Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

DoubleTree by Hilton Trujillo

Trujillo, Víctor Larco Herrera

maximum karta özel fırsatları kaçırma

DoubleTree by Hilton Trujillo — 2
DoubleTree by Hilton Trujillo — 3

Galeri (77)

DoubleTree by Hilton Trujillo
DoubleTree by Hilton Trujillo — 2
DoubleTree by Hilton Trujillo — 3
DoubleTree by Hilton Trujillo — 4
DoubleTree by Hilton Trujillo — 5
DoubleTree by Hilton Trujillo — 6
DoubleTree by Hilton Trujillo — 7
DoubleTree by Hilton Trujillo — 8
DoubleTree by Hilton Trujillo — 9
DoubleTree by Hilton Trujillo — 10
DoubleTree by Hilton Trujillo — 10
DoubleTree by Hilton Trujillo
DoubleTree by Hilton Trujillo — 2
DoubleTree by Hilton Trujillo — 3
DoubleTree by Hilton Trujillo — 4
DoubleTree by Hilton Trujillo — 5
DoubleTree by Hilton Trujillo — 6
DoubleTree by Hilton Trujillo — 7
DoubleTree by Hilton Trujillo — 8
DoubleTree by Hilton Trujillo — 9
DoubleTree by Hilton Trujillo — 10
DoubleTree by Hilton Trujillo — 10
DoubleTree by Hilton Trujillo
DoubleTree by Hilton Trujillo — 2
DoubleTree by Hilton Trujillo — 3
DoubleTree by Hilton Trujillo — 4
DoubleTree by Hilton Trujillo — 5
DoubleTree by Hilton Trujillo — 6
DoubleTree by Hilton Trujillo — 7
DoubleTree by Hilton Trujillo — 8
DoubleTree by Hilton Trujillo — 9
DoubleTree by Hilton Trujillo — 10
DoubleTree by Hilton Trujillo — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


DoubleTree by Hilton Trujillo

Trujillo, Víctor Larco Herrera

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Antenor Orrego Özel Üniversitesi - 1,2 km / 0,7 mi
Real Plaza Trujillo - 1,2 km / 0,8 mi
Trujillo Ulusal Üniversitesi - 2,9 km / 1,8 mi
Huacas de Moche Müzesi - 3 km / 1,9 mi
Santo Domingo Kilisesi - 3,2 km / 2 mi
Casa de Mayorazgo de Facala - 3,2 km / 2 mi
Arkeoloji Müzesi - 3,3 km / 2 mi
Urquiaga Evi - 3,4 km / 2,1 mi
Belen Kilisesi - 3,5 km / 2,1 mi
Company Kilisesi - 3,5 km / 2,2 mi
El Carmen Kilisesi ve Manastırı - 3,5 km / 2,2 mi
Trujillo, Armas Meydanı - 3,5 km / 2,2 mi
Zooloji Müzesi - 3,6 km / 2,2 mi
Mayorazgo de Facalá Evi - 3,6 km / 2,2 mi
Iturregui Sarayı - 3,6 km / 2,2 mi

En yakın havaalanı Trujillo (TRU-Capitan FAP Carlos Martinez de Pinillos Uluslararası) - 12,7 km / 7,9 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 9 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Fitness

Plaj Şemsiyesi

map-image

Real Plaza Trujillo

0.7 km

Ciudad de Catamayo Havalimanı (LOH)

462.0 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Real Plaza Trujillo 0.7 km

Ciudad de Catamayo Havalimanı (LOH) 462.0 km

Huacas del Sol y de la Luna 0.5 km

Tarihi Yerler

  • Huacas del Sol y de la Luna 0.5 km

  • Huaca Prieta 0.5 km

  • Huaca Cao Viejo 0.5 km

Ulaşım

  • Ciudad de Catamayo Havalimanı (LOH) 462.0 km

Çevredekiler

  • Real Plaza Trujillo 0.7 km

  • Belen Kilisesi 2.6 km

  • Orbegoso Meydanı 2.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Antenor Orrego Özel Üniversitesi - 1,2 km / 0,7 mi
Real Plaza Trujillo - 1,2 km / 0,8 mi
Trujillo Ulusal Üniversitesi - 2,9 km / 1,8 mi
Huacas de Moche Müzesi - 3 km / 1,9 mi
Santo Domingo Kilisesi - 3,2 km / 2 mi
Casa de Mayorazgo de Facala - 3,2 km / 2 mi
Arkeoloji Müzesi - 3,3 km / 2 mi
Urquiaga Evi - 3,4 km / 2,1 mi
Belen Kilisesi - 3,5 km / 2,1 mi
Company Kilisesi - 3,5 km / 2,2 mi
El Carmen Kilisesi ve Manastırı - 3,5 km / 2,2 mi
Trujillo, Armas Meydanı - 3,5 km / 2,2 mi
Zooloji Müzesi - 3,6 km / 2,2 mi
Mayorazgo de Facalá Evi - 3,6 km / 2,2 mi
Iturregui Sarayı - 3,6 km / 2,2 mi

