Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT
Aylar
Özel Dönemler

Tekerlekli Sandalye Kullanımına Uygun Tesisler

-
2 yetişkin
Değiştir

Tekerlekli Sandalye Kullanımına Uygun Tesisler

Sonuçları filtrele
107 / 107
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Tekerlekli Sandalye Kullanımına Uygun Tesisler

Tekerlekli sandalye ile rahatlıkla hareket edebilmek, yürüme konusunda desteğe ihtiyacı olan misafirlerin en çok zorlandığı konuların başında gelir. Bu yüzden tekerlekli sandalye kullanımına uygun tesislerde geniş aktivite alanları ve güneşten faydalanabileceğiniz ortamlar özel olarak tasarlanmış olarak sunulur.

En Önemlisi Odalar

Tekerlekli sandalye kullanan veya yürüme zorluğu çeken misafirlerin tatilde en büyük yardımcısı özel donanımlı odalar olur. Kolay hareket edebilmelerine uygun geniş odalar, acil durum butonları, tutunma kolları, özel donanımlı WC'ler tatilin olmazsa olmazlarıdır. Tatil aktivitelerinden kolayca faydalanabilmek için ise giriş katı ve mekanlara yakın oda tercihi önceliğiniz de sunulanlar arasında.

Tesis Genelinde Özel Hizmetler

Yürüme konusunda engeliniz var ise tesis genelinde de özel hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Restoranlarda özel koltuklar, tekerlekli sandalye hizmeti, asansör, özel yürüyüş parkurları, havuzlarda özel sistemler, girişte özel karşılanma ve bellboy hizmeti sunulanlardan birkaçı.

Sağlık Hizmetleri

Otele giriş anınızdan itibaren özel hizmetlerle karışılacağınız bu tesislerde, genel alanlarda özel acil durum butonları, 24 saat ambulans servisi, doktor veya sağlık görevlilerinin sunduğu özel hizmetlerle keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün.