Aylar
Özel Dönemler

Termal Oteller

-
2 yetişkin
Değiştir

Termal Oteller

Sonuçları filtrele
114 / 114
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Termal Oteller

Huzur ve sağlık dolu bir tatil… Kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? Tatil yaparken rahatlamak ve sağlığınıza kavuşmak için çözüm arıyorsanız, birbirinden farklı ve ilginç tedavi alternatifleri sunan Termal Oteller yardımınıza koşuyor.

Sağlıklı Bir Yaşam

Kaliteli bir yaşam sürmenin yolu sağlıklı olmaktan geçiyor. Sağlıklı bir hayatı yaşamak ise tamamen bizim elimizde. Bunu yapmak için ise birçok seçenek var. Sağlık dolu bir tatil de bunlardan sadece biri. Termal tesislerin sunduğu kaplıca, kür ve masaj tedavileri hastalıklara karşı birer alternatif olarak karşınıza çıkıyor.

Neleri Tedavi Ediyor?

Tesislerde romatizmal hastalıklar, kireçlenme, deri hastalıkları, yumuşak doku romatizması, bel-boyun fıtıkları, safra kesesi, böbrek ve idrar yolu rahatsızlıkları, mekanik bel ve boyun ağrıları, eklem sertlikleri, kırıklarda ortaya çıkan sorunların tedavisi, mide ve bağırsak sorunları, nörolojik rahatsızlıklar gibi birçok soruna alternatif çözümler sunulabiliyor.

Sunulan Hizmetler

Açık ve kapalı termal havuzlar, termal sulu hamamlar, özel jakuziler, masaj odaları, özel sauna, fizik tedavi odaları ve özel termal banyo odaları termal otellerin misafirlerine sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Termal tesislerin bazıları da Emekli Sandığı ile anlaşmalı olarak uzman doktorlar veya fizyoterapistler eşliğinde ücretsiz sağlık hizmeti veriyor.

Uzman Kadro

Termal tesislerde yer alan alternatiflerin birçoğunda uzman doktor, fizyoterapist ve sağlık ekibi hazır bulunuyor. Uzman kadroların gözetiminde sunulan bu hizmetlerin yanı sıra tesiste kullanılan su da Sağlık Bakanlığı'nın onayını taşıyor.

Kimler Yararlanabilir

Termal tesisler sağlığı ve huzuru arayan herkes için eğlenceli bir tatil fırsatı. Termal tesisleri tercih etmek için hasta olmaya gerek yok, aksine bu tatil alternatifi biraz olsun şehir yaşamından uzaklaşıp farklı bir ortamda stres atmak isteyenler için de uygun.

Tekerlekli Sandalye Kullanan Misafirlere Özel Hizmet

Tesislerin çoğu tekerlekli sandalye kullanan misafirlere özel hizmet sunuyor. Konaklama seçeneklerinden, tedavi merkezlerindeki araçlara kadar incelikle düşünülen olanaklar misafirlerin hizmetine sunuluyor. Geniş koridorlar, merdivenli ortamlarda özel geçiş sistemleri, farklı yatak çeşitleri bunlardan sadece birkaçı…