Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Casa Quinta da Margem

Barra da Lagoa, Florianópolis

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Casa Quinta da Margem — 2
Casa Quinta da Margem — 3

Galeri (52)

Casa Quinta da Margem
Casa Quinta da Margem — 2
Casa Quinta da Margem — 3
Casa Quinta da Margem — 4
Casa Quinta da Margem — 5
Casa Quinta da Margem — 6
Casa Quinta da Margem — 7
Casa Quinta da Margem — 8
Casa Quinta da Margem — 9
Casa Quinta da Margem — 10
Casa Quinta da Margem — 10
Casa Quinta da Margem
Casa Quinta da Margem — 2
Casa Quinta da Margem — 3
Casa Quinta da Margem — 4
Casa Quinta da Margem — 5
Casa Quinta da Margem — 6
Casa Quinta da Margem — 7
Casa Quinta da Margem — 8
Casa Quinta da Margem — 9
Casa Quinta da Margem — 10
Casa Quinta da Margem — 10
Casa Quinta da Margem
Casa Quinta da Margem — 2
Casa Quinta da Margem — 3
Casa Quinta da Margem — 4
Casa Quinta da Margem — 5
Casa Quinta da Margem — 6
Casa Quinta da Margem — 7
Casa Quinta da Margem — 8
Casa Quinta da Margem — 9
Casa Quinta da Margem — 10
Casa Quinta da Margem — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Casa Quinta da Margem

Barra da Lagoa, Florianópolis

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Mole Plajı - 2 km / 1,2 mi
Mozambik Plajı - 2,4 km / 1,5 mi
Tamar Project çevre koruma organizasyonu - 2,4 km / 1,5 mi
Barra da Lagoa Plajı - 2,9 km / 1,8 mi
Barra da Lagoa Deniz Feneri - 3,4 km / 2,1 mi
Barra da Lagoa Doğal Havuzları - 3,5 km / 2,2 mi
Joaquina Dunes - 3,9 km / 2,4 mi
Gravatá Plajı - 4,1 km / 2,5 mi
Aracas Köşesi - 5,5 km / 3,4 mi
Joaquina Plajı - 6,1 km / 3,8 mi
Meryem Ana Günahsız Doğum Lagün Küçük Kilisesi - 6,8 km / 4,2 mi
Saquinho Plajı - 7,9 km / 4,9 mi
Baixio da Lagoa Plajı - 8 km / 5 mi
Belvedere Gözlem Noktası - 8,3 km / 5,2 mi
Rio Vermelho Eyalet Parkı - 8,5 km / 5,3 mi

En yakın havaalanı Hercílio Luz Uluslararası Havalimanı (FLN), Florianópolis - 22,2 km / 13,8 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Barbekü

Bahçe

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

map-image

Galheta Plajı

1.3 km

UFSC Planetaryumu

8.8 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Galheta Plajı 1.3 km

UFSC Planetaryumu 8.8 km

Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Uluslararası) 81.5 km

Tarihi Yerler

  • UFSC Planetaryumu 8.8 km

  • Görüntü ve Ses Müzesi 9.9 km

  • Museu Sacro - Capela Menino Deus 11.0 km

Çevredekiler

  • Tamar Project çevre koruma organizasyonu 1.9 km

  • Salto Şelalesi 37.4 km

  • San José da Ponta Grossa Hisarı 19.2 km

Ulaşım

  • Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Uluslararası) 81.5 km

  • Jaguaruna (JJG-Humberto Ghizzo Bortoluzzi Regional Havaalanı) 136.1 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Barbekü

Bahçe

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Mole Plajı - 2 km / 1,2 mi
Mozambik Plajı - 2,4 km / 1,5 mi
Tamar Project çevre koruma organizasyonu - 2,4 km / 1,5 mi
Barra da Lagoa Plajı - 2,9 km / 1,8 mi
Barra da Lagoa Deniz Feneri - 3,4 km / 2,1 mi
Barra da Lagoa Doğal Havuzları - 3,5 km / 2,2 mi
Joaquina Dunes - 3,9 km / 2,4 mi
Gravatá Plajı - 4,1 km / 2,5 mi
Aracas Köşesi - 5,5 km / 3,4 mi
Joaquina Plajı - 6,1 km / 3,8 mi
Meryem Ana Günahsız Doğum Lagün Küçük Kilisesi - 6,8 km / 4,2 mi
Saquinho Plajı - 7,9 km / 4,9 mi
Baixio da Lagoa Plajı - 8 km / 5 mi
Belvedere Gözlem Noktası - 8,3 km / 5,2 mi
Rio Vermelho Eyalet Parkı - 8,5 km / 5,3 mi

En yakın havaalanı Hercílio Luz Uluslararası Havalimanı (FLN), Florianópolis - 22,2 km / 13,8 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 7 gün / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Evcil hayvan kabul edilir (ücretsiz) / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 8 - 20 arasında açıktır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 72 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlere, giriş talimatları varışlarından önceki 7 gün içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Bilmeniz Gerekenler
  • 18 yaşın altındaki bir çocuk ile birlikte seyahat eden anne-babalar veya yasal vasi giriş sırasında çocuğun nüfus cüzdanını ve fotoğraflı kimlik (örneğin pasaport) göstermelidir. Brezilya'ya yapılan uluslararası seyahatlerde, anne veya babadan sadece biri çocuk ile seyahat ediyorsa, anne veya baba, çocuğun nüfus cüzdanına ve fotoğraflı kimliğine ilave olarak diğer ebeveyn tarafından imzalanmış noter onaylı izin belgesi göstermelidir. Anne-babanın veya yasal vasinin (hangisi geçerliyse) bu yetkiyi verememesi veya vermek istememesi durumunda, mahkeme emri gereklidir. Brezilya'ya çocuk ile seyahat etmek isteyen ziyaretçiler daha fazla bilgi almak için seyahate çıkmadan önce Brezilya Konsolosluğu ile görüşmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Casa Quinta da Margem Serv. Rafael da Rocha Linhares Jr., 118 Barra da Lagoa adresinde bulunmaktadır.

Casa Quinta da Margem, Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Uluslararası) 'na 81.5 km uzaklıktadır.

Hayır, Casa Quinta da Margem otoparka sahip değildir.

Hayır, Casa Quinta da Margem evcil hayvan kabul etmemektedir.

Casa Quinta da Margem check in saati 14, Casa Quinta da Margem check out saati 11.

Casa Quinta da Margem yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- UFSC Planetaryumu
- Görüntü ve Ses Müzesi
- Museu Sacro - Capela Menino Deus
- Caminho dos Acores sugar cane mill
- Rosario Meryem Ana Kilisesi
- Santa Catarina Tarihi Müzesi
- Cruz e Souza Museum
- Casa da Alfandega
- Museu do Homem do Sambaqui
- Santana Hisarı

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Tamar Project çevre koruma organizasyonu
- Barra da Lagoa Deniz Feneri
- Barra da Lagoa Doğal Havuzları
- Canto dos Aracas
- Belvedere Gözlem Noktası
- Joaquina Dunes
- Morro da Lagoa
- Costa da Lagoa
- Florianópolis Botanical Garden
- Florianópolis Katedrali
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.