Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT
Aylar
Özel Dönemler

Bebekli Misafirlere Uygun Tesisler

-
2 yetişkin
Değiştir

Bebekli Misafirlere Uygun Tesisler

Sonuçları filtrele
111 / 111
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Bebekli Misafirlere Uygun Oteller

Ailenize yeni katılan üyeniz de bu sefer sizinle tatile çıkacak ve tedirginsiniz doğal olarak. Ne yiyecek, tatilin her anı onu nasıl koruyacağım gibi soru işaretleri var aklınızda. Tüm bunların cevabı ise bebekli misafirlere uygun tesislerin verdiği hizmetlerde saklı…

Odalarda Sunulan Hizmetler

Neredeyse evinizde onun için sunduğunuz tüm olanaklar bu tesislerde de mevcut. Özellikle bebeğinizin boyutlarına göre tasarlanmış karyola ve bebek küveti hizmeti işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Odanızda bulunan su ısıtıcısı ise mama hazırlarken yardımınıza koşacak. Son olarak talebiniz halinde, odanızı günde iki kez temizletme imkanı da sunulan hizmetler arasında.

Bebekler de Eğlenebilir

Tatiliniz süresince kendinize zaman ayırmak istediğinizde ise eğitimli bakıcıların yer aldığı mini kulüplerden yararlanabilirsiniz. Özel programları bulunan bu kulüplerde belirli saatler arasında hizmet veriliyor. Ayrıca çocuk havuzu ve açık havada oyun alanları da bebeğinizle birlikte zaman geçirmeniz için ideal bir seçim olabilir.

Genel Alanlarda...

Otellerde en çok zorlanacağınız konulardan biri de bebeğinize vereceğiniz gıdalarla ilgili olabilir. Bu yüzden ana restoranda bebek için katı gıda hizmetinden biberon sterilizasyon imkanına kadar özel hizmetler de sunulanlar arasında yer alıyor. Genel tuvaletlerde bulunan bebek bakım alanları ile de odanıza gitmenize gerek kalmadan onunla ilgilenebilirsiniz.