Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview

Downtown St. John's, St. John's

maximum karta özel fırsatları kaçırma

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 2
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 3

Galeri (61)

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 2
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 3
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 4
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 5
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 6
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 7
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 8
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 9
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 10
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 10
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 2
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 3
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 4
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 5
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 6
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 7
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 8
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 9
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 10
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 10
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 2
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 3
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 4
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 5
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 6
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 7
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 8
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 9
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 10
DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview

Downtown St. John's, St. John's

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

St. John's Limanı - 0,2 km / 0,1 mi
Ulusal Savaş Anıtı - 0,4 km / 0,2 mi
Harbourside Park - 0,4 km / 0,2 mi
Commissariat House - 0,5 km / 0,3 mi
St. John's Hükümet Konağı - 0,6 km / 0,4 mi
Alexis Templeton Studio - 0,6 km / 0,4 mi
Colonial Building Tarihi Binası - 0,7 km / 0,4 mi
Longshoremen's Protective Union Hall büyük ahşap binası - 0,7 km / 0,5 mi
Bannerman Park - 0,7 km / 0,5 mi
St John's Courthouse - 0,8 km / 0,5 mi
Spirit of Newfoundland - 0,8 km / 0,5 mi
Leyton Gallery of Fine Art - 0,8 km / 0,5 mi
Masonic Temple - 0,8 km / 0,5 mi
Johnson Geo Centre - 0,9 km / 0,5 mi
Atlantic Place - 0,9 km / 0,6 mi

En yakın havaalanı St. John's, Newfoundland and Labrador (YYT-St. John's Uluslararası) - 7,7 km / 4,8 mi

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve hızlı çıkış mevcuttur. St. John's bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 560 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır. / Bu konaklama yerine resmi yıldız derecelendirmesi Canada Select tarafından verilmiştir.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark

Asansör

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Konferans Salonu

Golf Dersi

Fitness

Kano

map-image

Gander, Newfoundland and Labrador (YQX-Gander Uluslararası)

206.7 km

Commissariat House

0.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Gander, Newfoundland and Labrador (YQX-Gander Uluslararası) 206.7 km

Commissariat House 0.4 km

Harbourside Park 0.4 km

Çevredekiler

  • Upper Gölü 33.9 km

  • Atlantic Place 0.9 km

  • Christ Church 0.5 km

Ulaşım

  • Gander, Newfoundland and Labrador (YQX-Gander Uluslararası) 206.7 km

  • St. Pierre (FSP) 277.8 km

Tarihi Yerler

  • Commissariat House 0.4 km

  • St. John's Hükümet Konağı 0.4 km

  • Colonial Building Tarihi Binası 0.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark

Asansör

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Konferans Salonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

St. John's Limanı - 0,2 km / 0,1 mi
Ulusal Savaş Anıtı - 0,4 km / 0,2 mi
Harbourside Park - 0,4 km / 0,2 mi
Commissariat House - 0,5 km / 0,3 mi
St. John's Hükümet Konağı - 0,6 km / 0,4 mi
Alexis Templeton Studio - 0,6 km / 0,4 mi
Colonial Building Tarihi Binası - 0,7 km / 0,4 mi
Longshoremen's Protective Union Hall büyük ahşap binası - 0,7 km / 0,5 mi
Bannerman Park - 0,7 km / 0,5 mi
St John's Courthouse - 0,8 km / 0,5 mi
Spirit of Newfoundland - 0,8 km / 0,5 mi
Leyton Gallery of Fine Art - 0,8 km / 0,5 mi
Masonic Temple - 0,8 km / 0,5 mi
Johnson Geo Centre - 0,9 km / 0,5 mi
Atlantic Place - 0,9 km / 0,6 mi

En yakın havaalanı St. John's, Newfoundland and Labrador (YYT-St. John's Uluslararası) - 7,7 km / 4,8 mi

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve hızlı çıkış mevcuttur. St. John's bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 560 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır. / Bu konaklama yerine resmi yıldız derecelendirmesi Canada Select tarafından verilmiştir.

Golf Dersi

Fitness

Kano

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Tekerlekli/ilave yatak yok / Okyanus kıyısında / Otoparkta yükseklik kısıtlaması vardır / Temazsız giriş imkânı bulunur / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 30 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 14 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve pencere korkulukları yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına konaklama yeri başına 250.00 CAD

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Alakart kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 14.00-26.00 CAD, çocuklar için 14.00-26.00 CAD ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Valesiz kapalı otopark ücreti: gecelik 15.00 CAD.
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, konaklama başına 50.00 CAD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Tesis tarafından sunulan akşam yemeği: 28 CAD

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 18 yaş ve altındaki en fazla 3 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Otoparkta taşıtlar için maksimum yükselik kısıtlaması vardır.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview 2 Hill O'Chips adresinde bulunmaktadır.

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview, Gander, Newfoundland and Labrador (YQX-Gander Uluslararası) 'na 206.7 km uzaklıktadır.

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview,
- Kuru Temizleme
- Otopark
- Asansör
- Toplantı Salonu
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Konferans Salonu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview, oda içerisinde
- Duş
- Mini Buzdolabı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview evcil hayvan kabul etmemektedir.

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview check in saati 15, DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview check out saati 11.

DoubleTree by Hilton St. John's Harbourview yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Commissariat House
- St. John's Hükümet Konağı
- Colonial Building Tarihi Binası
- Johnson Geo Centre
- St John's Courthouse
- Leyton Gallery of Fine Art
- The Rooms
- Cabot Kulesi
- Signal Hill Ulusal Tarihi Alanı
- Fort Amherst

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Ulusal Savaş Anıtı
- Vaftiz Eden Aziz John (Yahya Peygamber) Katedral Bazilikası
- Vaftiz Eden Aziz John Anglikan Katedrali
- Quidi Vidi Gölü
- Fort Amherst Deniz Feneri
- CA Pippy Park
- Windsor Gölü
- Cape Spear Deniz Feneri
- Middle Cove
- Conception Bay
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.