Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT

Erken Rezervasyon Koşulsuz İptal Sigortası Nedir?

Avantajlı fiyatlarla, indirimli otellerde yerinizi şimdiden almak istiyorsunuz ancak tatilinizi iptal etmeniz gerekirse ne yapacağınızı bilmiyorsanız çözüm yine ETS'de! Tatil rezervasyonu yaparken konaklama hizmetinin yanında satın alacağınız Erken Rezervasyon İptal Sigortası ile koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz.

Seçili otellerde geçerli olan Erken Rezervasyon İptal Sigortası’nın koşulları ise şöyle; otel rezervasyon bedelinin 1000 TL’ye kadar olan işlemler için sigorta bedeli 10 TL’dir. Otel rezervasyon tutarının 1000 TL üzerinde olması durumunda ise toplam tutarın %1’i kadar sigorta bedeli ödenir. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Rezervasyona sigorta eklenebilmesi için konaklama tarihine 7 günden fazla olması gerekir. Bu uygulama 1 Nisan - 31 Ekim tarihleri arasındaki minimum 3 gece üzeri konaklamalarda geçerlidir.

Popüler Bölgeler