Çorum Büyük Otel

Çorum Şehir Merkezi, Çorum
Çorum Büyük Otel
Çorum Şehir Merkezi, Çorum
Fırsatlar ve İndirimler
 • Triple, Fırsatları
  13.02.2020 - 31.12.2020 (%1 indirimli tatil fırsatı)
 • Standart Oda,Sehir Manzaralı Fırsatları
  13.02.2020 - 31.12.2020 (%1 indirimli tatil fırsatı)
TÜM FIRSATLARI GÖSTER DAHA AZ GÖSTER
Tercih Etme Nedeni
 • Bonus’a özel 9 taksit fırsatı! Detayları gör
Tümünü Göster Daha Az Göster

Oda seçenekleri

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
 • 24 Saat Resepsiyon
 • İnternet Bağlantısı – Kablosuz
Ücretli Olanaklar
 • Çamaşırhane
 • Toplantı Salonu
 • Restoran
Genel Tanıtım

Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor.

Genel Uyarılar

Çorum Büyük Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.