Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Delta Hotels by Marriott Dartmouth

Halifax, Dartmouth

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 2
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 3

Galeri (47)

Delta Hotels by Marriott Dartmouth
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 2
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 3
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 4
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 5
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 6
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 7
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 8
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 9
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 10
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 10
Delta Hotels by Marriott Dartmouth
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 2
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 3
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 4
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 5
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 6
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 7
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 8
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 9
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 10
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 10
Delta Hotels by Marriott Dartmouth
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 2
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 3
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 4
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 5
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 6
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 7
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 8
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 9
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 10
Delta Hotels by Marriott Dartmouth — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Delta Hotels by Marriott Dartmouth

Halifax, Dartmouth

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Albro Lake Parkı - 1 km / 0,6 mi
RBC Merkezi - 1 km / 0,6 mi
Dartmouth Crossing - 2 km / 1,3 mi
Mic Mac Mall - 3,3 km / 2 mi
Playdium Dartmouth - 3,5 km / 2,1 mi
Sullivans Pond Parkı - 4 km / 2,5 mi
Dartmouth Sportsplex - 4,1 km / 2,5 mi
Shubie Park - 4,1 km / 2,6 mi
Quaker House - 4,4 km / 2,7 mi
Alderney Landing - 4,6 km / 2,8 mi
Bedford Okyanus Bilimi Enstitüsü - 4,6 km / 2,9 mi
Angus L. Macdonald Köprüsü - 4,7 km / 2,9 mi
Feribot Terminali Parkı - 4,8 km / 3 mi
Lake Banook Yürüyüş Parkı - 4,8 km / 3 mi
Fairview Lawn Mezarlığı - 6,9 km / 4,3 mi

Tercih edilen havaalanı Delta Hotels by Marriott Dartmouth Halifax, Nova Scotia (YHZ-Stanfield Uluslararası) - 26,8 km / 16,6 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Dartmouth bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 9009 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark

Asansör

Balo Salonu

Toplantı Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Konferans Salonu

Bankamatik

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

Aquapark

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

map-image

Halifax, Stanfield (YWF-Downtown Waterfront Helikopter Pisti)

5.8 km

Quaker House

3.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Halifax, Stanfield (YWF-Downtown Waterfront Helikopter Pisti) 5.8 km

Quaker House 3.3 km

Albro Lake Parkı 0.6 km

Çevredekiler

  • Hatfield Çiftliği 15.8 km

  • Exhibition Parkı 11.0 km

  • Scotia Square 5.1 km

Ulaşım

  • Halifax, Stanfield (YWF-Downtown Waterfront Helikopter Pisti) 5.8 km

  • Halifax, Nova Scotia (YHZ-Stanfield Uluslararası) 21.9 km

Tarihi Yerler

  • Quaker House 3.3 km

  • Royal Canadian Legion Askeri Müzesi 3.4 km

  • Angus L. Macdonald Köprüsü 3.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark

Asansör

Balo Salonu

Toplantı Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Konferans Salonu

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Albro Lake Parkı - 1 km / 0,6 mi
RBC Merkezi - 1 km / 0,6 mi
Dartmouth Crossing - 2 km / 1,3 mi
Mic Mac Mall - 3,3 km / 2 mi
Playdium Dartmouth - 3,5 km / 2,1 mi
Sullivans Pond Parkı - 4 km / 2,5 mi
Dartmouth Sportsplex - 4,1 km / 2,5 mi
Shubie Park - 4,1 km / 2,6 mi
Quaker House - 4,4 km / 2,7 mi
Alderney Landing - 4,6 km / 2,8 mi
Bedford Okyanus Bilimi Enstitüsü - 4,6 km / 2,9 mi
Angus L. Macdonald Köprüsü - 4,7 km / 2,9 mi
Feribot Terminali Parkı - 4,8 km / 3 mi
Lake Banook Yürüyüş Parkı - 4,8 km / 3 mi
Fairview Lawn Mezarlığı - 6,9 km / 4,3 mi

Tercih edilen havaalanı Delta Hotels by Marriott Dartmouth Halifax, Nova Scotia (YHZ-Stanfield Uluslararası) - 26,8 km / 16,6 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Dartmouth bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 9009 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır.

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

Aquapark

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 1 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Zengin kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 9.00-20.00 CAD, çocuklar için 5.00-20.00 CAD ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Evcil hayvan depozitosu: haftalık 50 CAD.
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, konaklama başına 40 CAD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • İlave yatak ücreti: gecelik 10 CAD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Havuz 7 ve 22 arasında açıktır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 18 yaş ve altındaki en fazla 3 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Delta Hotels by Marriott Dartmouth 240 Brownlow Avenue adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Delta Hotels by Marriott Dartmouth fiyatları gecelik en ucuz 13.195,89 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Delta Hotels by Marriott Dartmouth fiyatları gecelik en ucuz 13.043,38 TL’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Delta Hotels by Marriott Dartmouth fiyatları gecelik en ucuz 13.195,89 TL’dir

Delta Hotels by Marriott Dartmouth, Halifax, Stanfield (YWF-Downtown Waterfront Helikopter Pisti) 'na 5.8 km uzaklıktadır.

Delta Hotels by Marriott Dartmouth,
- Kuru Temizleme
- Otopark
- Asansör
- Balo Salonu
- Toplantı Salonu
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Konferans Salonu
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Delta Hotels by Marriott Dartmouth, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Terlik
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Delta Hotels by Marriott Dartmouth tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Kapalı Yüzme Havuzu.

Evet, Delta Hotels by Marriott Dartmouth tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Delta Hotels by Marriott Dartmouth evcil hayvan kabul etmemektedir.

Delta Hotels by Marriott Dartmouth check in saati 15, Delta Hotels by Marriott Dartmouth check out saati öğlen.

Delta Hotels by Marriott Dartmouth yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Quaker House
- Royal Canadian Legion Askeri Müzesi
- Angus L. Macdonald Köprüsü
- Dartmouth Kültürel Miras Müzesi
- Africville Müzesi
- Maritime Command Müzesi
- Küçük Alman Kilisesi
- St. George’s Kilisesi
- Cornwallis Caddesi Baptist Kilisesi
- Historic Properties tarihi bölgesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Sullivans Pond Parkı
- Halifax Explosion Memorial
- Halifax Saat Kulesi
- St. Mary's Katedrali
- George's Island Deniz Feneri
- Halifax Patlaması Mont Blanc Tarihi Alanı
- Maugher Beach Deniz Feneri
- Hatfield Çiftliği
- Hope For Wildlife
- William E. deGarthe Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.