Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
Tur tipi
Kalkış yeri

Konya Turları

Toplam 1 tur bulundu, filtrelerinize uygun 1 adedi gösteriliyor.
Kriterlerinize uyan tüm turlar için kişi başı başlangıç fiyatları
Nefesinle Özüne Yolculuk
2.222,22 TL
2.000,00 TL 'den itibaren
19 Nisan 2019 tarihinde, Dünyada yapılan her yolculuk insanın özüne yaptığı yolculuktur.
Hemen Satın Al
Anadolu’nun her köşesi farklı bir karaktere ve güzelliğe sahip. Karadeniz yeşiliyle, Akdeniz mavisiyle büyüler. İç Anadolu ise geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için gelenek, görenek ve tarihi hazineleri ile dikkat çeker. Konya şehri de Anadolu’nun en zengin köşelerinden biri olarak kültür turlarının en popüler destinasyonları arsasında yer alır.

İlgili olabilecek diğer tur sayfalarımız

Dünya mirasını ağırlayan şehir…
Anadolu kentleri arasında tarihi en eskiye dayanan şehirdir Konya. Tarih öncesi tarihlere uzanan bir yerleşimin izlerine bile rastlanmıştır bölgede. Cilalı Taş Devri, kalkolitik ve erken Bronz çağlarına ait izlere de ayrıca rastlandığı bilinir. Ardından Roma, Bizans ve Osmanlı egemenliğinde geçen yıllar şehre önemli izler bırakmış.
Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olara kabul edilen Konya dünya çapında bilinen bir şehir. Bunun nedeni ise UNESCO Dünya Miras Listesi'ne girmiş olan Çatalhöyük yerleşiminin bu bölgede yer alması. Karatay, Meram, Selçuklu ilçeleriyle ön plana çıkan şehirde arasında Mevlana Müzesi, çift başlı kartal, etli ekmek şehrin simgelerinden olarak kabul edilir.
444 0 387   |      Şimdi Arayın
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X