Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 129)
FİLTRELERİ SIFIRLA
FİLTRELERİ SIFIRLA
Fiyat Aralığı
Konaklama Tipi
Misafir Puanı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

Bebekli Misafirlere Uygun Tesisler Otelleri

için toplam 129 tesis bulduk!
129 tesisten en popüler 1 tanesi listeleniyor.
Tesisler kullanıcı seçimine göre; artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve "Etstur sıralamasına" göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puanı seçildiğinde tesisin Otelpuan puanına göre, "Etstur sıralaması" seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı takdirde, Etstur sıralaması uygulanır.
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

Filtreleme kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

FİLTRELERİ SIFIRLA

Bebekli Misafirlere Uygun Oteller

  • Ailenize yeni katılan üyeniz de bu sefer sizinle tatile çıkacak ve tedirginsiniz doğal olarak. Ne yiyecek, tatilin her anı onu nasıl koruyacağım gibi soru işaretleri var aklınızda. Tüm bunların cevabı ise bebekli misafirlere uygun tesislerin verdiği hizmetlerde saklı…

Odalarda Sunulan Hizmetler

  • Neredeyse evinizde onun için sunduğunuz tüm olanaklar bu tesislerde de mevcut. Özellikle bebeğinizin boyutlarına göre tasarlanmış karyola ve bebek küveti hizmeti işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Odanızda bulunan su ısıtıcısı ise mama hazırlarken yardımınıza koşacak. Son olarak talebiniz halinde, odanızı günde iki kez temizletme imkanı da sunulan hizmetler arasında.

Bebekler de Eğlenebilir

  • Tatiliniz süresince kendinize zaman ayırmak istediğinizde ise eğitimli bakıcıların yer aldığı mini kulüplerden yararlanabilirsiniz. Özel programları bulunan bu kulüplerde belirli saatler arasında hizmet veriliyor. Ayrıca çocuk havuzu ve açık havada oyun alanları da bebeğinizle birlikte zaman geçirmeniz için ideal bir seçim olabilir.

Genel Alanlarda...

  • Otellerde en çok zorlanacağınız konulardan biri de bebeğinize vereceğiniz gıdalarla ilgili olabilir. Bu yüzden ana restoranda bebek için katı gıda hizmetinden biberon sterilizasyon imkanına kadar özel hizmetler de sunulanlar arasında yer alıyor. Genel tuvaletlerde bulunan bebek bakım alanları ile de odanıza gitmenize gerek kalmadan onunla ilgilenebilirsiniz.