Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Element by Marriott Moab

Moab

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Element by Marriott Moab — 2
Element by Marriott Moab — 3

Galeri (59)

Element by Marriott Moab
Element by Marriott Moab — 2
Element by Marriott Moab — 3
Element by Marriott Moab — 4
Element by Marriott Moab — 5
Element by Marriott Moab — 6
Element by Marriott Moab — 7
Element by Marriott Moab — 8
Element by Marriott Moab — 9
Element by Marriott Moab — 10
Element by Marriott Moab — 10
Element by Marriott Moab
Element by Marriott Moab — 2
Element by Marriott Moab — 3
Element by Marriott Moab — 4
Element by Marriott Moab — 5
Element by Marriott Moab — 6
Element by Marriott Moab — 7
Element by Marriott Moab — 8
Element by Marriott Moab — 9
Element by Marriott Moab — 10
Element by Marriott Moab — 10
Element by Marriott Moab
Element by Marriott Moab — 2
Element by Marriott Moab — 3
Element by Marriott Moab — 4
Element by Marriott Moab — 5
Element by Marriott Moab — 6
Element by Marriott Moab — 7
Element by Marriott Moab — 8
Element by Marriott Moab — 9
Element by Marriott Moab — 10
Element by Marriott Moab — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Element by Marriott Moab

Moab

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Lions Parkı - 1,4 km / 0,8 mi
Colorado River - 1,9 km / 1,2 mi
Grand County Yerel Yönetim Merkezi - 2,6 km / 1,6 mi
Moab Bölge Hastanesi - 2,7 km / 1,7 mi
Moab Eğlence ve Su Sporları Merkezi - 2,7 km / 1,7 mi
Swanny Şehir Parkı - 2,8 km / 1,7 mi
Colorado Riverway Recreation Area - 3,1 km / 1,9 mi
Moab Danışma Merkezi - 3,4 km / 2,1 mi
Overlook Gallery - 3,5 km / 2,2 mi
Utah Öncülerinin Kız Çocukları Müzesi - 3,5 km / 2,2 mi
Moab Müzesi - 3,5 km / 2,2 mi
Amasa Back Trail - 3,6 km / 2,2 mi
Valley Shopping Center - 3,9 km / 2,4 mi
Arches Ulusal Parkı - 4,6 km / 2,9 mi
Millers Shopping Center - 4,6 km / 2,9 mi

En yakın havaalanları:
Moab, Utah (CNY-Canyonlands Field) - 26,4 km / 16,4 mi
Grand Junction, CO (GJT-Grand Junction Bölge) - 179,5 km / 111,5 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, çamaşırhane ve asansör mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Açık Yüzme Havuzu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Barbekü

Kuru Temizleme

Asansör

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bisiklet

Bisiklet Kiralama

Fitness

map-image

Overlook Gallery

3.0 km

Moab, Utah (CNY-Canyonlands Field)

23.9 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Overlook Gallery 3.0 km

Moab, Utah (CNY-Canyonlands Field) 23.9 km

Lions Parkı 1.0 km

Tarihi Yerler

  • Overlook Gallery 3.0 km

  • Moab Müzesi 3.1 km

  • Utah Öncülerinin Kız Çocukları Müzesi 3.1 km

Ulaşım

  • Moab, Utah (CNY-Canyonlands Field) 23.9 km

  • Monticello, Utah (MXC-San Juan County) 75.7 km

Çevredekiler

  • Hole N The Rock 24.9 km

  • Park Avenue Trailhead 4.2 km

  • Valley Shopping Center 3.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Açık Yüzme Havuzu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Barbekü

Kuru Temizleme

Asansör

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Lions Parkı - 1,4 km / 0,8 mi
Colorado River - 1,9 km / 1,2 mi
Grand County Yerel Yönetim Merkezi - 2,6 km / 1,6 mi
Moab Bölge Hastanesi - 2,7 km / 1,7 mi
Moab Eğlence ve Su Sporları Merkezi - 2,7 km / 1,7 mi
Swanny Şehir Parkı - 2,8 km / 1,7 mi
Colorado Riverway Recreation Area - 3,1 km / 1,9 mi
Moab Danışma Merkezi - 3,4 km / 2,1 mi
Overlook Gallery - 3,5 km / 2,2 mi
Utah Öncülerinin Kız Çocukları Müzesi - 3,5 km / 2,2 mi
Moab Müzesi - 3,5 km / 2,2 mi
Amasa Back Trail - 3,6 km / 2,2 mi
Valley Shopping Center - 3,9 km / 2,4 mi
Arches Ulusal Parkı - 4,6 km / 2,9 mi
Millers Shopping Center - 4,6 km / 2,9 mi

En yakın havaalanları:
Moab, Utah (CNY-Canyonlands Field) - 26,4 km / 16,4 mi
Grand Junction, CO (GJT-Grand Junction Bölge) - 179,5 km / 111,5 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, çamaşırhane ve asansör mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 2 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Bisiklet

Bisiklet Kiralama

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir / Şu alanlar Cumartesi ve Pazar kapalıdır:
  • Bar/oturma salonu


Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Misafirlerin, giriş işleminden önce konaklama yerinin Marriott Bonvoy adlı mobil uygulamasını indirmeleri önerilirKonaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, konaklama başına 50 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).
  • Misafirler odalarına mobil cihaz ile erişebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Element by Marriott Moab 1431 North Highway 191 adresinde bulunmaktadır.

Element by Marriott Moab, Moab, Utah (CNY-Canyonlands Field) 'na 23.9 km uzaklıktadır.

Element by Marriott Moab,
- Açık Yüzme Havuzu
- Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
- Barbekü
- Kuru Temizleme
- Asansör
- Toplantı Salonu
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Element by Marriott Moab, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Element by Marriott Moab tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Element by Marriott Moab otoparka sahip değildir.

Hayır, Element by Marriott Moab evcil hayvan kabul etmemektedir.

Element by Marriott Moab check in saati 15, Element by Marriott Moab check out saati 11.

Element by Marriott Moab yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Overlook Gallery
- Moab Müzesi
- Utah Öncülerinin Kız Çocukları Müzesi
- Moab Film Museum
- Red Cliffs Adventure Lodge
- Moab Giants
- Moab Film Müzesi ve Western Kültür Mirası Alanı
- Mill Kanyonu Dinozor İzleri

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Corona Arch
- Monument Basin
- Turret Kemer Şekilli Kayası
- Long Canyon
- Balanced Rock
- Gemini Köprüleri
- Hole 'N the Rock
- Fiery Furnace Seyir Noktası
- Sand Dune Arch
- Monitor and Merrimac Trail
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.