Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Canaan Coffee & Hotel

Yaeyama, Taketomi

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Canaan Coffee & Hotel — 2
Canaan Coffee & Hotel — 3

Galeri (67)

Canaan Coffee & Hotel
Canaan Coffee & Hotel — 2
Canaan Coffee & Hotel — 3
Canaan Coffee & Hotel — 4
Canaan Coffee & Hotel — 5
Canaan Coffee & Hotel — 6
Canaan Coffee & Hotel — 7
Canaan Coffee & Hotel — 8
Canaan Coffee & Hotel — 9
Canaan Coffee & Hotel — 10
Canaan Coffee & Hotel — 10
Canaan Coffee & Hotel
Canaan Coffee & Hotel — 2
Canaan Coffee & Hotel — 3
Canaan Coffee & Hotel — 4
Canaan Coffee & Hotel — 5
Canaan Coffee & Hotel — 6
Canaan Coffee & Hotel — 7
Canaan Coffee & Hotel — 8
Canaan Coffee & Hotel — 9
Canaan Coffee & Hotel — 10
Canaan Coffee & Hotel — 10
Canaan Coffee & Hotel
Canaan Coffee & Hotel — 2
Canaan Coffee & Hotel — 3
Canaan Coffee & Hotel — 4
Canaan Coffee & Hotel — 5
Canaan Coffee & Hotel — 6
Canaan Coffee & Hotel — 7
Canaan Coffee & Hotel — 8
Canaan Coffee & Hotel — 9
Canaan Coffee & Hotel — 10
Canaan Coffee & Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Canaan Coffee & Hotel

Yaeyama, Taketomi

Daha Fazla

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Bahçe

Kuru Temizleme

Tur Danışma

Bisiklet Kiralama

map-image

Iriomote Wildlife Conservation Center

7.5 km

Subtropical Plant Paradise Yubujima Island

4.7 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Iriomote Wildlife Conservation Center 7.5 km

Subtropical Plant Paradise Yubujima Island 4.7 km

Ishigaki (ISG-Painushima) 27.3 km

Ulaşım

  • Ishigaki (ISG-Painushima) 27.3 km

  • Hateruma (HTR) 36.9 km

Tarihi Yerler

  • Iriomote Wildlife Conservation Center 7.5 km

  • Taketomi Halk El Sanatları Müzesi 11.0 km

  • Kuroshima Araştırma Enstitüsü 12.6 km

Çevredekiler

  • Pinaisara Şelaleleri 16.4 km

  • Euglena Mall 18.2 km

  • Iriomote Sugar Industry Co., Ltd. 14.0 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Bahçe

Kuru Temizleme

Tur Danışma

Bisiklet Kiralama

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

10

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir

Özel Durumlar
Bu konaklama yeri misafirlere feribot terminali transfer servisi sunmaktadır. Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 72 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon her gün 8 - 19 arasında açıktır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Konaklama yerine saat 19 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları varışta misafirleri karşılayacaktır.
Opsiyonel Ücretler
  • Kontinental kahvaltı kişi başına 1500 JPY ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Canaan Coffee & Hotel 758-1 Kohama adresinde bulunmaktadır.

Canaan Coffee & Hotel, Ishigaki (ISG-Painushima) 'na 27.3 km uzaklıktadır.

Canaan Coffee & Hotel,
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde)
- Bahçe
- Kuru Temizleme
- Tur Danışma gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Canaan Coffee & Hotel, oda içerisinde
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Terlik
- Bide
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Canaan Coffee & Hotel otoparka sahip değildir.

Hayır, Canaan Coffee & Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Canaan Coffee & Hotel check in saati 15, Canaan Coffee & Hotel check out saati 10.

Canaan Coffee & Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Iriomote Wildlife Conservation Center
- Taketomi Halk El Sanatları Müzesi
- Kuroshima Araştırma Enstitüsü
- Awamori Müzesi
- Miyara Dunchi
- Nobumoto Ohama Müzesi
- Yaeyama Müzesi
- Utara Tanko

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Subtropical Plant Paradise Yubujima Island
- Yubujima
- Komi Dağı
- Kannonzaki Deniz Feneri
- Tojinbaka
- Okanzaki Lighthouse
- Ishigakijima Astronomi Gözlemevi
- Forget-Me-Not Stones
- Güney Kapısı Köprüsü
- Kabira Park Observation Deck
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.