
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 10
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 2
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 3
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 4
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 5
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 6
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 7
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 8
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 9
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 10
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield

Boulder, Broomfield

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Flatiron Crossing - 0,8 km / 0,5 mi
Interlocken Business Park - 2,6 km / 1,6 mi
Avista Adventist Hospital - 4,3 km / 2,7 mi
Sport Stable - 4,8 km / 3 mi
UCHealth Broomfield Hospital - 4,9 km / 3,1 mi
Coal Creek Golf Sahası - 5 km / 3,1 mi
Heritage Golf Sahası, Westmoor - 5 km / 3,1 mi
Louisville Dog Park - 5,8 km / 3,6 mi
Broomfield Gazileri Anıt Müzesi - 6 km / 3,7 mi
Standley Lake Regional Park - 6,8 km / 4,2 mi
Louisville Tarihi Müzesi - 6,9 km / 4,3 mi
Broomfield 911 Anıtı - 7,3 km / 4,5 mi
Bay Akuatik Parkı - 7,5 km / 4,7 mi
Standley Lake - 7,5 km / 4,7 mi
Butterfly Pavilion - 8,9 km / 5,5 mi

En yakın havaalanları:
Broomfield, Kolorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 4,3 km / 2,7 mi
Denver Uluslararası Havalimanı (DEN) - 55,6 km / 34,5 mi

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield için önerilen havaalanı Denver Uluslararası Havalimanı (DEN).

/ Misafirler için bilgisayar istasyonu, hızlı çıkış ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Fitness

map-image

Omni Interlocken Resort Golf Kulübü

0.4 km

Broomfield Gazileri Anıt Müzesi

3.8 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Omni Interlocken Resort Golf Kulübü 0.4 km

Broomfield Gazileri Anıt Müzesi 3.8 km

Broomfield, Kolorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) 2.5 km

Çevredekiler

  • Butterfly Pavilion 7.0 km

  • Boulder County Fairgrounds 25.6 km

  • Boulder Falls 19.8 km

Ulaşım

  • Broomfield, Kolorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) 2.5 km

  • Boulder, Kolorado (WBU-Boulder İdari Bölge) 15.0 km

  • Breckenridge, CO (QKB-Breckenridge Bus Station) 92.4 km

Tarihi Yerler

  • Broomfield Gazileri Anıt Müzesi 3.8 km

  • Superior Tarih Müzesi 4.3 km

  • Louisville Tarihi Müzesi 5.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Flatiron Crossing - 0,8 km / 0,5 mi
Interlocken Business Park - 2,6 km / 1,6 mi
Avista Adventist Hospital - 4,3 km / 2,7 mi
Sport Stable - 4,8 km / 3 mi
UCHealth Broomfield Hospital - 4,9 km / 3,1 mi
Coal Creek Golf Sahası - 5 km / 3,1 mi
Heritage Golf Sahası, Westmoor - 5 km / 3,1 mi
Louisville Dog Park - 5,8 km / 3,6 mi
Broomfield Gazileri Anıt Müzesi - 6 km / 3,7 mi
Standley Lake Regional Park - 6,8 km / 4,2 mi
Louisville Tarihi Müzesi - 6,9 km / 4,3 mi
Broomfield 911 Anıtı - 7,3 km / 4,5 mi
Bay Akuatik Parkı - 7,5 km / 4,7 mi
Standley Lake - 7,5 km / 4,7 mi
Butterfly Pavilion - 8,9 km / 5,5 mi

En yakın havaalanları:
Broomfield, Kolorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 4,3 km / 2,7 mi
Denver Uluslararası Havalimanı (DEN) - 55,6 km / 34,5 mi

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield için önerilen havaalanı Denver Uluslararası Havalimanı (DEN).

/ Misafirler için bilgisayar istasyonu, hızlı çıkış ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, günlük 25 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Kat hizmetleri ücreti: günlük 10 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).
  • Bu konaklama yerine ulaşım için otomobil gerekli değildir.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield Kahvaltı Dahil konseptinde hizmet sunmaktadır.

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield 480 Flatirons Blvd adresinde bulunmaktadır.

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield, Broomfield, Kolorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) 'na 2.5 km uzaklıktadır.
Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield, Breckenridge, CO (QKB-Breckenridge Bus Station) 'na 92.4 km uzaklıktadır.

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield, oda içerisinde
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield otoparka sahip değildir.

Hayır, Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield evcil hayvan kabul etmemektedir.

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield check in saati 15, Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield check out saati 11.

Extended Stay America Suites - Denver - Broomfield yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Broomfield Gazileri Anıt Müzesi
- Superior Tarih Müzesi
- Louisville Tarihi Müzesi
- WOW Çocuk Müzesi
- Cussler Müzesi
- Mary Williams Güzel Sanatlar Galerisi
- Sommer Bausch Gözlemevi
- Fiske Gökevi
- CU Art Museum
- CU Doğa Tarihi Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Broomfield 911 Anıtı
- Butterfly Pavilion
- Çan Kulesi
- Taliesin Salon Spa at The Ranch
- Rolando Campos
- Flatirons
- Media Archaeology Lab
- Flagstaff Dağı
- Thornton Gaziler Anıtı
- Foothills Community Garden
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.