Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Dees Hotels, Apartments and Suites

Oshodi-Isolo, Ejigbo

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Dees Hotels, Apartments and Suites — 2
Dees Hotels, Apartments and Suites — 3

Galeri (43)

Dees Hotels, Apartments and Suites
Dees Hotels, Apartments and Suites — 2
Dees Hotels, Apartments and Suites — 3
Dees Hotels, Apartments and Suites — 4
Dees Hotels, Apartments and Suites — 5
Dees Hotels, Apartments and Suites — 6
Dees Hotels, Apartments and Suites — 7
Dees Hotels, Apartments and Suites — 8
Dees Hotels, Apartments and Suites — 9
Dees Hotels, Apartments and Suites — 10
Dees Hotels, Apartments and Suites — 10
Dees Hotels, Apartments and Suites
Dees Hotels, Apartments and Suites — 2
Dees Hotels, Apartments and Suites — 3
Dees Hotels, Apartments and Suites — 4
Dees Hotels, Apartments and Suites — 5
Dees Hotels, Apartments and Suites — 6
Dees Hotels, Apartments and Suites — 7
Dees Hotels, Apartments and Suites — 8
Dees Hotels, Apartments and Suites — 9
Dees Hotels, Apartments and Suites — 10
Dees Hotels, Apartments and Suites — 10
Dees Hotels, Apartments and Suites
Dees Hotels, Apartments and Suites — 2
Dees Hotels, Apartments and Suites — 3
Dees Hotels, Apartments and Suites — 4
Dees Hotels, Apartments and Suites — 5
Dees Hotels, Apartments and Suites — 6
Dees Hotels, Apartments and Suites — 7
Dees Hotels, Apartments and Suites — 8
Dees Hotels, Apartments and Suites — 9
Dees Hotels, Apartments and Suites — 10
Dees Hotels, Apartments and Suites — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Dees Hotels, Apartments and Suites

Oshodi-Isolo, Ejigbo

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Jhalobia Dinlenme Parkı ve Bahçeleri - 2,4 km / 1,5 mi
Tüm Milletler Sinagog Kilisesi - 7,4 km / 4,6 mi
Maryland Alışveriş Merkezi - 7,9 km / 4,9 mi
Federal Aviation Authority of Nigeria - 8,4 km / 5,2 mi
Computer Village bilgisayar pazarı - 10,2 km / 6,3 mi
Teslim Balogun Stadyumu - 10,4 km / 6,5 mi
Fela Kuti Memorial - 11,4 km / 7,1 mi
Kalakuta Museum - 11,4 km / 7,1 mi
Lagos Üniversitesi - 11,8 km / 7,4 mi
Igbobi College - 11,9 km / 7,4 mi
Chinatown - 12 km / 7,4 mi
Allen Avenue - 12,2 km / 7,6 mi
Actis Ikeja Alışveriş Merkezi - 13,2 km / 8,2 mi
Mile12 Food Market - 13,3 km / 8,3 mi
Lagos Devleti Resmi Müsteşarlığı - 13,6 km / 8,4 mi

En yakın havaalanı Lagos (LOS-Murtala Muhammed Uluslararası) - 6,2 km / 3,8 mi

/ Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

map-image

Jhalobia Dinlenme Parkı ve Bahçeleri

1.7 km

Freedom Park Eğlence ve Kültür Merkezi

13.0 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Jhalobia Dinlenme Parkı ve Bahçeleri 1.7 km

Freedom Park Eğlence ve Kültür Merkezi 13.0 km

Lagos (LOS-Murtala Muhammed Uluslararası) 3.0 km

Tarihi Yerler

  • Freedom Park Eğlence ve Kültür Merkezi 13.0 km

  • Nijerya Ulusal Müzesi 13.8 km

  • Olota of Ota Palace 19.0 km

Ulaşım

  • Lagos (LOS-Murtala Muhammed Uluslararası) 3.0 km

  • Ibadan (IBA) 115.8 km

Çevredekiler

  • Eko Gym and Spa 16.2 km

  • Maryland Alışveriş Merkezi 5.5 km

  • Federal Aviation Authority of Nigeria 5.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Jhalobia Dinlenme Parkı ve Bahçeleri - 2,4 km / 1,5 mi
Tüm Milletler Sinagog Kilisesi - 7,4 km / 4,6 mi
Maryland Alışveriş Merkezi - 7,9 km / 4,9 mi
Federal Aviation Authority of Nigeria - 8,4 km / 5,2 mi
Computer Village bilgisayar pazarı - 10,2 km / 6,3 mi
Teslim Balogun Stadyumu - 10,4 km / 6,5 mi
Fela Kuti Memorial - 11,4 km / 7,1 mi
Kalakuta Museum - 11,4 km / 7,1 mi
Lagos Üniversitesi - 11,8 km / 7,4 mi
Igbobi College - 11,9 km / 7,4 mi
Chinatown - 12 km / 7,4 mi
Allen Avenue - 12,2 km / 7,6 mi
Actis Ikeja Alışveriş Merkezi - 13,2 km / 8,2 mi
Mile12 Food Market - 13,3 km / 8,3 mi
Lagos Devleti Resmi Müsteşarlığı - 13,6 km / 8,4 mi

En yakın havaalanı Lagos (LOS-Murtala Muhammed Uluslararası) - 6,2 km / 3,8 mi

/ Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

öğlen

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dees Hotels, Apartments and Suites 11/13 Kolex Avenue, Behide Chivita Off Osolo Way adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Dees Hotels, Apartments and Suites fiyatları gecelik en ucuz 3.550,51 TL’dir

Dees Hotels, Apartments and Suites, Lagos (LOS-Murtala Muhammed Uluslararası) 'na 3.0 km uzaklıktadır.

Dees Hotels, Apartments and Suites,
- Kuru Temizleme
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Açık Yüzme Havuzu
- Tur Danışma gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Dees Hotels, Apartments and Suites, oda içerisinde
- Ayrı Yemek Alanı
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Genel Gazete Servisi
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Dees Hotels, Apartments and Suites tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Dees Hotels, Apartments and Suites otoparka sahip değildir.

Hayır, Dees Hotels, Apartments and Suites evcil hayvan kabul etmemektedir.

Dees Hotels, Apartments and Suites check in saati öğlen, Dees Hotels, Apartments and Suites check out saati öğlen.

Dees Hotels, Apartments and Suites yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Freedom Park Eğlence ve Kültür Merkezi
- Nijerya Ulusal Müzesi
- Olota of Ota Palace
- Black Heritage Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Jhalobia Dinlenme Parkı ve Bahçeleri
- Eko Gym and Spa
- Barazahi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.