Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 119)
FİLTRELERİ SIFIRLA
FİLTRELERİ SIFIRLA
Fiyat Aralığı
Konaklama Tipi
Misafir Puanı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

Tekerlekli Sandalye Kullanımına Uygun Tesisler Otelleri

için toplam 119 tesis bulduk!
119 tesisten en popüler 1 tanesi listeleniyor.
Tesisler kullanıcı seçimine göre; artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve "Etstur sıralamasına" göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puanı seçildiğinde tesisin Otelpuan puanına göre, "Etstur sıralaması" seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı takdirde, Etstur sıralaması uygulanır.
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

Filtreleme kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

FİLTRELERİ SIFIRLA

Tekerlekli Sandalye Kullanımına Uygun Tesisler

  • Tekerlekli sandalye ile rahatlıkla hareket edebilmek, yürüme konusunda desteğe ihtiyacı olan misafirlerin en çok zorlandığı konuların başında gelir. Bu yüzden tekerlekli sandalye kullanımına uygun tesislerde geniş aktivite alanları ve güneşten faydalanabileceğiniz ortamlar özel olarak tasarlanmış olarak sunulur.

En Önemlisi Odalar

  • Tekerlekli sandalye kullanan veya yürüme zorluğu çeken misafirlerin tatilde en büyük yardımcısı özel donanımlı odalar olur. Kolay hareket edebilmelerine uygun geniş odalar, acil durum butonları, tutunma kolları, özel donanımlı WC'ler tatilin olmazsa olmazlarıdır. Tatil aktivitelerinden kolayca faydalanabilmek için ise giriş katı ve mekanlara yakın oda tercihi önceliğiniz de sunulanlar arasında.

Tesis Genelinde Özel Hizmetler

  • Yürüme konusunda engeliniz var ise tesis genelinde de özel hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Restoranlarda özel koltuklar, tekerlekli sandalye hizmeti, asansör, özel yürüyüş parkurları, havuzlarda özel sistemler, girişte özel karşılanma ve bellboy hizmeti sunulanlardan birkaçı.

Sağlık Hizmetleri

  • Otele giriş anınızdan itibaren özel hizmetlerle karışılacağınız bu tesislerde, genel alanlarda özel acil durum butonları, 24 saat ambulans servisi, doktor veya sağlık görevlilerinin sunduğu özel hizmetlerle keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün.