Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT

The Land of Legends Kingdom Otel'de keşfedeceğiniz ve deneyimleyeceğiniz efsaneler hiç bitmez! 7'den 70'e herkesin kendi efsanesini yaşayabileceği heyecan dolu bir atmosfere sahip The Land of Legends Kingdom Otel'de dileyenler çocukları ile birlikte eğlencenin sınırlarını yeniden çizebilir, dileyenler sevdikleri ile beraber heyecan ve adrenalin dolu anlar yaşayabilir. Kingdom Otel'de uykunuzdan uyanınca gözünüzü rengarenk çizimlerin size gülümsediği odanızda açar, Tema Park'ın benzersiz üniteleri ile heyecan, adrenalin ve eğlence ile tanışır, Shopping Avenue'da yer alan öncü moda markalarından kendinize ya da sevdiklerinize benzersiz hediyeler bulma sevincini yaşar, enfes lezzetler sunan konsept restoranlar ile hem damağınıza hem gözünüze şölen çeker, büyüleyici ışık oyunları, dans ve müziğin coşkusu eşliğinde konserler izleyebilir, algılarınızın ötesinde büyüleyici ve şaşırtıcı müzikal gösterilere tanık olabilirsiniz. Her anının dolu dolu yaşanacağı efsanevi bir tatil için The Land of Legends Kingdom Otel sizleri bekliyor.

THE LAND OF LEGENDS KINGDOM OTEL THEME PARK-AQUA ÇALIŞMA SAATLERİ
MAYIS
HAZİRAN
TEMMUZ
AĞUSTOS
EYLÜL
THE LAND OF LEGENDS KINGDOM OTEL THEME PARK 2.ETAP ÇALIŞMA SAATLERİ
MAYIS
HAZİRAN
TEMMUZ
AĞUSTOS
EYLÜL
The Land of Legends Kingdom Otel Theme Park çalışma saatlerinde değişiklik olabilir.
The Land of Legends Kingdom Otel Park Gündüz 10:00-18:00
The Land of Legends Kingdom Otel Theme Park Akşam 11:00-21:00

Çocuklar ile The Land of Legends Kingdom Otel'in efsanevi deneyimleri üzerine konuştuk!

Tüm dünyadan konukları benzersiz deneyimler ile ağırlayan The Land of Legends Kingdom Otel'i ziyaret eden çocuklar, gençler ve genç ruhlu herkes unutulmaz bir tatil yaşıyor. Sınırsız eğlence ve kesintisiz adrenalinin buluşma noktası The Land of Legends Kingdom Otel'i gelin bir de onlardan dinleyelim.

Eğlence, alışveriş ve adrenalinin efsanevi adresi The Land of Legends Kingdom Otel nerede?

Adres
Kadriye Mahallesi
Atatürk Caddesi No 515-1
Serik/ Antalya

Telefon
444 99 13

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bonus Card ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir.