Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Bellevue CT 16965

Rehoboth Beach, Millville

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Bellevue CT 16965 — 2
Bellevue CT 16965 — 3

Galeri (24)

Bellevue CT 16965
Bellevue CT 16965 — 2
Bellevue CT 16965 — 3
Bellevue CT 16965 — 4
Bellevue CT 16965 — 5
Bellevue CT 16965 — 6
Bellevue CT 16965 — 7
Bellevue CT 16965 — 8
Bellevue CT 16965 — 9
Bellevue CT 16965 — 10
Bellevue CT 16965 — 10
Bellevue CT 16965
Bellevue CT 16965 — 2
Bellevue CT 16965 — 3
Bellevue CT 16965 — 4
Bellevue CT 16965 — 5
Bellevue CT 16965 — 6
Bellevue CT 16965 — 7
Bellevue CT 16965 — 8
Bellevue CT 16965 — 9
Bellevue CT 16965 — 10
Bellevue CT 16965 — 10
Bellevue CT 16965
Bellevue CT 16965 — 2
Bellevue CT 16965 — 3
Bellevue CT 16965 — 4
Bellevue CT 16965 — 5
Bellevue CT 16965 — 6
Bellevue CT 16965 — 7
Bellevue CT 16965 — 8
Bellevue CT 16965 — 9
Bellevue CT 16965 — 10
Bellevue CT 16965 — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Bellevue CT 16965

Rehoboth Beach, Millville

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Bear Trap Dunes Golf Club - 1,8 km / 1,1 mi
Dickens Parlour Theatre - 2,8 km / 1,8 mi
Bethany Beach Nature Center - 5,3 km / 3,3 mi
The Salt Pond Golf Club - 5,6 km / 3,5 mi
Şehir Müzesi - 6,6 km / 4,1 mi
Chief Little Owl Totem Direği - 6,9 km / 4,3 mi
Holts Landing State Park - 6,9 km / 4,3 mi
Bethany Beach Bandstand - 7 km / 4,3 mi
Nick's Mini Golf - Nick's Pirate Golf - 7 km / 4,3 mi
Bethany Beach Rıhtımı - 7,3 km / 4,5 mi
James Farm Ekoloji Koruma Alanı - 7,3 km / 4,6 mi
Bethany Beach Beaches - 7,7 km / 4,8 mi
Bayside Resort Golf Club - 9,9 km / 6,2 mi
The Freeman Stage at Bayside - 9,9 km / 6,2 mi
Fenwick Island Beach - 11 km / 6,8 mi

En yakın havaalanları:
Ocean City Plajı, Maryland (OCE-Ocean City İdari Bölge) - 38,7 km / 24 mi
Georgetown, Delaware (GED-Sussex County) - 35,7 km / 22,2 mi
Salisbury, Maryland (SBY-Salisbury - Ocean City Wicomico Bölge) - 49,7 km / 30,9 mi

Tatil evi için önerilen havaalanı Salisbury, Maryland (SBY-Salisbury - Ocean City Wicomico Bölge).

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Daha Fazla

Barbekü

Açık Yüzme Havuzu

Otopark

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

map-image

Ocean City Plajı, Maryland (OCE-Ocean City İdari Bölge)

25.0 km

Şehir Müzesi

5.7 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Ocean City Plajı, Maryland (OCE-Ocean City İdari Bölge) 25.0 km

Şehir Müzesi 5.7 km

Bear Trap Dunes Golf Club 1.4 km

Çevredekiler

  • Salisbury Hayvanat Bahçesi 44.4 km

  • Ocean City Square Alışveriş Merkezi 13.6 km

  • Montego Bay Shopping Center 12.7 km

Ulaşım

  • Ocean City Plajı, Maryland (OCE-Ocean City İdari Bölge) 25.0 km

  • Salisbury, Maryland (SBY-Salisbury - Ocean City Wicomico Bölge) 40.3 km

Tarihi Yerler

  • Şehir Müzesi 5.7 km

  • DiscoverSea Gemi Enkazı Müzesi 10.6 km

  • Nanticoke Indian Müzesi 11.1 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Barbekü

