Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Bloomrooms @ Link Road — 2
Bloomrooms @ Link Road — 3

Galeri (32)

Bloomrooms @ Link Road
Bloomrooms @ Link Road — 2
Bloomrooms @ Link Road — 3
Bloomrooms @ Link Road — 4
Bloomrooms @ Link Road — 5
Bloomrooms @ Link Road — 6
Bloomrooms @ Link Road — 7
Bloomrooms @ Link Road — 8
Bloomrooms @ Link Road — 9
Bloomrooms @ Link Road — 10
Bloomrooms @ Link Road — 10
Bloomrooms @ Link Road
Bloomrooms @ Link Road — 2
Bloomrooms @ Link Road — 3
Bloomrooms @ Link Road — 4
Bloomrooms @ Link Road — 5
Bloomrooms @ Link Road — 6
Bloomrooms @ Link Road — 7
Bloomrooms @ Link Road — 8
Bloomrooms @ Link Road — 9
Bloomrooms @ Link Road — 10
Bloomrooms @ Link Road — 10
Bloomrooms @ Link Road
Bloomrooms @ Link Road — 2
Bloomrooms @ Link Road — 3
Bloomrooms @ Link Road — 4
Bloomrooms @ Link Road — 5
Bloomrooms @ Link Road — 6
Bloomrooms @ Link Road — 7
Bloomrooms @ Link Road — 8
Bloomrooms @ Link Road — 9
Bloomrooms @ Link Road — 10
Bloomrooms @ Link Road — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Bloomrooms @ Link Road

Jangpura, Yeni Delhi

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Nizamuddin Dargah - 1,3 km / 0,8 mi
Lajpat Nagar Merkez Çarşısı - 1,7 km / 1,1 mi
Jawaharlal Nehru Stadyumu - 1,9 km / 1,2 mi
Delhi Golf Club - 1,9 km / 1,2 mi
Hümayun Mezarı - 2,4 km / 1,5 mi
Ulusal Zooloji Parkı - 2,5 km / 1,6 mi
India Habitat Centre (Hindistan Habitat Merkezi) - 2,9 km / 1,8 mi
South Extension 2 Pazarı - 3,2 km / 2 mi
Lodhi Bahçesi - 3,2 km / 2 mi
Thyagaraj Spor Kompleksi - 3,3 km / 2 mi
Ansal Plaza Alışveriş Merkezi - 3,3 km / 2 mi
Hindistan Uluslararası Kültür Merkezi (IIC) - 3,3 km / 2 mi
Khan Market - 3,5 km / 2,2 mi
All India Institute of Medical Sciences (Sağlık Bilimleri Enstitüsü) - 3,6 km / 2,2 mi
Delhi Yüksek Mahkemesi - 3,9 km / 2,4 mi

En yakın havaalanları:
Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı (DEL) - 20,6 km / 12,8 mi
Ghaziabad (HDO-Hindon) - 30,5 km / 19 mi

/ Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Ücretli Havalimanı Transferi

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Tur Danışma

Asansör

map-image

Jawaharlal Nehru Stadyumu

0.5 km

Agra (AGR-Kheria)

174.0 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Jawaharlal Nehru Stadyumu 0.5 km

Agra (AGR-Kheria) 174.0 km

Khan-i-Khanan Anıt Mezarı 1.1 km

Tarihi Yerler

  • Khan-i-Khanan Anıt Mezarı 1.1 km

  • Nizamuddin Dargah 1.1 km

  • Darya Khan Anıt Mezarı 2.5 km

Çevredekiler

  • Ulusal Zooloji Parkı 2.5 km

  • Lajpat Nagar Merkez Çarşısı 1.4 km

  • Rajpath 3.7 km

Ulaşım

  • Agra (AGR-Kheria) 174.0 km

  • Bareilly (BEK) 218.3 km

  • Sewa Nagar Station 1.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Ücretli Havalimanı Transferi

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Tur Danışma

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Nizamuddin Dargah - 1,3 km / 0,8 mi
Lajpat Nagar Merkez Çarşısı - 1,7 km / 1,1 mi
Jawaharlal Nehru Stadyumu - 1,9 km / 1,2 mi
Delhi Golf Club - 1,9 km / 1,2 mi
Hümayun Mezarı - 2,4 km / 1,5 mi
Ulusal Zooloji Parkı - 2,5 km / 1,6 mi
India Habitat Centre (Hindistan Habitat Merkezi) - 2,9 km / 1,8 mi
South Extension 2 Pazarı - 3,2 km / 2 mi
Lodhi Bahçesi - 3,2 km / 2 mi
Thyagaraj Spor Kompleksi - 3,3 km / 2 mi
Ansal Plaza Alışveriş Merkezi - 3,3 km / 2 mi
Hindistan Uluslararası Kültür Merkezi (IIC) - 3,3 km / 2 mi
Khan Market - 3,5 km / 2,2 mi
All India Institute of Medical Sciences (Sağlık Bilimleri Enstitüsü) - 3,6 km / 2,2 mi
Delhi Yüksek Mahkemesi - 3,9 km / 2,4 mi

En yakın havaalanları:
Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı (DEL) - 20,6 km / 12,8 mi
Ghaziabad (HDO-Hindon) - 30,5 km / 19 mi

/ Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir ve tren istasyonundan alma hizmeti ücretlidir.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Otomobil tavsiye edilir / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı ve tren istasyonu transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 48 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir. Bu otele kayıt yaptırmak isteyen Hintli misafirlerin, Hindistan hükûmeti tarafından verilmiş geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesi, Hindistan vatandaşı olmayan misafirlerin ise geçerli bir pasaport ve vize göstermesi gerekmektedir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 500-500 INR, çocuklar için 300-300 INR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına 1064 INR (tek yön, maksimum kişi sayısı 3).

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 8 yaş veya altındaki bir çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Bu konaklama yerine ulaşım için otomobil gereklidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bloomrooms @ Link Road 7 Link Road Jangpura adresinde bulunmaktadır.

Bloomrooms @ Link Road, Agra (AGR-Kheria) 'na 174.0 km uzaklıktadır.

Bloomrooms @ Link Road,
- Kuru Temizleme
- Ücretli Havalimanı Transferi
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde)
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bahçe
- Tur Danışma
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Bloomrooms @ Link Road, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Ütü Ekipmanı
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Bloomrooms @ Link Road otoparka sahip değildir.

Hayır, Bloomrooms @ Link Road evcil hayvan kabul etmemektedir.

Bloomrooms @ Link Road check in saati 14, Bloomrooms @ Link Road check out saati 11.

Bloomrooms @ Link Road yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Khan-i-Khanan Anıt Mezarı
- Nizamuddin Dargah
- Darya Khan Anıt Mezarı
- Najaf Khan Anıt Mezarı
- Khairul Manzil Camisi
- Moth Ki Camisi
- Ulusal Modern Sanatlar Galerisi
- Gandhi Smriti
- Bhairon Mandir Tapınağı
- Ulusal El Sanatları Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Tibet House
- Hümayun Mezarı
- Ulusal Zooloji Parkı
- Safdar Jung Mezarı
- Purana Qila Kalesi
- Hindistan Kapısı
- Kalkaji Mandir
- Chor Minaresi
- Batı Adliyesi Binası
- Agrasen Ki Baoli
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.