Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Kalkış yeri

Çanakkale Turları

Toplam 1 tur bulundu, filtrelerinize uygun 1 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Kuzey-Ege-Adana
4.383,08 TL
2.849,00 TL 'den itibaren
10 Ağustos 2019 tarihinde, Uçak ile gidiş dönüş
Hemen Satın Al
Türk milleti için bir şehirden çok bir miras olan Çanakkale, kendiyle aynı adı taşıyan boğazı, her yıl yerli yabancı milyonlarca turistin ziyaret ettiği şehitliği, filmlere, kitaplara konu olmuş Truva’sı ve eşsiz doğasıyla Türkiye’nin en güzel ve en maneviyatı yüksek şehirlerinden biridir.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Birçok milletin ortak kaderinin yazıldığı topraklar…
Türkiye’de Edirne’den Kars’a, dünyada ise İngiltere’den Yeni Zelanda’ya kadar milyonlarca insanın ortak kaderinin yazıldığı Çanakkale, bugün tüm bu insanların torunları tarafından ziyaret ediliyor.
Binlerce yıl farklı toplumların egemenliği altında kalan Çanakkale, gerek mimarisinde gerek yaşam tarzında bu toplumların izlerini taşımaktadır. Son 40 yılda yapılan yatırımlarla geleneksel yapısından biraz olsun sıyrılıp modern bir çehreye bürünen Çanakkale’de geniş kaldırımlar, temiz caddeler, bakımlı binalar dikkat çeker. Şehre, her yıl 25 Nisan’sa düzenlenen Anzac Günü nedeniyle Avustralya ve Yeni Zelenda’dan binlerce turist gelmektedir. Çanakkale’ye bağlı olan Gökçeada ve Bozcaada da özellikle bahar ve yaz aylarında ziyaret ediliyor. Bunun dışında Çanakkale Şehitliği ve Truva en çok ziyaret edilen diğer yerler arasında.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X