Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Econo Lodge Cloverdale

Terre Haute, Cloverdale

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Econo Lodge Cloverdale — 2
Econo Lodge Cloverdale — 3

Galeri (37)

Econo Lodge Cloverdale
Econo Lodge Cloverdale — 2
Econo Lodge Cloverdale — 3
Econo Lodge Cloverdale — 4
Econo Lodge Cloverdale — 5
Econo Lodge Cloverdale — 6
Econo Lodge Cloverdale — 7
Econo Lodge Cloverdale — 8
Econo Lodge Cloverdale — 9
Econo Lodge Cloverdale — 10
Econo Lodge Cloverdale — 10
Econo Lodge Cloverdale
Econo Lodge Cloverdale — 2
Econo Lodge Cloverdale — 3
Econo Lodge Cloverdale — 4
Econo Lodge Cloverdale — 5
Econo Lodge Cloverdale — 6
Econo Lodge Cloverdale — 7
Econo Lodge Cloverdale — 8
Econo Lodge Cloverdale — 9
Econo Lodge Cloverdale — 10
Econo Lodge Cloverdale — 10
Econo Lodge Cloverdale
Econo Lodge Cloverdale — 2
Econo Lodge Cloverdale — 3
Econo Lodge Cloverdale — 4
Econo Lodge Cloverdale — 5
Econo Lodge Cloverdale — 6
Econo Lodge Cloverdale — 7
Econo Lodge Cloverdale — 8
Econo Lodge Cloverdale — 9
Econo Lodge Cloverdale — 10
Econo Lodge Cloverdale — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Econo Lodge Cloverdale

Terre Haute, Cloverdale

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Stardust Park - 1,7 km / 1 mi
C Bar C Fuar Merkezi - 1,9 km / 1,2 mi
Cloverdale Town Hall - 2,4 km / 1,5 mi
Cloverdale Community Park - 3 km / 1,9 mi
Cloverdale Conservation Club - 4,5 km / 2,8 mi
Clover Meadows Golf Course - 5,7 km / 3,5 mi
Deer Creek Fish and Wildlife Area - 9,1 km / 5,7 mi
Lieber State Park - 9,9 km / 6,2 mi
Lincoln Park Speedway - 10,9 km / 6,8 mi
Putnam County Hospital - 11,8 km / 7,3 mi
Cataract Falls - 12,7 km / 7,9 mi
Baugh Memorial Park - 12,8 km / 7,9 mi
Micaela Cancilla Park - 13,2 km / 8,2 mi
Maple Berry Park - 13,4 km / 8,3 mi
Robe Ann Park - 13,5 km / 8,4 mi

En yakın havaalanı Indianapolis Uluslararası Havalimanı (IND) - 49,7 km / 30,9 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, 24 saat açık resepsiyon ve çamaşırhane mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

map-image

Bloomington, Indiana (BMG-Monroe County)

45.2 km

C Bar C Fuar Merkezi

1.5 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Bloomington, Indiana (BMG-Monroe County) 45.2 km

C Bar C Fuar Merkezi 1.5 km

Billie Creek Village 43.3 km

Çevredekiler

  • Exotic Feline Rescue Center 27.3 km

  • Putnam County Fairgrounds 15.9 km

  • Cataract Falls 9.9 km

Tarihi Yerler

  • Billie Creek Village 43.3 km

  • 1883 Tren Deposu 44.5 km

  • Wonderlab Bilim Müzesi 46.3 km

Ulaşım

  • Bloomington, Indiana (BMG-Monroe County) 45.2 km

  • Indianapolis, Indiana (IND-Indianapolis Uluslararası) 47.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Stardust Park - 1,7 km / 1 mi
C Bar C Fuar Merkezi - 1,9 km / 1,2 mi
Cloverdale Town Hall - 2,4 km / 1,5 mi
Cloverdale Community Park - 3 km / 1,9 mi
Cloverdale Conservation Club - 4,5 km / 2,8 mi
Clover Meadows Golf Course - 5,7 km / 3,5 mi
Deer Creek Fish and Wildlife Area - 9,1 km / 5,7 mi
Lieber State Park - 9,9 km / 6,2 mi
Lincoln Park Speedway - 10,9 km / 6,8 mi
Putnam County Hospital - 11,8 km / 7,3 mi
Cataract Falls - 12,7 km / 7,9 mi
Baugh Memorial Park - 12,8 km / 7,9 mi
Micaela Cancilla Park - 13,2 km / 8,2 mi
Maple Berry Park - 13,4 km / 8,3 mi
Robe Ann Park - 13,5 km / 8,4 mi

En yakın havaalanı Indianapolis Uluslararası Havalimanı (IND) - 49,7 km / 30,9 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, 24 saat açık resepsiyon ve çamaşırhane mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Choice) / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 25 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 11 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında duman dedektörü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Choice) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına konaklama yeri başına 150 USD

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 20 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Beşik (bebek yatağı) ücreti: gecelik 15.0 USD.
  • İlave yatak ücreti: gecelik 15.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 12 yaş ve altındaki en fazla 2 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Econo Lodge Cloverdale Kontinental Kahvaltı, Oda Kahvaltı konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Econo Lodge Cloverdale 1010 N. Main St. adresinde bulunmaktadır.

Econo Lodge Cloverdale, Bloomington, Indiana (BMG-Monroe County) 'na 45.2 km uzaklıktadır.

Econo Lodge Cloverdale,
- Otopark
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kuru Temizleme
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Econo Lodge Cloverdale, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Econo Lodge Cloverdale tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Econo Lodge Cloverdale evcil hayvan kabul etmemektedir.

Econo Lodge Cloverdale check in saati 14, Econo Lodge Cloverdale check out saati 11.

Econo Lodge Cloverdale yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Billie Creek Village
- 1883 Tren Deposu
- Wonderlab Bilim Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Exotic Feline Rescue Center
- Bridgeton Covered Bridge
- Smith Memorial Labyrinth
- Lake Waveland
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.