Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar

Tipaza Province, Bab Ezzouar

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 2
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 3

Galeri (32)

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 2
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 3
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 4
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 5
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 6
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 7
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 8
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 9
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 10
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 10
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 2
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 3
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 4
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 5
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 6
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 7
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 8
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 9
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 10
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 10
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 2
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 3
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 4
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 5
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 6
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 7
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 8
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 9
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 10
Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar

Tipaza Province, Bab Ezzouar

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Bab Ezzouar Alışveriş Merkezi - 0,5 km / 0,3 mi
Jamaa El Jedid - 3,7 km / 2,3 mi
Palais des Expositions - 5,3 km / 3,3 mi
Algiers Bölgesel Ticaret Merkezi - 6,6 km / 4,1 mi
Djamaa el Djazaïr - 7,7 km / 4,8 mi
Ardis Ticaret Merkezi - 7,9 km / 4,9 mi
Aquafortland - 8,8 km / 5,5 mi
Caroubier Hipodromu - 9,5 km / 5,9 mi
Karting Evasion - 9,5 km / 5,9 mi
Aissa Messaoudi Kültür Merkezi - 11,1 km / 6,9 mi
Jardin D'essai du Hamma Botanik Bahçesi - 12,6 km / 7,8 mi
Moufdi Zakaria Kültür Merkezi - 14 km / 8,7 mi
Askeri Müze - 14,3 km / 8,9 mi
Monument des Martyrs - 14,4 km / 9 mi
Cezayir Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi - 14,4 km / 9 mi

Tercih edilen havaalanı Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar Cezayir (ALG-Houari Boumediene) - 5 km / 3,1 mi mesafede

/ Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, 24 saat açık resepsiyon ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 4 toplantı odası vardır. Misafirler için havaalanından otele ücretsiz transfer servisi 24 saat hizmet vermektedir.

Daha Fazla

Açık Yüzme Havuzu

Havalimanı Transferi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

map-image

Cezayir (ALG-Houari Boumediene)

2.1 km

Bab Ezzouar Alışveriş Merkezi

0.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Cezayir (ALG-Houari Boumediene) 2.1 km

Bab Ezzouar Alışveriş Merkezi 0.3 km

Villa Abd-el-Tif 11.4 km

Çevredekiler

  • Ben Aknoun Hayvanat Bahçesi 17.3 km

  • Garden City Mall 22.0 km

  • Bab Ezzouar Alışveriş Merkezi 0.3 km

Tarihi Yerler

  • Villa Abd-el-Tif 11.4 km

  • Askeri Müze 11.4 km

  • Cezayir Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi 11.5 km

Ulaşım

  • Cezayir (ALG-Houari Boumediene) 2.1 km

  • Bejaia (BJA-Soumman) 167.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Açık Yüzme Havuzu

Havalimanı Transferi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Bab Ezzouar Alışveriş Merkezi - 0,5 km / 0,3 mi
Jamaa El Jedid - 3,7 km / 2,3 mi
Palais des Expositions - 5,3 km / 3,3 mi
Algiers Bölgesel Ticaret Merkezi - 6,6 km / 4,1 mi
Djamaa el Djazaïr - 7,7 km / 4,8 mi
Ardis Ticaret Merkezi - 7,9 km / 4,9 mi
Aquafortland - 8,8 km / 5,5 mi
Caroubier Hipodromu - 9,5 km / 5,9 mi
Karting Evasion - 9,5 km / 5,9 mi
Aissa Messaoudi Kültür Merkezi - 11,1 km / 6,9 mi
Jardin D'essai du Hamma Botanik Bahçesi - 12,6 km / 7,8 mi
Moufdi Zakaria Kültür Merkezi - 14 km / 8,7 mi
Askeri Müze - 14,3 km / 8,9 mi
Monument des Martyrs - 14,4 km / 9 mi
Cezayir Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi - 14,4 km / 9 mi

Tercih edilen havaalanı Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar Cezayir (ALG-Houari Boumediene) - 5 km / 3,1 mi mesafede

/ Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, 24 saat açık resepsiyon ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. Bu otelde etkinliklerde kullanılmak üzere 4 toplantı odası vardır. Misafirler için havaalanından otele ücretsiz transfer servisi 24 saat hizmet vermektedir.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin beşik/bebek yatağı ve portatif/ilave yatak rezervasyonu için bu konaklama yeri ile önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: kişi başı, gecelik 300.00 DZD

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 3000 DZD ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Beşik (bebek yatağı) ücreti alınır.
  • İlave yataklar için ek ücret ödenmesi gereklidir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar Trust Complex Buildings Nouveau Quartier des Affaires adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar fiyatları gecelik en ucuz 14.509,33 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar fiyatları gecelik en ucuz 14.367,92 TL’dir

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar, Cezayir (ALG-Houari Boumediene) 'na 2.1 km uzaklıktadır.

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar,
- Açık Yüzme Havuzu
- Havalimanı Transferi
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar otoparka sahip değildir.

Hayır, Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar evcil hayvan kabul etmemektedir.

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar check in saati 15, Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar check out saati öğlen.

Algiers Marriott Hotel Bab Ezzouar yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Villa Abd-el-Tif
- Askeri Müze
- Cezayir Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi
- Musée National du Moudjahid
- Museum of Modern Art Algiers
- Bardo Ulusal Halk Müzesi
- Antika Müzesi
- Palais des Raïs
- Dar Hassan Pacha
- Musée des Beaux Arts

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Monument des Martyrs
- Makam Echahid
- Grotte de Cervantes
- Martyrs' Monument
- Emir Abdelkader Mahallesi
- Katedralie de Notre Dame d'Afrique
- Ben Aknoun Hayvanat Bahçesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.