Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Dinh Gia Home

Ninh Binh (vilayet), Gia Vien

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Dinh Gia Home — 2
Dinh Gia Home — 3

Galeri (125)

Dinh Gia Home
Dinh Gia Home — 2
Dinh Gia Home — 3
Dinh Gia Home — 4
Dinh Gia Home — 5
Dinh Gia Home — 6
Dinh Gia Home — 7
Dinh Gia Home — 8
Dinh Gia Home — 9
Dinh Gia Home — 10
Dinh Gia Home — 10
Dinh Gia Home
Dinh Gia Home — 2
Dinh Gia Home — 3
Dinh Gia Home — 4
Dinh Gia Home — 5
Dinh Gia Home — 6
Dinh Gia Home — 7
Dinh Gia Home — 8
Dinh Gia Home — 9
Dinh Gia Home — 10
Dinh Gia Home — 10
Dinh Gia Home
Dinh Gia Home — 2
Dinh Gia Home — 3
Dinh Gia Home — 4
Dinh Gia Home — 5
Dinh Gia Home — 6
Dinh Gia Home — 7
Dinh Gia Home — 8
Dinh Gia Home — 9
Dinh Gia Home — 10
Dinh Gia Home — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Dinh Gia Home

Ninh Binh (vilayet), Gia Vien

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Bai Dinh Tapınak Kompleksi - 0,1 km / 0,1 mi
Trang An Manzaralı Doğa Bölgesi Kompleksi - 0,1 km / 0,1 mi
Bai Dinh Pagodası - 1,1 km / 0,7 mi
Tuyệt Tình Cốc - 9,2 km / 5,7 mi
Hoa Lu Antik Başkent - 12,4 km / 7,7 mi
Bich Dong Pagodası - 13,9 km / 8,6 mi
Tràng An Golf Sahası - 16,6 km / 10,3 mi
Van Long Sulak Alan Doğa Koruma Alanı - 17,5 km / 10,9 mi
Dinh Tien Hoang Meydanı - 18,1 km / 11,2 mi
Ninh Binh Yürüyüş Yolu - 18,2 km / 11,3 mi
Ekolojik Turist Alanı Trang Kapısı - 18,4 km / 11,4 mi
Hoa Lư Eski Şehir - 21,1 km / 13,1 mi
Múa Mağarası - 21,9 km / 13,6 mi
Thai Vi Tapınağı - 23,3 km / 14,4 mi
Bich Dong Tapınağı - 24,8 km / 15,4 mi

En yakın havaalanı Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası) - 142,6 km / 88,6 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Açık Yüzme Havuzu

Yoga Kursu

Bisiklet Kiralama

map-image

Thanh Hoa (THD-Tho Xuan)

59.8 km

Bich Dong Tapınağı

8.6 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Thanh Hoa (THD-Tho Xuan) 59.8 km

Bich Dong Tapınağı 8.6 km

Bai Dinh Pagoda Tapınağı 0.8 km

Çevredekiler

  • Thac May Şelalesi 43.8 km

  • Nam Dịnh Flag Tower 35.5 km

  • Ekolojik Turist Alanı Trang Kapısı 9.9 km

Ulaşım

  • Thanh Hoa (THD-Tho Xuan) 59.8 km

  • Haiphong (HPH-Cat Bi) 107.8 km

Tarihi Yerler

  • Bich Dong Tapınağı 8.6 km

  • Thai Vi Tapınağı 9.0 km

  • Phu Day 23.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Açık Yüzme Havuzu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Bai Dinh Tapınak Kompleksi - 0,1 km / 0,1 mi
Trang An Manzaralı Doğa Bölgesi Kompleksi - 0,1 km / 0,1 mi
Bai Dinh Pagodası - 1,1 km / 0,7 mi
Tuyệt Tình Cốc - 9,2 km / 5,7 mi
Hoa Lu Antik Başkent - 12,4 km / 7,7 mi
Bich Dong Pagodası - 13,9 km / 8,6 mi
Tràng An Golf Sahası - 16,6 km / 10,3 mi
Van Long Sulak Alan Doğa Koruma Alanı - 17,5 km / 10,9 mi
Dinh Tien Hoang Meydanı - 18,1 km / 11,2 mi
Ninh Binh Yürüyüş Yolu - 18,2 km / 11,3 mi
Ekolojik Turist Alanı Trang Kapısı - 18,4 km / 11,4 mi
Hoa Lư Eski Şehir - 21,1 km / 13,1 mi
Múa Mağarası - 21,9 km / 13,6 mi
Thai Vi Tapınağı - 23,3 km / 14,4 mi
Bich Dong Tapınağı - 24,8 km / 15,4 mi

En yakın havaalanı Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası) - 142,6 km / 88,6 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Yoga Kursu

Bisiklet Kiralama

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Nakit Depozito Gerekli / Beşik (çocuk yatağı) yok / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için giriş sırasında resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • İlave yatak ücreti: günlük 250000.0 VND.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Sezonluk havuz Mart ile Aralık arasında açık olacaktır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 6 yaş veya altındaki bir çocuk için konaklama ücreti alınmaz. Ancak çocuklar ücretsiz kahvaltıdan yararlanamayabilir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dinh Gia Home Xom 4, Gia Sinh, Gia Vien adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Dinh Gia Home fiyatları gecelik en ucuz 1.497,61 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Dinh Gia Home fiyatları gecelik en ucuz 1.497,61 TL’dir

Dinh Gia Home, Thanh Hoa (THD-Tho Xuan) 'na 59.8 km uzaklıktadır.

Dinh Gia Home,
- Kuru Temizleme
- Toplantı Salonu
- Bahçe
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Barbekü
- Açık Yüzme Havuzu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Dinh Gia Home, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Terlik
- Balkonda Oturma Grubu
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Dinh Gia Home tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Dinh Gia Home otoparka sahip değildir.

Hayır, Dinh Gia Home evcil hayvan kabul etmemektedir.

Dinh Gia Home check in saati 14, Dinh Gia Home check out saati öğlen.

Dinh Gia Home yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Bich Dong Tapınağı
- Thai Vi Tapınağı
- Phu Day
- Immaculate Heart of Mary Kilisesi
- Ho İç Kalesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Hoa Lu Ancient Capital
- Tuyệt Tình Cốc
- Múa Mağarası
- Dia Tang Phi Lai Tu Pagoda
- Hoa Lac Pagoda
- Phat Diem Katedrali
- Cam Mountain Cave
- Ham Rong Köprüsü
- Cam Luong Balık Deresi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.