Açık Yüzme Havuzu

Otopark

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Bear Trap Dunes Golf Club - 1,8 km / 1,1 mi
Dickens Parlour Theatre - 2,8 km / 1,8 mi
Bethany Beach Nature Center - 5,3 km / 3,3 mi
The Salt Pond Golf Club - 5,6 km / 3,5 mi
Şehir Müzesi - 6,6 km / 4,1 mi
Chief Little Owl Totem Direği - 6,9 km / 4,3 mi
Holts Landing State Park - 6,9 km / 4,3 mi
Bethany Beach Bandstand - 7 km / 4,3 mi
Nick's Mini Golf - Nick's Pirate Golf - 7 km / 4,3 mi
Bethany Beach Rıhtımı - 7,3 km / 4,5 mi
James Farm Ekoloji Koruma Alanı - 7,3 km / 4,6 mi
Bethany Beach Beaches - 7,7 km / 4,8 mi
Bayside Resort Golf Club - 9,9 km / 6,2 mi
The Freeman Stage at Bayside - 9,9 km / 6,2 mi
Fenwick Island Beach - 11 km / 6,8 mi

En yakın havaalanları:
Ocean City Plajı, Maryland (OCE-Ocean City İdari Bölge) - 38,7 km / 24 mi
Georgetown, Delaware (GED-Sussex County) - 35,7 km / 22,2 mi
Salisbury, Maryland (SBY-Salisbury - Ocean City Wicomico Bölge) - 49,7 km / 30,9 mi

Tatil evi için önerilen havaalanı Salisbury, Maryland (SBY-Salisbury - Ocean City Wicomico Bölge).

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

9

Konaklama yerine giriş sırasında sağlık raporu sunulması gerekmemektedir / Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Yakında plaj / Temazsız giriş imkânı bulunur / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 48 saat / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Konaklama yerinde COVID-19 testi yapılmamaktadır / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir karbonmonoksit dedektörü bulunduğunu belirtmiştir
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü bulunduğunu belirtmiştir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 9 - 17 arasında açıktır. Misafirlere varışlarından önceki 48 saat içinde erişim kodu ve giriş talimatlarını içeren bir e-posta gönderilecektir. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • 3000 USD hasar depozitosu girişten önce alınacaktır.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Yatak çarşafı ücreti: haftalık 183 USD (veya misafirler kendi yatak çarşaflarını getirebilirler)
  • Havlular ücret karşılığında sunulur (veya misafirler kendi havlularını getirebilirler)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Sezonluk havuz 25 Mayıs ile 01 Eylül arasında açık olacaktır.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Bellevue CT 16965 16965 Bellevue Ct adresinde bulunmaktadır.

Bellevue CT 16965, Ocean City Plajı, Maryland (OCE-Ocean City İdari Bölge) 'na 25.0 km uzaklıktadır.

Bellevue CT 16965,
- Barbekü
- Açık Yüzme Havuzu
- Otopark
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde) gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Bellevue CT 16965, oda içerisinde
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Bellevue CT 16965 tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Evet, Bellevue CT 16965 tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Bellevue CT 16965 evcil hayvan kabul etmemektedir.

Bellevue CT 16965 check in saati 15, Bellevue CT 16965 check out saati 9.

Bellevue CT 16965 yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Şehir Müzesi
- DiscoverSea Gemi Enkazı Müzesi
- Nanticoke Indian Müzesi
- Indian River Cankurtaran İstasyonu Müzesi
- C&O Canal - Paw Paw Tunnel
- Rehoboth Beach Müzesi
- Anna Hazzard Müzesi
- Ripley's Believe It or Not Museum (Ripley’s İster İnan İster İnanma Müzesi)
- Ocean City Can Kurtaran İstasyonu Müzesi
- Calvin B. Taylor House Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Chief Little Owl Totem Direği
- Indian River Inlet
- Fenwick Island Feneri
- Transpeninsular Line Marker
- Silver Lake
- Rehoboth Beach Bandstand
- Verrazzano Monument
- Lake Gerar
- Ocean City Inlet
- Blockhouse Pond
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.