Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT
ETKİNLİKLER
ETKİNLİKLER

Her yaştan insana hitap eden benzersiz gösterileri ve etkinlikleri ile The Land of Legends Kingdom Otel; sizlere efsanevi deneyimler yaşatıyor! Akşam saatlerinde izleyebileceğiniz Franco Dragone imzalı müzikal gösterimiz sizleri algılarınızın ötesinde bir yolculuğa çıkarırken, ışık şovları ile büyüleyen Chateau sizleri masalsı bir atmosfere davet ediyor. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı sanatçılann nefes kesen performansları, dj şovlar, sergiler, özel konsepte sahip organizasyonlar ile The Land of Legends Kingdom Otel'de deneyimleyeceğiniz her etkinlik sizi başka bir dünyaya davet ediyor. Unutmayın, sadece hayali olanlar kapının ötesini görebilir!

MÜZİKAL GÖSTERİ

Algılarınızın ötesinde bir efsanevi bir gösteriye hazır mısınız? Franco Dragone imzalı müzikal gösteri; büyüleyici müziği, özel tasarlanmış rengarenk karakterleri ve tanık olacağınız masalsı akışı ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Her anını şaşkınla seyredeceğiniz bu görkemli gösteri size efsanevi bir deneyimi her defasında yeniden yaşatıyor.

KONSERLER

Chateau'da yer alan Aura'nın efsanevi atmosferi ile ev sahipliği yaptığı konserler, Türkiye’den ve dünyadan önemli sanatçıların nefes kesen gösterilerini sizlerle buluşturuyor. Işık, dans ve müziğin büyüleyici kombinasyonu ile bir konserin çok daha ötesine geçen performanslara dönüşen bu anlara tanık olmaktan büyük keyif duyacaksınız.

SERGİLER

Şaşırtan, merak uyandıran ve heyecanlandıran içerikleri ile sergiler, The Land of Legends Kingdom Otel'in efsanevi atmosferi ile bütünleşince ziyaretçilerine unutulmaz bir keşif imkanı sunuyor.

ÖZEL ETKİNLİKLER

Birbirinden değerli sanatçıları ağırlayan toplu konserler, özel günlerde düzenlenen konsept aktiviteler, tematik etkinlikler ile The Land of Legends Kingdom Otel'de her an yepyeni bir deneyime tanık olursunuz.

TOPLANTILAR

The Land of Legends Kingdom Otel'in dünya standartlarında olanaklara sahip toplantı ve çok amaçlı salonları, kokteyl, gala ve konserler için uygun yapıda etkinlik alanları, catering konusundaki uzmanlığı, teknik destek ekibi, konaklama dahil alternatif ağırlama seçenekleri, sınırsız eğlence, adrenalin ve alışveriş imkanı sağlayan benzersiz altyapısı sayesinde tüm toplantılarınız, etkinlikleriniz ve buluşmalarınız kusursuz ve efsanevi organizasyonlara dönüşür.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bonus Card ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir.