Aylar
Özel Dönemler

Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri

-
2 yetişkin
Değiştir

Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri

Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri

Etstur.com, erken rezervasyon fırsatları ile 2019 yılında Kıbrıs'ın en iyi tesislerinde tatilcilere %45'e varan indirimler sunuyor. 


Akdeniz'in en büyük adalarından Kıbrıs, tarihi mirası sıcak iklimi ve pasaportsuz-vizesiz gidebilme özelliğiyle gözde bir tatil bölgesi. Uzun süren yaz döneminde eğlence dolu bir atmosfer sunan Kıbrıs otellerinde erken rezervasyon yaparak, eşsiz plajların, ünlü sanatçıların konserlerinin ve güneşin tadını avantajlarla çıkarabilirsiniz.

Akdeniz'in tüm güzelliklerini barındıran Kıbrıs'ta doğa oldukça cömert davranmış. Kıbrıs'ın en uç noktası olan Dip Karpaz, Beşparmak Dağları, tarihi batıkları görebileceğiniz dalış noktaları, altın kumlu plajlar ve kendilerine özgü kültürel detaylarıyla Akdeniz köyleri Kıbrıs'a vurulmanız için sadece birkaç neden...


Tarihi Doku

Tarihsel süreç içerisinde farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olan ülkenin mimarisinde bunun izlerini görmek mümkün. Adanın başlıca yapıları arasında Bellapais ManastırıSalamis Antik KentiGirne Kale MüzesiBüyük HanSt. Hillarion KalesiAyios Trias Kalesi yer alıyor.

Pasaport ve Vize Bilgileri

Türk vatandaşlarının nüfus cüzdanlarıyla rahatlıkla giriş yapabildiği ülkede yabancı ülke vatandaşlarına ülkeye girişte ve en fazla 3 aylık olarak vize veriliyor. 18 yaş altı ve bakıma muhtaç olan, tek başına seyahat edemeyen misafirlerden özel bir muvafakatname isteniyor. 

Nüfus cüzdanı ile seyahat etmek isteyen bu kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakat namesi ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakat namesi gerekiyor. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin muvafakatini belirten, noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekiyor.


Ayrıca pasaport ile çıkış yapmak isteyen T.C vatandaşları 15 TL çıkış harcı ödeyerek pasaport ile çıkış yapabilirler. (Nüfus cüzdanı dışında kimlik yerine geçen diğer belgeler geçerli olmuyor.)

Alışveriş Keyfi

Herhangi bir yurt dışı seyahatinizde karşınıza çıkabilecek alışveriş imkanları burada da sizi bekliyor. İngiliz kültürünün izlerini taşıyan Kıbrıs'ta, İngiliz kültürüne özgü işlemeler, el sanatı eserleri satan dükkanların yanı sıra tekstilden elektronik eşya satan mağazalara kadar birçok seçenek mevcut. Ayrıca ülkeye geçiş yaparken görebileceğiniz freeshoplar da bir diğer alışveriş alternatifi olarak misafirleri bekliyor.

Kıbrıs'a Özgü Tatlar

İngilizRum ve Türk kültürünün birleşiminden meydana gelen ülke mutfağı, yepyeni bir damak lezzeti sunuyor. İster açık büfe servis hizmeti sunan otelinizde keyifli bir yemek yiyebilirsiniz isterseniz de Girne Limanı ve çevresinde yoğunlaşmış restoranlarda farklı tatlar deneyebilirsiniz.

Kıbrıs Otelleri'nde 2019 Erken Rezervasyon Dönemi

Deniz, kum ve güneş üçlüsüne eğlencenin eşlik edeceği bir Akdeniz tatilinin en popüler adreslerinden olan Kıbrıs'ta planınızı erkenden yaparak, hem otellerin en kalabalık olduğu dönemde yerinizi garantileyebilir hem de daha az ödeyerek tatil keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.


Etstur'da her yıl kasım-aralık aylarında başlayan erken rezervasyon kampanyası ile belirli otellerde karşınıza çıkabilecek indirim fırsatlarıyla tatilinizi uygun fiyatlar üzerinden erkenden satın alabilirsiniz.