Cave-Oteller
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir
Sonuçları filtrele
36 / 36
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin

Cave Oteller

Sırala

Cave Oteller

Doğanın yarattığı mucizeler diyarı Kapadokya'da, en ince ayrıntısıyla masalsı bir serüvene doğru yola çıkmaya ne dersiniz? Kapadokya coğrafyasının doğal yapısıyla uyumlu olarak mağaralara inşa edilmiş Cave Oteller'de unutulmaz bir tatilin adresi Etstur...

Kapadokya'ya Özgü Bir Mimari...

Kapadokya'nın uçsuz bucaksız topraklarında, kayalık arazilerde yer alan mağaralar, nemden uzak temiz havasıyla, yazın serin tutan ve kışın soğuktan koruyan yapısıyla tarihin başından beri tercih edilen yaşam alanları.

Bugün, şehirden uzaklaşmak ve bambaşka bir coğrafyada stresinizden arınmak isterseniz Kapadokya'daki Cave Oteller, eşsiz bir konaklama seçeneği. Genellikle Oda Kahvaltı ya da Yarım Pansiyon olarak hizmet veren bu otellerde, mağaralara oyularak hazırlanmış şık odalarda konforlu ve keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Birçoğu tarihi yapılar olan Cave Oteller'de kendinizi tarihin büyüsüne kaptırabilirsiniz.

Balonla Manzaranın Tadını Çıkarın

Peribacaları, kaya oyması mağaraları, kiliseleri ve geleneksel taş konaklarıyla Kapadokya'da görülecek çok şey var. Bu muhteşem manzaralara gökyüzünden bakmak ve balonla seyahatin tadını çıkarmak için Etstur'un Cave Otelleri'nde yerinizi alın.

Yerel Lezzetler...

Kapadokya denince ilk akla gelen lezzet olan çömlek kebabını mutlaka deneyin. Ayrıca Kapadokya'nın uçsuz bucaksız üzüm bağlarının mahsulleri ile üretilen yerel içeceklerin tadına bakabilir, sevdiklerinize bu tatları hediye edebilirsiniz.