Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

A89 West Lake Hotel

Hanoi (ve civarı), Tay Ho

maximum karta özel fırsatları kaçırma

A89 West Lake Hotel — 2
A89 West Lake Hotel — 3

Galeri (86)

A89 West Lake Hotel
A89 West Lake Hotel — 2
A89 West Lake Hotel — 3
A89 West Lake Hotel — 4
A89 West Lake Hotel — 5
A89 West Lake Hotel — 6
A89 West Lake Hotel — 7
A89 West Lake Hotel — 8
A89 West Lake Hotel — 9
A89 West Lake Hotel — 10
A89 West Lake Hotel — 10
A89 West Lake Hotel
A89 West Lake Hotel — 2
A89 West Lake Hotel — 3
A89 West Lake Hotel — 4
A89 West Lake Hotel — 5
A89 West Lake Hotel — 6
A89 West Lake Hotel — 7
A89 West Lake Hotel — 8
A89 West Lake Hotel — 9
A89 West Lake Hotel — 10
A89 West Lake Hotel — 10
A89 West Lake Hotel
A89 West Lake Hotel — 2
A89 West Lake Hotel — 3
A89 West Lake Hotel — 4
A89 West Lake Hotel — 5
A89 West Lake Hotel — 6
A89 West Lake Hotel — 7
A89 West Lake Hotel — 8
A89 West Lake Hotel — 9
A89 West Lake Hotel — 10
A89 West Lake Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


A89 West Lake Hotel

Hanoi (ve civarı), Tay Ho

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Trinh Cong Son Sokak Pazarı - 0,1 km / 0,1 mi
Lotte Mall Tay Ho - 0,1 km / 0,1 mi
Ho Tay Su Parkı - 0,4 km / 0,2 mi
Batı Gölü - 0,4 km / 0,3 mi
Syrena Alışveriş Merkezi - 2,2 km / 1,4 mi
Tran Quoc Pagodası - 4,8 km / 3 mi
Etnoloji Müzesi - 5,5 km / 3,4 mi
Thu Le Parkı - 5,9 km / 3,7 mi
Quan Thanh Tapınağı - 6 km / 3,7 mi
Lotte Center Hanoi - 6 km / 3,7 mi
Kore Cumhuriyeti Elçiliği - 6 km / 3,7 mi
Japonya Elçiliği - 6 km / 3,8 mi
Avustralya Elçiliği - 6,2 km / 3,9 mi
Vietnam Etnoloji Müzesi - 6,3 km / 3,9 mi
Başkanlık Sarayı - 6,3 km / 3,9 mi

En yakın havaalanı Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası) - 18,9 km / 11,7 mi

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Hanoi bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 646 ayak kare alanda konferans merkezi ve 2 toplantı odası sunmaktadır. Ücretsiz vale otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark (Tesis Harici)

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Konferans Salonu

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Vale Servisi

Aquapark

SPA Merkezi

map-image

Trinh Cong Son Sokak Pazarı

0.2 km

Etnoloji Müzesi

4.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Trinh Cong Son Sokak Pazarı 0.2 km

Etnoloji Müzesi 4.4 km

Haiphong (HPH-Cat Bi) 98.9 km

Tarihi Yerler

  • Etnoloji Müzesi 4.4 km

  • Huu Tiep Lake and the Downed B-52 4.5 km

  • Vietnam Etnoloji Müzesi 4.5 km

Çevredekiler

  • Thu Le Parkı 5.1 km

  • Silver Waterfall 45.5 km

  • Syrena Alışveriş Merkezi 1.9 km

Ulaşım

  • Haiphong (HPH-Cat Bi) 98.9 km

  • Thanh Hoa (THD-Tho Xuan) 136.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark (Tesis Harici)

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Konferans Salonu

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Vale Servisi

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Trinh Cong Son Sokak Pazarı - 0,1 km / 0,1 mi
Lotte Mall Tay Ho - 0,1 km / 0,1 mi
Ho Tay Su Parkı - 0,4 km / 0,2 mi
Batı Gölü - 0,4 km / 0,3 mi
Syrena Alışveriş Merkezi - 2,2 km / 1,4 mi
Tran Quoc Pagodası - 4,8 km / 3 mi
Etnoloji Müzesi - 5,5 km / 3,4 mi
Thu Le Parkı - 5,9 km / 3,7 mi
Quan Thanh Tapınağı - 6 km / 3,7 mi
Lotte Center Hanoi - 6 km / 3,7 mi
Kore Cumhuriyeti Elçiliği - 6 km / 3,7 mi
Japonya Elçiliği - 6 km / 3,8 mi
Avustralya Elçiliği - 6,2 km / 3,9 mi
Vietnam Etnoloji Müzesi - 6,3 km / 3,9 mi
Başkanlık Sarayı - 6,3 km / 3,9 mi

En yakın havaalanı Hanoi (HAN-Noi Bai Uluslararası) - 18,9 km / 11,7 mi

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık ofis ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Hanoi bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 646 ayak kare alanda konferans merkezi ve 2 toplantı odası sunmaktadır. Ücretsiz vale otopark vardır.

Aquapark

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

A89 West Lake Hotel Kahvaltı Dahil konseptinde hizmet sunmaktadır.

A89 West Lake Hotel 9 Alley 612 - Lac Long Quan adresinde bulunmaktadır.

A89 West Lake Hotel, Haiphong (HPH-Cat Bi) 'na 98.9 km uzaklıktadır.

A89 West Lake Hotel, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Duş
- Fayans Kaplı Zemin
- Halı Kaplı Zemin
- Pay TV
- Terlik
- Ütü Ekipmanı
- Telefon
- Mini Buzdolabı
- Kablosuz İnternet gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, A89 West Lake Hotel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Hayır, A89 West Lake Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

A89 West Lake Hotel check in saati 14, A89 West Lake Hotel check out saati öğlen.

A89 West Lake Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Etnoloji Müzesi
- Huu Tiep Lake and the Downed B-52
- Vietnam Etnoloji Müzesi
- Başkanlık Sarayı
- B52 Zafer Müzesi
- Ho Şi Min Müzesi
- Thăng Long İmparatorluk Kalesi
- Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi
- Historical Military Museum
- Vietnam Askeri Tarih Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Batı Gölü Ejderhaları
- Nhat Tan Köprüsü
- Tay Ho Pagoda
- Batı Gölü
- Tran Quoc Pagodası
- Hanoi Botanik Bahçesi
- Hun Tiep Gölü
- Ho Şi Min Mozolesi
- Tek Sütunlu Pagoda
- Thăng Long Kalesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.