En yakın havaalanı Trujillo (TRU-Capitan FAP Carlos Martinez de Pinillos Uluslararası) - 12,7 km / 7,9 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 9 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Fitness

Plaj Şemsiyesi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır CleanStay (Hilton) / Beşik (çocuk yatağı) yok / Negatif COVID-19 testi sonuç belgesi, giriş yapılmadan belirli bir süre önce düzenlenmiş olmalıdır: 48 saat / Tekerlekli/ilave yatak yok / Negatif COVID-19 test sonucu şartı için minimum yaş: 12 / Konaklama yerinde COVID-19 testi yapılmamaktadır / Misafirler sağlık raporu sunmalıdır / Misafirler negatif COVID-19 test sonucu sunmalıdır / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin otelde otopark rezervasyonu için bu konaklama yeriyle önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, CleanStay (Hilton) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Misafirler giriş sırasında negatif bir COVID-19 testi sonucu sunmalıdır. Negatif COVID-19 testi sonucu gereksinimi 12 yaşından büyük tüm misafirler için geçerlidir ve testin giriş işlemlerinden en fazla 48 saat önce yapılmış olması gerekmektedir. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Konaklama yerinde Peru katma değer vergisi (%18) ödemeniz gerekebilir. Peru'da yerleşik olmayan ve geçerli bir pasaport ile turist vizesi ibraz eden misafirler katma değer vergisinden muaf tutulabilir. Bu muafiyet yalnızca Peru'daki konaklaması 60 günü geçmeyen misafirler için geçerlidir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • 18 yaşından küçük çocukların genelde yanlarında ebeveynleri, yasal vasileri veya tam yetkili sorumlu kişiler olmadan Peru'daki konaklama yerlerinde konaklamalarına izin verilmez. Eşlik eden yetişkinlerden kendilerinin ve çocuğun kimliğine ek olarak destekleyici, noter tarafından uygun şekilde tasdik edilmiş belgeler istenebilir. Çocuklarla seyahat etmeyi planlayan ziyaretçiler, seyahate çıkmadan önce daha fazla bilgi için bir Peru konsolosluğuna başvurmalıdır.
  • Peru yasaları uyarınca 2.000 Peru nuevo solü veya 500 ABD doları üzerindeki ödemeler için nakit kabul edilmemektedir. Bu tutarlardan yüksek ödemeler kredi kartı veya konaklama yeri ve yerel yasalarca onaylanan diğer yöntemlerle yapılmalıdır. Ödemeler, para birimleri arasında bölünemez.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.
  • Misafirler giriş sırasında negatif bir COVID-19 testi sonucu sunmalıdır.
  • Negatif COVID-19 testi sonucu gereksinimi 12 yaşından büyük tüm misafirler için geçerlidir ve testin giriş işlemlerinden en fazla 48 saat önce yapılmış olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

DoubleTree by Hilton Trujillo Av. El Golf 591 adresinde bulunmaktadır.

DoubleTree by Hilton Trujillo, Ciudad de Catamayo Havalimanı (LOH) 'na 462.0 km uzaklıktadır.

DoubleTree by Hilton Trujillo,
- Kuru Temizleme
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

DoubleTree by Hilton Trujillo, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Terlik
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, DoubleTree by Hilton Trujillo otoparka sahip değildir.

Hayır, DoubleTree by Hilton Trujillo evcil hayvan kabul etmemektedir.

DoubleTree by Hilton Trujillo check in saati 14, DoubleTree by Hilton Trujillo check out saati öğlen.

DoubleTree by Hilton Trujillo yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Huacas del Sol y de la Luna
- Huaca Prieta
- Huaca Cao Viejo
- Museo Huacas de Moche
- Archeology Museum
- Caballos Peruanos de Paso y Marinera
- Urquiaga Evi
- Orbegoso Evi
- Museo de Zoología
- Mayorazgo de Facalá House

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Casa de Mayorazgo de Facala
- Trujillo Katedrali
- Iturregui Palace
- Casa de la Emancipación
- Cerro Majada
- La Cumbre
- Islas Guañape
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.