Haritada Göster Listede Göster
Kampanyalar
Sonuçları Filtrele (1 / 120)
Filtreyi Sıfırla
Filtreyi Sıfırla
Misafir Puanı
Konaklama Tipi
Fiyat Aralığı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

Tekerlekli Sandalye Kullanımına Uygun Tesisler Otelleri

 için toplam 120 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

Tekerlekli Sandalye Kullanımına Uygun Tesisler

  • Tekerlekli sandalye ile rahatlıkla hareket edebilmek, yürüme konusunda desteğe ihtiyacı olan misafirlerin en çok zorlandığı konuların başında gelir. Bu yüzden tekerlekli sandalye kullanımına uygun tesislerde geniş aktivite alanları ve güneşten faydalanabileceğiniz ortamlar özel olarak tasarlanmış olarak sunulur.

En Önemlisi Odalar

  • Tekerlekli sandalye kullanan veya yürüme zorluğu çeken misafirlerin tatilde en büyük yardımcısı özel donanımlı odalar olur. Kolay hareket edebilmelerine uygun geniş odalar, acil durum butonları, tutunma kolları, özel donanımlı WC'ler tatilin olmazsa olmazlarıdır. Tatil aktivitelerinden kolayca faydalanabilmek için ise giriş katı ve mekanlara yakın oda tercihi önceliğiniz de sunulanlar arasında.

Tesis Genelinde Özel Hizmetler

  • Yürüme konusunda engeliniz var ise tesis genelinde de özel hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Restoranlarda özel koltuklar, tekerlekli sandalye hizmeti, asansör, özel yürüyüş parkurları, havuzlarda özel sistemler, girişte özel karşılanma ve bellboy hizmeti sunulanlardan birkaçı.

Sağlık Hizmetleri

  • Otele giriş anınızdan itibaren özel hizmetlerle karışılacağınız bu tesislerde, genel alanlarda özel acil durum butonları, 24 saat ambulans servisi, doktor veya sağlık görevlilerinin sunduğu özel hizmetlerle keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün.

Karşılaştır
Haritada Gör
Filtrele